Зошто ПРОСТОР недвижности?

ПРОСТОР недвижности ви нуди најголема селекција на станови и куќи за продажба или изнајмување. Ние ви овозможуваме лесно да го пронајдете својот дом од соништата со тоа што ...

Најнови Понуди

Се продава Хотел во Прилеп

Се продава Хотел во Прилеп1 EUR

Хотелот ,,ЛИПА’’ се наоѓа во центарот на градот на атрактивна и совршена локација. Поседува вкупна површина од 3400 м2 + 500 м2. Хотелот се продава со уредна документација. За повеќе информации јавете се на : 078 340 782 Цена : По договор. Шифра : H1000

   Се продава Стан во Карпош 1

Се продава Стан во Карпош 1 70 000 EUR

Се продава прекрасен светол стан во населбата Карпош 1. Станот има галерија и има вкупно 69м2 . Во долниот дел од станот има дневна со кујна,купатило ,остава и 1 спална соба и овој дел е со површина од 49м2. Во галеријата има 1 соба со тоалет и таа има површина од 20м2.Станот се наоѓа на 5/5 .Во зградата има лифт. Shifra-3039

Се ПРОДАВА Стан во Кисела вода

Се ПРОДАВА Стан во Кисела вода 1 EUR

Станот се наоѓа во близина на Општината. Станбена површина 90 м2 - идеален распоред, • Oдвоен Дневен престој од спалните соби • Голем дневен престој со терпезарија и кујна • Тераса • Тоалет • Две спални соби Цена: Цена по договор Шифра: 3072 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501

Се продава Куќа во Илинден

Се продава Куќа во Илинден1 EUR

Плацот е 956 м2, ,а куќата зазема 120 м2 во основа. Куќата поседува комплетна и уредна документација. Се наоѓа на мирно и тивко место на само неколку км од Центарот на Скопје. Во самиот двор куќата поседува една летна кујна од 45 м2 и гаража од 60 м2. Греењето е на централно парно (нафта или дрва). За повеќе информации јавете се на: 075 489 145 Цена по договор. Шифра: 6049

Се ПРОДАВА Стан во Тафталиџе

Се ПРОДАВА Стан во Тафталиџе1 EUR

Станот се наоѓа на Улица Прашка. Станбена површина од 93 м2 – со идеален распоред : • Oдвоен Дневен престој од спалните соби, • Голем дневен престој со терпезарија и кујна, • Тераса, • Тоалет и • Две спални соби Цена: Цена по договор Шифра: 3073 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501

Се Продава Деловен Простор во ГТЦ

Се Продава Деловен Простор во ГТЦ 210000 EUR

Се продава деловен простор во ГТЦ со површина од 99м2. Просторот е погоден за повеќе дејности. Има санитарен чвор. Греењето е од повеќе видови. Цена 210000. Шифра 8011

    Се Продава Стан во Карпош 1

Се Продава Стан во Карпош 1 60 000 EUR

Се Продава стан во самиот почеток на нас. Карпош 1на ул. Рузвелтова станот има 46 м2 со доградба на тераси кои се легализирани 20м2. Според сегашниот распоред станот има 1 спална соба, дневна, кујна и купатило, но постои можност за да се изведе уште една спална соба. Шифра- 3055

Се продава стан во Центар 2

Се продава стан во Центар 21 EUR

Станот се наоѓа на Водно. Станбена површина од 108 м2 – со идеален распоред : • Oдвоен Дневен престој од спалните соби, • Голем дневен престој со терпезарија и кујна, • Две Тераси, • Еден тоалет, едно гостинско вц, • Две спални соби Цена: Цена по договор Шифра: 3074 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501

Се продава плац

Се продава плац 1 EUR

Плацот се наоѓа во Општина Валандово – с. Раброво Површина од 1.820 м2 со изградена хала од 670 м2 + можност за доградба од 270 м2. Шифра: 9056 ЗА ПОВЕЌЕ И ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ НА : 075 489 145 или 078 409 501

Се Продава Стан во Аеродром

Се Продава Стан во Аеродром65000 EUR

Се продава преубав трособен стан во населбата Аеродром кај Веро од 65м2. Станот е реновиран комплетно има 2 спални соби,парно лифт,тераса и подрум од 4 м2. Се наоѓа на 9/10.Цената е 65000. Шифра -2014

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН1 EUR

Станот се наоѓа во Тафталиџе. Станбена површина од 67 м2 – со идеален распоред : • Oдвоен Дневен престој од спалните соби, • Голем дневен престој со терпезарија и кујна, • Една бања, • Едно гостинско вц, • Една спална соба, • Една детска соба и • Еден балкон. Цена: Цена по договор Шифра: 3075 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501

 Се продава Двособен стан

Се продава Двособен стан1 EUR

Станот се наоѓа во Ново Лисиче во близина на ОУ. Лазо Ангеловски. Квадратурата е од 51 м2. Располага со следниот распоред: дневна соба со кујна и трпезарија, ходник, една спална соба и балкон. Станот се продава комплетно наместен / полунаместен. За повеќе информации јавете се на : 075 489 145 или 078 409 501 Цена: Цена по договор. Шифра: 2011

Се Продава Гарсоњера

Се Продава Гарсоњера1 EUR

Станот се наоѓа во Ново Лисиче. Квадратурата е од 30 м2. Година на градба на зграда е 2014 година. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО. Има едно слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 1005 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се Продава Двособен Стан

Се Продава Двособен Стан1 EUR

Станот се наоѓа во Аеродром. Квадратурата е од 48 м2. Располага со следниот распоред: дневна соба со кујна и трпезарија, ходник, една спална соба и балкон. За повеќе информации јавете се на : 075 489 145 или 078 409 501 Цена: Цена по договор. Шифра: 2012

Се продава Хотел со бензинска пумпа во Прилеп

Се продава Хотел со бензинска пумпа во Прилеп1 EUR

Хотелот ,,Сонце’’ се наоѓа на одлична локација недалеку од Центарот на градот. Поседува 17 апартмани, голема сала за 200 гости и една помала сала за 80 гости, Кујна опремена и уредена по Хасап, во летен период работи и базенот со спортските терени и сала за вежбање. За повеќе информации јавете се на : 078 340 782 Цена : 2.500.000eu – со можност за договор. Шифра : H2000

