Зошто ПРОСТОР недвижности?

ПРОСТОР недвижности ви нуди најголема селекција на станови и куќи за продажба или изнајмување. Ние ви овозможуваме лесно да го пронајдете својот дом од соништата со тоа што ...

Најнови Понуди

ЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во Визбегово

ЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во Визбегово 132000 EUR

Во Визбегово на највисоката кота каде има чист воздух и пири ветерче, се продава куќа ПР-90м2, 1 кат- 167м2 и тераса 65м2( која е направена на 1/3 од кровот со прекрасен поглед кон градот). Објектот е сместен на плац од 401м2 со градба 2015-2016 година. Во објектот има комотен простор од 2 кујни, 3 спални, 3 купатила( 2 со џакузи и 1 со туш кабина). Се продава наместена со кујна, Акрон плакари, централен бојлер од 200литри. Греење на струја плус подно греење и камин-шпорет исто на подно греење. Куќата е градена со квалитетни италијански материјали. Цената на овој објект е 132000евра. Може и замена за стан во Аеродром со минимум три спални соби.Шифра 6033

 Se prodava kuka vo Butel 1

Se prodava kuka vo Butel 1 105000 EUR

Se prodava kuka na Top Lokacija vo Butel1 so plac 295m2 so 98m2 objekt+14m2 garaza so isto tolku podrum. Lokacijata e prekrasna so moznost za gradba P+2+Pk. Vo blizina ima se sto mu e potrebno na edno sovremeno semejstvo-skolo,marketi,pazar,banki, Cena 105 000 eu. Shifra-6016

 Se prodava kuka vo Gazi Baba

Se prodava kuka vo Gazi Baba 215 000 EUR

Se prodava kuka vo Gazi Baba 600m2 za cena 215000eu.Shifra6004

  SE PRODAVA EKSLUZIVEN PLAC -DOLNO VODNO

SE PRODAVA EKSLUZIVEN PLAC -DOLNO VODNOpo dogovor EUR

SE PRODAVA EKSLUZIVEN PLAC DOLNO VODNO.

Се продава кука во Струмица

Се продава кука во Струмица35.000 EUR

Се продава стара куќа во Струмица во близина на центар.Куќата е со вкупна површина од 172м2 и е на 2 ката, од кои приземјето е 53м2, кат 60м2 и двор од 59м2. Повеке информации на тел: 075-488-259

Се Продава Плац во Нерези

Се Продава Плац во Нерези 45 EUR

Се продава плац во Нерези 992м2-45ев./м2 во градежен реон. Шифра-36

   Se Prodava Kuka vo Butel 1

Se Prodava Kuka vo Butel 1 50 000 EUR

Se prodava kuka vo Butel 1 od 100m2 so dvor 125m2. Kukata e so suteren i prizemjei e so dnevna i kujna , dve spalni sobi, kupatilo i nisa. Kukata e lepenka i ima uste eden idealen del koj isto taka se prodava. Se naoga na kos so dobra markica. Ima cisti dokumenti. Cena za eden del e 50 000eu so mesto za dogovor.Shifra-6039