Се продава компанија во Прилеп

Се продава компанија во Прилеп1 EUR

,,Жито Прилеп’’ е голема компанија за производство на леб и бели печива. Има огромен млин и фабрика за сточна храна. За повеќе информации јавете се на : 078 340 782 Цена : По договор. Шифра : H3000

Се Продава Стан

Се Продава Стан1 EUR

Станот се наоѓа во Чаир. Квадратурата е од 114 м2 + 58 м2 балкон. Располага со следниот распоред: две дневни соби, кујна и трпезарија, ходник, три спални соби, балкон и два тоалети. За повеќе информации јавете се на : 075 489 145 или 078 409 501 Цена: Цена по договор. Шифра: 5050

Се продава прекрасна куќа

Се продава прекрасна куќа1 EUR

Куќата се наоѓа во Ново Лисиче – Општина Аеродром. Куќата поседува комплетна и уредна документација. Се наоѓа на мирно и тивко место на само неколку км од Центарот на Скопје. Куќата поседува два ката со два посебни влеза – како посебни два стана. - Прв кат: 89 м2 - Втор кат: 93 м2 - Подрум: 35 м2 (со летна кујна и тоалет) За повеќе информации јавете се на: 075 489 145 Цена по договор. Шифра: 6050

  Se prodava plac vo Kisela Voda 1

Se prodava plac vo Kisela Voda 1 70 EUR

Se PRODAVA gradezno neizgradeno zemjiste vo Kisela Voda 1 od 7738m2. Ima uslovi za gradba od poveke nameni. Cena-70eu/m2. Shifra-9052

Се продава стан

Се продава стан По договор

Станот се наоѓа во Влае. Станбена површина од 107 м2 + 24 м2 гаража + 2 паркинг места. Греењето е на БЕГ – централно парно. Цена: Цена по договор Шифра: 3076 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

  Se prodava kuka vo Cair

Se prodava kuka vo Cair 115 000 EUR

Se prodava kuka na atraktivna lokacija vo Cair. Kukata e 104m2 od koi 90m2 stanben del i 25m2 podrum. Placot e 264m2 od koi 104m2 e pod objekt. Raspolaga so dve spalni sobi, kujna so trpezarija i dnevna i kupatilo. Greenje e na struja. Objektot e so cist Imoten List-bez hipoteka. Cena- 115 000eu. Shifra-6044

 Se prodava dupleks- stan vo Zlokukani

Se prodava dupleks- stan vo Zlokukani 120 000 EUR

Se prodava dupleks- stan vo Kompleks sv. Jovan vo Zlokukani. Stanot e so vkupna kvadratura 110m2 na dve nivoa po 55m2. Vo dolniot del ima kujna so trpezarija, dnevna i kupatilo. Dodeka vo gorniot del ima dve spalni sobi i kupatilo+ balkon 4m2. Objektot e Pr+1. Greenjeto e geotermalno. So IL. Cena -120 000 eu. Shifra-4014

Се продава стан во Стар Аеродром

Се продава стан во Стар АеродромПо договор

Квадратурата на станот е 141 м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, три спални соби, бања, еден балкон и + една тераса. Цена: Цена по договор. Шифра: 4001 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501

Се продава стан во Ѓорче Петров

Се продава стан во Ѓорче Петров1 EUR

Квадратурата на станот е 88 м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, три спални соби, бања и два балкони. Цена: Цена по договор. Шифра: 4002 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се продава двособен стан во Кисела вода

Се продава двособен стан во Кисела вода1 EUR

Станот се наоѓа во близина на Гет кафе. Квадратурата е од 44 м2 + 27 м2 галерија. Располага со следниот распоред: дневна соба со кујна и трпезарија, ходник, спална соба, балкон и два тоалети. Станот е комплетно реновиран во 2019 година. За повеќе информации јавете се на : 075 489 145 Цена: Цена по договор. Шифра: 2014

Се продава прекрасна куќа во Волково

Се продава прекрасна куќа во ВолковоПо Договор EUR

Куќата спаѓа во Општина Ѓорче Петров. Испод еден дел од куќата има сутеренски дел (подрум) кој има 35м² и истиот може да биде искористен за друга намена ( дневна, кујна...). Куќата е 155м2, а самиот плац на кој се наоѓа куќата има 280м2. Во непосредна близина на куќата има школо и градинка. Шифра 6011 За повеќе информации обратете се на 075 489 145

Се Продава Прекрасна Куќа

Се Продава Прекрасна Куќа 1 EUR

Куќата се наоѓа во Бутел 2. Куќата поседува Два ката и еден сутерен простор (подрум). За повеќе и подетални информации јавете се на: 075 489 145 Цена по договор. Шифра: 6051

Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE – КАРПОШ (63М

Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE – КАРПОШ (63МПо Договор EUR

Се продава стан во Карпош,МИДА.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е во непосредна близина на ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР од ЗГРАДАТА “PRIVE” И “NEW BORN CLINIC”.Квадратурата му е 63 М2 од кои 1.ДЕЛ – 2 М2 БАЛКОН/ТЕРАСА,2.ДЕЛ – 3 М2 БАЛКОН/ТЕРАСА,3.ДЕЛ 58 М2 СТАНБЕНА/КОРИСНА/ПОВРШИНА.Живеалиштето се продава со ИМОТНИ ЛИСТОВИ.ПАРКИНГ МЕСТО ПОСЕДУВА/СЛОБОДНО.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална родителска спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на ОБЈЕКТОТ е од 2015 година, а ЗГРАДАТА е ГРАДБА од (ГРОТЕКС – ГРАДБА) = (НАЈКВАЛИТЕТНОТО – МИДА).ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ:Станот се продава/препушта со ВИСОКОКВАЛИТЕТНА КУЈНА – БЕЗ БЕЛА ТЕХНИКА,а за сите останати СЕГМЕНТИ од ДОМОТ може да се преговара по желбата на КУПУВАЧИТЕ. Цена:Цена по договор. Шифра:3052 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is for sale in Karposh,MIDA.The apartment is located in the municipality of Karposh.Orientation of the place is SOUTH – WEST.It is located in near proximity of BUSINESS SPACE from BUILDING (CALLED BY THE NAME) “PRIVE” and “A NEW BORN CLINIC”.His QUADRATURE is 63 M2 (SQUARE METERS) from which 1.PART – 2 M2 BALCONIE/TERRACE,2.PART – 3 M2 BALCONIE/TERRACE,3.PART – 58 M2 (SQUARE METERS) USEFUL/INNER/SURFACE.Place is selling with POSESSION DOCUMENTS.PARKING PLACE IS FREE/OWNS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious childrens room,normal parental bedroom,WC with bathroom and balconie/terrace.Structure of the BUILDING is from 2015, and THE BUILDING is BUILT by (GROTEX – CONSTRUCTION) = (THE BEST – FROM/MIDA).IT IS IMPORTANT TO NOTE:Apartment is selling/leaving with HIGHQUALITY KITCHEN – WITHOUT WHITE GOODS,and for all other SEGMENTS of the PLACE can be negotiated at the BUYERS WISH. Price:Price by agreement. Code:3052 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE – АЕРОДРОМ (1

Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE – АЕРОДРОМ (1По Договор EUR

Се продава стан во Аеродром,позади ТОБАКО 2 (ПРВИТЕ СЕМАФОРИ / ДЕСНО – Ј.С.).Станот се наоѓа во Општина Аеродром.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е во непосредна близина на ДЕТСКАТА ГРАДИНКА “ВЕСЕЛИ ЦВЕТОВИ – ЛАЛЕ”.Квадратурата му е 107 М2 од кои 5 М2 БАЛКОН/ТЕРАСА а останатиот дел од 95 М2 е СТАНБЕНА/КОРИСНА/ПОВРШИНА.Станот поседува и ПОДРУМ од (7М2) + СЛОБОДЕН ПАРКИНГ ПРОСТОР – ПАРКИРАЛИШТЕ.Живеалиштето се продава со ИМОТНИ ЛИСТОВИ.Катноста е 4 КАТ од ВКУПНО 5 катови.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО / (ИСКЛУЧИТЕЛНО ТОПОЛ СТАН-ЗГРАДА).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална детска спална соба,пространа детска спална соба,голема родителска спална соба,гостинско вц,вц со купатило,шпаиз/остава и балкон/тераса.Градбата на ОБЈЕКТОТ е од 1985 година.ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ:Станот се продава во ОДЛИЧНА / ФУНКЦИОНАЛНА состојба,со РЕНОВИРАНИ – ПРОЗОРИ,добар ПОД и ПРИСТОЈНО купатило. Цена:83 000 ЕУР = 775 М2/ЕУР. Шифра:4015 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is for sale in Aerodrom,behind TOBACO 2 (FIRST TRAFFIC LIGHTS / RIGHT – J.S.).The apartment is located in the municipality of Aerodrom.Orientation of the place is SOUTH – WEST.It is located in near proximity of KINDERGARTEN “HAPPY FLOWERS – LALE”.His QUADRATURE is 107 М2 (SQUARE METERS) from which 5 M2 are BALCONIE/TERRACE and the rest part is 95 (SQUARE METERS) USEFUL/INNER/SURFACE.Living place has OWNS a PERSONAL BASEMENT of (7M2) + FREE PARKING SPACE – PARKING PLACE.Place is selling with POSSESION DOCUMENTS.Floor is 4 FLOUR from total 5 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING / (EXCEPTIONAL WARM APARTMENT-BUILDING).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious childrens room,parental bedroom,guest WC,WC with bathroom,mini/warehouse, and balconie/terrace.Structure of the BUILDING is from 1985.IT IS IMPORTANT TO NOTE:Apartment is selling/leaving in GOOD / FUNCTIONAL condition,with REPAIRED WINDOWS,good PARQUET, and a DECENT bathroom. Price:83 000 EUR = 775 M2/EUR. Code:4015 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се продава Трособен стан

Се продава Трособен стан1 EUR

Станот се наоѓа во Кисела Вода ( во близина на Чешма) Мала зграда 1 влез со 4 ката Станбена повешина 76м2 -идеален распоред • Физички одвоен Дневен престој од спални • Голем дневен престој со терпезарија и кујна (југ) • Тераса 4м2 (југ) • Гостинско ВЦ • 2 спални (исток- кои излегуваат на дворно место од зграда) • Тераса 2м2 ( исток –поврзана со спалните) • Гратско парно • Алармен систем поврзан со агенција Никоб Кат Високо приземје Единствен стан од зграда кој излегува со две тераси на заеднички двор од зграда Тераси 6м2 Цена по договор. Шифра 3077 Контакт телефон 075 489 145

Се продава Двособен стан

Се продава Двособен станПо Договор EUR

Станот се наоѓа во близина на ,,City Mall’’. Станот е со површина од 64 м2 + 11 м2 во два балкони – 75 м2. Располага со следниот распоред: дневна соба со кујна и трпезарија, ходник, спална соба, два балкони и тоалет. Станот е комплетно реновиран во 2015 година. За повеќе информации јавете се на : 075 489 145 Цена: Цена по договор Шифра: 2015

Се издава Трособен стан

Се издава Трособен стан По договор

Станот е комплетно наместен и реновиран. Поседува две посебни спални соби, кујна, трпезарија, шпајз, тераса и БЕГ централно парно. Се наоѓа на 6ти кат. Станот се наоѓа во близина на Студенскиот дом Пелагонија. За повеќе информации јавете се на 075 489 145 Цена по договор Шифра на станот 3052/1

Се издава Трособен стан

Се издава Трособен стан По Договор EUR

Станот се наоѓа во близина на пазарот и поликлиниката Ѓорче Петров. Ориентацијата му е југо - источна. Станот се наоѓа на втор спрат во зграда со лифт. Станот се издава со опремени тоалети, кујна и плакари во собите и ходник и има површина од 106 м2, со три спални соби, 2 тоалети, дневна соба и кујна и два балкони. Цена: по договор За повеќе информации јавете се на 075 489 145 Шифра на станот 3053/1

Се издава Двособен стан во Центар

Се издава Двособен стан во ЦентарПо Договор EUR

Станот се наоѓа во Дебар маало. Квадратурата на станот е 55 м2. Станот е нов и е целосно и комплетно наместен, на прв кат. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна – трпезарија, една спална соба и бања. Цена: Цена по договор. Шифра: 2154/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се издава Трособен стан

Се издава Трособен стан 1 EUR

Станот се наоѓа во населба Тафталиџе во близина на училиштето Ј.А. Коменски. Ориентацијата е југ и север. Станот се наоѓа на трет спрат, со централно греење. Станот се издава комплетно и модерно опремен има површина од 63 м2, со две спални соби, 1 тоалет, дневна соба, комплетно опремена кујна и балкон. Цена: По договор За повеќе информации јавете се на 075 489 145 Шифра на станот 3054/1

Се издава Двособен стан во строг Центар

Се издава Двособен стан во строг Центар1 EUR

Станот се наоѓа во близина на полициската станица Беко. Станот е 60м2, 1 спална соба,1 француска тераса и 1 затворена тераса уредена како зона за кафе и цигари. Станот е целосно реновиран, нова кујна со машина за садови, вградена плотна,рерна... нови внатрешни врати...има лифт, централно гратско греење. Цена: Цена по договор. Шифра: 2155/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се Продава Двособен Стан во Кисела вода

Се Продава Двособен Стан во Кисела вода1 EUR

Станот се наоѓа во близина на Мечкаров. Станот е со површина од 63 м2 Располага со следниот распоред: дневна соба со кујна и трпезарија, ходник, спална соба, два балкони, тоалет и остава. За повеќе информации јавете се на : 075 489 145 Цена: Цена по договор Шифра: 2016

Се изнајмува стан во Тафталиџе

Се изнајмува стан во Тафталиџе1 EUR

Станот се наога близу БЕГ со прекрасен поглед од тераса. Има 110м2 располага со следниот распоред: дневна соба,две спални,трпезарија, кујна, тераса. Катноста е 3 од 3 спрата, има и лифт и сопствена гаража.Опремен е луксузно со нов намештај.

 Се продаваат станови во Центар

Се продаваат станови во Центар 1200 EUR

Се продаваат станови- новоградба во Центар во близина на Универзална Сала со квадратура од 61м2 кои се наоѓаат на 3ти и 6ти кат. Становите се со 2 спални соби и централно греење. Во зградата може и да се докупи паркинг простор-гаража. Зградата се планира да биде готово најдоцна до јули 2018 година. Цена 1200еур/м2. Шифра 3085

Se prodavaat dve kukji so plac

Se prodavaat dve kukji so plac1 EUR

Se prodavaat dve kukji so dvorno mesto od 1000 m2 kaj Kamenik pozadi Staklara. Ednata e 60 m2 so parno i klima,terasa od 15 m2 i pod terasata ima podrum od 15 m2. Drugata e karabina od 120 m2 so garaza i dve terasi .Vo ednata kukja ima tri spalni sobi na gorniot kat, na dolniot ima dnevna so kujna i toalet, dodeka vo drugata dnevna i kujna hodnik i kupatilo. Kukjite i placot se so cist imoten list i (postoi moznost za dogovor) zamena za stan vo K.Voda plus doplata. Idealno za ziveenje (deloven prostor, magacin,rabotilnica)

Se baraat markici A2 za Skopje i naselbite

Se baraat markici A2 za Skopje i naselbiteПо договор

Agencijata za nedviznosti Prostor Skopje ima potreba i zainteresirani investitori za markici za stanbeno domuvanje (prioritet se A2) vo slednite naselbi vo Skopje: 1.Centar 2.Karpos 3.Kisela Voda 4.Aerodrom 5.Taftalidze 6.Gjorce Petrov 7.Lisice Vasite ponudi i prasanja gi ocekuvame na tel: 078-340-782. Ve ocekuvame

Se prodava hotel vo Grcija Kalitea

Se prodava hotel vo Grcija Kalitea610.000 EUR

Se prodava dobro opremen hotel, 700m2 od koi pod objekt 222m2 ,prizemje i kat.Vkupno 444m2.Raspolaga so 15 sobi, od 15m2 i 35m2.Ubavo opremen dvorski prostor koj raspolaga so furna ,zelenilo i odlicen relaksiracki prostor i se naoga na odlicna lokacija.Za podetalni informacii pobarajte ne na tel: 075-488-259

  RENOVIRANJE  GRADENJE  STANOVI KUKI  DEL.

RENOVIRANJE GRADENJE STANOVI KUKI DEL. 1 EUR

Agencija Prostor-Skopje vrsi Renoviranje na STANOVI-KUKI-VIKENDICI- DELOVNI OBJEKTI-Celosno popravanje na VNATRESEN ENTERIER so ARHITEKTONSKI PLAN. Za podetalni informacii na tel. 075/489-145 . Shifra-01RG

 Se Izdava Stan vo Kisela Voda

Se Izdava Stan vo Kisela VodaПо Договор EUR

Vo Pocetokot na Kisela Voda blisku do centarot na gradot se izdava eksluziven stan 88m2 na 4/4kat. Stanot e namesten so dve spalni sobi, dnevna, kujna so trpezarija, kupatilo, dva balkoni. Isto taka e so centralno parno, lift, internet, kablovska. Prednost ima familija. Se izdava na najmalku na edna godina so cena 450eu. so mesto za dogovor. Shifra--EL1

 SE PRODAVA STAN VO KARPOS 4

SE PRODAVA STAN VO KARPOS 4По Договор EUR

Vo najubaviot del vo Karpos se prodava STAN so vkupna povrsina 117m2 na 9/9 kat-PENTHAUS. Stanot e so prekrasen pogled od dve strani. Oriientacija na stanot istok-zapad-jug.Opremenost -Se prodava namesten i toa so amerikanski plakarai vo hodnikot na vlezot vo stanot,komplet kujna ,plakari vo trite spalni sobi i komplet opremena dneva soba i trpezarija. Karakteristiki na stanot se:hodnik ,kujna so trpezarija,dnevna ,3 spalni sobi, 2 kupatila,2 balkon po 6 m2, i podrum 4 m2. Stanot e prekrasno kompletno renoviran so lift i centralno greenje. Se prodava za 99 000eu.- ima moznost i za kompenzacija za kola i pari. VREDI DA SE VIDI. Shifra-DE/4001

Се издава стан во Карпош 2.

Се издава стан во Карпош 2.1 EUR

Станот се наоѓа во Општина Карпош, ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ,,ДРАМСКИ' Ориентацијата му е СЕВЕРО-ЗАПАДНА. Лоциран е на адреса или улица “ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ”. Квадратурата е од 62 М2. Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено. Катноста е 4 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две нормални спални соби, вц со купатило и една балкон/тераса. Објектот е реновиран 2018/2019 година. Има слободно паркинг место. Цена:Цена по договор. Шифра: 3103/1

Се издава стан во Кисела вода (80 m2 )

Се издава стан во Кисела вода (80 m2 )1 EUR

Се издава стан во Кисела вода во непосредна близина на Општината. Ориентацијата на станот е ИСТОК-СЕВЕР-ЈУГ. Квадратурата е од 80 м2. Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено. Катноста е 5 КАТ од вкупно 7 КАТОВИ. Греењето е на ЦЕНТРАЛНО ПАРНО (БЕГ). Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, ДВЕ СПАЛНИ СОБИ , вц со купатило , гостинско вц И балкон/тераса. Објектот е реновиран 2016 година. Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена: Цена по договор. Шифра 4018/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501

Се ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ (48 М2 )

Се ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ (48 М2 )1 EUR

Се издава стан во КАРПОШ, се наоѓа во близина на ТИНЕКС Маркет. Квадратурата е од 48 м2. Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено. Катноста е на високо ПРИЗЕМЈЕ од вкупно 9 КАТОВИ. Греењето е на ЦЕНТРАЛНО ПАРНО (БЕГ). Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба и вц со купатило. Објектот е реновиран. Слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра 2118/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501

Се продава стан во КИСЕЛА ВОДА (68м2)

Се продава стан во КИСЕЛА ВОДА (68м2)1 EUR

Се продава стан во КИСЕЛА ВОДА (68м2) Ориентацијата му е Северна. Лоциран е во непосредна близина на ,, Hotel Nice ‘’. Квадратурата му е 68 м2. Катност 1 / 5 кат, ВЕДНАШ вселив. Живеалиштето се продава со ИМОТЕН ЛИСТ. ПАРКИНГ МЕСТО ПОСЕДУВА / СЛОБОДНО. Греењето е сопствено (на струја). Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спалнни соби, вц со купатило и два балкони. Градбата на ОБЈЕКТОТ е од 2014 година. ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ: Станот се продава/препушта во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА (ПОД, КУЈНА, КУПАТИЛО) + НАМЕНЕТ ЗА СЕМЕЈСТВО . Цена: Цена по договор. Шифра: 3059 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501 ИЛИ 02 614 0571

Се издава стан во Кисела Вода FLATIRON (53 м2)

Се издава стан во Кисела Вода FLATIRON (53 м2)1 EUR

Се издава стан во Кисела Вода,FLATIRON кај една од НАЈКВАЛИТЕТНИТЕ згради во РЕГИОНОТ и нашето блиско СОСЕДСТВО (БАЛКАН). Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода. Ориентацијата му е ЈУЖНА. Лоциран е на адреса или улица/булевар “БОРИС ТРАЈКОВСКИ”. Квадратурата е од 53 М2. Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено. Катноста е 11 КАТ од вкупно 16 КАТОВИ. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО. Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса. Градбата на објектот е од 2016 година. Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2120/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:078 409 501 An apartment is being rented in Kisela Voda,FLATIRON in one of the MOST PRESTIGIOUS BUILDINGS in REGION and our closest NEIGHBOURHOOD (BALKAN). The apartment is located in the municipality of Kisela Voda. Orientation of the place is SOUTH. Located is on address or street/boulevard “BORIS TRAJKOVSKI”. Living place has an 53 SQUARE METERS SPACE. Internal residence is completely set up. Height is 11 FLOOR from total 16 FLOORS. Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING. It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace. Building is built in 2016. Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2120/1 CONTACT NUMBER:078 409 501

Се издава стан во Центар - ДЕБАР МААЛО (58 м2)

Се издава стан во Центар - ДЕБАР МААЛО (58 м2)По Договор EUR

Се издава стан во Центар, ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на КАМ маркет. Станот се наоѓа во Општина Центар. Ориентацијата му е Западна. Лоциран е на адреса или улица “ЃОРЃИЈА ПУЛЕВСКИ 34/2”. Квадратурата е од 58 М2. Внатрешно живеалиштето е комплетно ново наместено. Катноста е 1 КАТ од вкупно 4 КАТОВИ. Греењето е на СТРУЈА. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спални соби, вц со купатило и балкон/тераса. Градбата на објектот е од 2015 година. Слободно паркинг место има. Цена: Цена по договор. Шифра: 3106/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501

Се издава стан во СТРОГ ЦЕНТАР

Се издава стан во СТРОГ ЦЕНТАР1 EUR

Се издава стан во СТРОГ ЦЕНТАР. Станот се наоѓа во Општина Центар, во близина на Плоштад МАКЕДОНИЈА. Лоциран е на адреса или улица ,,Партизанска бр.3 ”. Квадратурата е од 70 м2. Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено и реновирано. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, спална соба, вц со купатило. Вклучено е и паркинг место. Цена:Цена по договор. Шифра:2123/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501

Се издава Стан Кај Железничка

Се издава Стан Кај Железничка 350 EUR

На само 5 мин од Железничка станица и на 15 мин пешачење до градски плоштад се издава ново опремен стан од 50м2, 4м2 тераса. Станот е опремен со 42 инчи тв,клима, гарнитура Симпо, спална Зона мебел, гарнитура за тераса, машина за перење и сушење облека, микро, кујна, кабловска, интернет, wi-fi. На 3 кат, лифт, централно парно, обезбеден паркинг просторЦена за наем на една година 300 еур. Шифра 2018/1

Се издава ТРОСОБЕН ПРАЗЕН стан - ДОЛНО ВОДНО

Се издава ТРОСОБЕН ПРАЗЕН стан - ДОЛНО ВОДНО1 EUR

Се издава ТРОСОБЕН ПРАЗЕН стан - ДОЛНО ВОДНО. Станот се наоѓа во Општина Центар. Ориентацијата му е ЈУГО - ИСТОЧНА. Лоциран е на улица ,, Антон Панов бр.9 ‘’, во близина на Хотел ,,Викторија’’. Квадратурата е од 63 м2. Катноста е на високо приземје. Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО). Градбата на објектот е од 2018 година. Има слободно паркинг место. (Станот првично се изнајмува за КАНЦЕЛАРИЈА, но доколку станува збор за ФАМИЛИЈА постои можност станот комплетно да се опреми од страна на газдата). Цена: Цена по договор. Шифра: 3109 / 1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501

Se PRODAVA stan ( 71 m2 ) – Kisela Voda

Se PRODAVA stan ( 71 m2 ) – Kisela Voda1 EUR

Se PRODAVA stan ( 71 m2 ) – Kisela Voda Lokacija: Kisela Voda, ul.Mihail i Eftihij br.12/24, cetvrti sprat Povrsina: 71 m2 Garaza: So vgradena zelezna podvizna vrata so dalecinski upravuvac Namesten: Kujna (Marka gorenje) kompletno namestena visoko kvalitetna (lavabo, ceshma, rerna, plotna, aspirator so osvetluvanje, frizider i dopolnitelno so dlaboko zamrznuvanje, masina za perenje sadovi) TV Plazma (Marka Samsung) Garnitura za sedenje (poteklo Italija): trosed, dvosed,fotelja Vgradeni plakari (SDI) vo dvete spalni sobi, vo kupatiloto, hodnikot Dva kreveti (spalna masterbed i detski krevet) Klima ured (invertor za ladenje i toplenje) Kompletno osvetluvanje na celiot prostor (vgradeni osvetluvacki elementi) plus lusteri. Obezbeduvanje so vgraden alarmen sistem so kameri vo sekoja soba Bezbednosna zelezna resetka postavena pred glavnata vrata na stanot Vo celiot stan e namesten visoko kvaliteten parket,cresha boja Na site prozori se namesteni roletni za izolacija od stud i toplina I Masina za perenje. Cena: Cena Po dogovor Sifra: 3060 Kontakt telefon: 078 409 501 Apartment FOR SALE ( 71 m2 ) – Kisela Voda Location: Kisela Voda, Mihail i Eftihij st. no.12/24, 4 th floor Surface: 71 m 2 Garrage: with installed iron sliding door with remote Equipped: Kitchen (brand Gorenje) fully equipped with high quality (washbasin, faucet, oven, hotplate, aspirator with light, fridge and additional deep freeze, dish washing machine) TV Plazma (Brand Samsung) Set (origin Italy): couch for three people, couch for two people, armchair Installed cupboards (SDI) in both bedrooms, in the bathroom, hall Two beds (masterbed and children’s bed) Airconditioning (invertor for heating and cooling) Complete illumination in whole space: fitted illumination elements plus chandeliers Security with installed alarm system with cameras in each room Safety iron grid placed before the main door of the apartment Whole apartment has high quality parquet, cherry colour Roller blinds placed on all windows for insulation of cold and heat and Washing machine Price:Price by agreement. Code : 3060 Contact telephone: 078 409 501

  Se izdava stan vo Leptokarija

Se izdava stan vo LeptokarijaПо Договор EUR

Se izdava stan vo Leptokarija 65m2, na 5kat , so lift, parking. Stanot e kompletno namesten , so dve spalni sobi, kujna so trpezarija, kupatilo. So centralno parno i pogled kon Vodno.. Cena po dogovor. Shifra-3067/1

Се издава ДВОСОБЕН стан (55 м2) - Козле

Се издава ДВОСОБЕН стан (55 м2) - Козле1 EUR

Се издава ДВОСОБЕН стан (55 м2) - Козле Станот се наоѓа во Општина Карпош. Лоциран е на улица ,, Крчин‘’ бр. 13 , во близина на Црквата Св. Јован кај Канела. Квадратурата е од 55 м2. Катноста е на високо приземје. Греењето е на СТРУЈА. Градбата на објектот е од 2018 година. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2128 / 1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501

Се издава ДВОСОБЕН стан (48 м2) - АЕРОДРОМ

Се издава ДВОСОБЕН стан (48 м2) - АЕРОДРОМ 1 EUR

Се издава ДВОСОБЕН стан (48 м2) - АЕРОДРОМ Станот се наоѓа во Општина Аеродром, во близина на ,, CAPITOL MALL’’ . Квадратурата е од 48 м2. Ориентацијата му е ЈУЖНА. Катноста е 2 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО, Објектот е реновиран 2019 година. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2129 / 1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501

Се издава стан кај СОБОРНА Црква

Се издава стан кај СОБОРНА Црква 1 EUR

Се издава стан кај СОБОРНА Црква Станот се наоѓа во Општина Центар. Ориентацијата му е ЈУЖНА. Квадратурата е 94 м2. Внатрешно живеалиштето е комплетно ново наместено. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, три спални соби, едно гостинско вц и целосно ново опремено вц. ПАРКИНГ МЕСТО и ГАРАЖНО МЕСТО ПОСЕДУВА / СЛОБОДНО. Катноста е 3 КАТ од вкупно 3 КАТОВИ. Цена:Цена по договор. Шифра:4008/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501

Се ИЗДАВА / ПРОДАВА стан кај МЛЕЧЕН, во близина на

Се ИЗДАВА / ПРОДАВА стан кај МЛЕЧЕН, во близина на1 EUR

Се ИЗДАВА / ПРОДАВА стан кај МЛЕЧЕН, во близина на Кафе Ли. Станот се наоѓа во Општина Карпош. Ориентацијата му е ИСТОК-ЗАПАД-ЈУГ. Квадратурата е 136 м2. Внатрешно живеалиштето е комплетно ново наместено. Располага со следниот распоред: два ходници, дневна, кујна, трпезарија, три спални соби, едно гостинско вц, целосно ново опремено вц и два балкони. ПАРКИНГ МЕСТО ПОСЕДУВА / СЛОБОДНО. Катноста е 3 КАТ од вкупно 3 КАТОВИ. Цена:Цена по договор. Шифра:4009/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501

 Се ПРОДАВА стан во Карпош

Се ПРОДАВА стан во Карпош1 EUR

Се ПРОДАВА стан во Карпош Ориентацијата му е Источна. Лоциран е во непосредна близина на ,, City Mall ‘’ Квадратурата му е 73 м2. Станот е ВЕДНАШ вселив. Живеалиштето се продава со ИМОТЕН ЛИСТ. ПАРКИНГ МЕСТО ПОСЕДУВА / СЛОБОДНО. Греењето е сопствено (на струја). Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спалнни соби, тоалет и еден балкон. Станот е реновиран во 2019 година. ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ: Станот се продава / препушта во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА (ПОД, КУЈНА, КУПАТИЛО) + НАМЕНЕТ ЗА СЕМЕЈСТВО . Цена: Цена по договор. Шифра: 3061 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501

Се издава ТРОСОБЕН стан (78 м2)

Се издава ТРОСОБЕН стан (78 м2) 1 EUR

Се издава ТРОСОБЕН стан (78 м2) Станот се наоѓа во Општина Центар. Лоциран е на улица ,,Јордан Мијалков‘’ бр.32 , во близина на Рамстор и Клинички Центар. Квадратурата е од 78 м2. Катноста е на 5 Кат од вкупно 5 Катови. Греењето е на СТРУЈА. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спалнни соби, тоалет и гостинско купатило, еден балкон со поглед кон Центарот на Скопје. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 3010/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 02 614 0571

Се ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛ

Се ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛ1 EUR

Се ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛ Станот се наоѓа во Општина Центар. Ориентацијта му е ИСТОЧНА. Лоциран е во непосредна близина на “ДМ КАФАНА, во Дебар Маало” Живеалиштето се продава со ИМОТНИ ЛИСТОВИ. Катноста е 2-3 КАТ. Греењето е на СОПСТВЕНО ПАРНО, ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО-ТОПЛО). Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, детска спална соба, брачна спална соба, вц со купатило и еден балкон. Градбата на објектот е од 2013 година. ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ: Станот/Живеалиштето се продава во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА без НАЈМАЛА – АМОРТИЗАЦИЈА. Цена: Цена по договор. Шифра: 3062 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се издава ДВОСОБЕН стан во Аеродром

Се издава ДВОСОБЕН стан во Аеродром 1 EUR

Се издава ДВОСОБЕН стан во Аеродром Станот се наоѓа во Општина Аеродром. Лоциран е на улица ,, Памил Шишков ‘’ бр.22 , во близина на Тобако 2. Квадратурата е од 45 м2. Катноста е на 1 Кат од вкупно 8 Катови. Греењето е BEG- Централно парно. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, тоалет и балкон. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2130/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се ПРОДАВА куќа на убава локација - БУТЕЛ 1

Се ПРОДАВА куќа на убава локација - БУТЕЛ 11 EUR

Се ПРОДАВА куќа на убава локација - БУТЕЛ 1 Куќата е четворособна – дневнја, кујна, три спални соби, еден тоалет и балкон. Во самиот двор куќата поседува уште една помала куќичка до две соби и тоалет ( од 45 м2 ), исто така има и летниковец од 25 м2 и гатажа. Квадратурата на целиот двор е 892 м2. Куќата се наоѓа на ул. ,,Пристинска’’. Греењето е на сопствено парно со камин ( на дрва ), парното е поврзано во цела куќа. Објектот има комплетно уредна документација. За повеќе информации јавете се на: 075 489 145 Цена по договор. Шифра: 6045

Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Тобако Томи (51

Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Тобако Томи (511 EUR

Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Тобако Томи (51 м2) Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода. Ориентацијта на станот е Јужна. Живеалиштето се продава со комплетно уредна документација. Катноста е 2/3 КАТ. Греењето е на СОПСТВЕНО ПАРНО, ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО-ТОПЛО). Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, спална соба, вц со купатило, еден балкон и сопствен паркинг простор (14 м2). Градбата на објектот е од 2012 година. ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ: Станот/Живеалиштето се продава во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА без НАЈМАЛА – АМОРТИЗАЦИЈА. Цена: Цена по договор. Шифра: 2003 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се ПРОДАВА стан во Центар (75 m2)

Се ПРОДАВА стан во Центар (75 m2)1 EUR

Се ПРОДАВА стан во Центар (75 m2) Станот се наоѓа во Општина Центар. Лоциран е во непосредна близина на Лотарија поточно на Улица Македонија. Живеалиштето се продава со комплетно уредна документација. Катноста е 3-5 КАТ. Греењето е на BEG централно ПАРНО и ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спални соби, вц со купатило, три тераси, подрум и паркинг простор. ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ: Станот/Живеалиштето се продава во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА. Цена: Цена по договор. Шифра: 3063 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се издава ДВОСОБЕН стан кај Буњаковец

Се издава ДВОСОБЕН стан кај Буњаковец 1 EUR

Се издава ДВОСОБЕН стан кај Буњаковец Станот се наоѓа во Општина Центар. Лоциран е на булевар ,,Партизански Одреди‘’ бр.27 , во близина на Пазарот Буњаковец. Квадратурата е од 54 м2. Катноста е на 2 Кат од вкупно 6 Катови. Греењето е BEG- Централно парно. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, тоалет и балкон. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2131/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се издава ДВОСОБЕН стан во Тафталиџе

Се издава ДВОСОБЕН стан во Тафталиџе 1 EUR

Се издава ДВОСОБЕН стан во Тафталиџе Лоциран е на булевар ,,Теодоси Гологанов‘’ , во близина на студенскиот дом Гоце Делчев. Квадратурата е од 54 м2. Катноста е на 3 Кат од вкупно 3 Катови. Греењето е BEG- Централно парно. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, тоалет и балкон. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2132/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се ПРОДАВА стан кај СТАРА РАМПА ( 58м2 )

Се ПРОДАВА стан кај СТАРА РАМПА ( 58м2 )1 EUR

Се ПРОДАВА стан кај СТАРА РАМПА ( 58м2 ) Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода. Живеалиштето се продава со комплетно уредна документација. Катноста е 3-4 КАТ. Греењето е на BEG централно ПАРНО. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спални соби, вц со купатило, еден балкон и паркинг простор. ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ : Станот/Живеалиштето се продава во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА. Цена: Цена по договор. Шифра: 3064 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Мечкаров (58 м2

Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Мечкаров (58 м21 EUR

Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Мечкаров (58 м2) Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода. Ориентацијта на станот е на Исток. Живеалиштето се продава со комплетно уредна документација. Катноста е 4/4 КАТ. Греењето е на BEG централно ПАРНО. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, спална соба, вц со купатило, еден балкон и паркинг простор . ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ: Станот/Живеалиштето се продава во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА. Цена: Цена по договор. Шифра: 2004 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода

Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода 1 EUR

Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода Лоциран е на улица ,,Христо Татарчев‘’, Припор. Квадратурата е од 54 м2. Катноста е на 3 Кат од вкупно 4 Катови. Греењето е на СОПСТВЕНО ПАРНО, ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, тоалет и балкон. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2133/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се ПРОДАВА ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода

Се ПРОДАВА ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода 1 EUR

Се ПРОДАВА ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода Лоциран е на улица ,,Христо Татарчев‘’, Припор. Квадратурата е од 54 м2. Катноста е на 3 Кат од вкупно 4 Катови. Греењето е на СОПСТВЕНО ПАРНО, ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, тоалет и балкон. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2005 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се продаваат гарсоњери во Аеродром

Се продаваат гарсоњери во Аеродром1 EUR

Се продаваат гарсоњери (Модел 1/2) на одлична локација во Општина Аеродром, во близина на Мајчин дом. ЗА ПОВЕЌЕ И ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ НА: 075 489 145. Шифра: Z1000

Се продаваат двособни станови во Аеродром

Се продаваат двособни станови во Аеродром1 EUR

Се продаваат двособни станови (Модел 1/2/3/4) на одлична локација во Општина Аеродром, во близина на Мајчин дом. ЗА ПОВЕЌЕ И ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ НА: 075 489 145. Шифра: Z2000

Се продаваат трособни станови во Аеродром

Се продаваат трособни станови во Аеродром1 EUR

Се продаваат трособни станови (Модел 1/2/3/4) на одлична локација во Општина Аеродром, во близина на Мајчин дом. ЗА ПОВЕЌЕ И ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ НА: 075 489 145. Шифра: Z3000

Се продаваат четворособни станови Аеродром

Се продаваат четворособни станови Аеродром1 EUR

Се продаваат четворособни станови (Модел 1/2/3) на одлична локација во Општина Аеродром, во близина на Мајчин дом. ЗА ПОВЕЌЕ И ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ НА: 075 489 145. Шифра: Z4000

Се издава ДВОСОБЕН стан во Центар, кај Универзална

Се издава ДВОСОБЕН стан во Центар, кај Универзална1 EUR

Се издава ДВОСОБЕН стан во Центар, кај Универзална сала Квадратурата е од 42 м2. Катноста е на 5Кат. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, тоалет и балкон. Станот е целосно и комплетно реновиран во 2017 година (нов тоалет, ламинат, прозори/врати, нова спална соба). Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2134/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се ПРОДАВА куќа на убава локација во Општина Чаир

Се ПРОДАВА куќа на убава локација во Општина Чаир1 EUR

Се ПРОДАВА куќа на убава локација во Општина Чаир Се продаваат три спратови од куќата со поткровје и два дуќани. Секој спрат поединечно раполага со дневнја, кујна, спална соба, една помала девна соба в склоп со спалната, еден тоалет и балкон. Куќата е комплетно реновирана во 2018 година. Квадратурата на секој спрат е по 70 м2. Куќата се наоѓа на ул. ,,Панче Неделковски’’. Целата куќа има комплетно уредна документација. За повеќе информации јавете се на: 075 489 145 Цена по договор. Шифра: 6046

Се ПРОДАВА двособен стан во Аеродром

Се ПРОДАВА двособен стан во Аеродром1 EUR

Се ПРОДАВА двособен стан во Аеродром, во близина на Тобако 2 Станот се наоѓа во Општина Аеродром. Квадратурата е од 49 м2. Катност 7/7 Кат. Греењето е на BEG централно парно. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, тоалет и балкон. Располага со сопствен паркинг простор. Цена: Цена по договор. Шифра: 2007 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се продаваат ексклузивни куќи

Се продаваат ексклузивни куќи1 EUR

Светски тренд е да се работи во град, но да се одгледува семејство на село или во предградијата затоа што тоа е единствен начин да се одгледаат здрави и среќни деца, деца што ќе знаат што значи игра на отворено, деца кои ќе пораснат надвор со топка, без страв дека ќе налета на нив забрзан автомобил, и што е најважно, деца кои ќе можат да дишат чист воздух со полни гради. Затоа ви нудиме идеална можност за здрав и мирен живот во куќите кои се осмислени до перфекција. Површината на секоја станбена единица е од 102 до 118 м2 (приземје и кат), за ИДЕАЛНА цена од 890ев/м2. Во соработка со нашиот партнер Силк Роуд Банка нудиме најповолни услови за своите потенцијални купувачи за користење на станбен кредит. ✔️ Ниска каматна стапка од 2,9% за првите 3 години ✔️ Средства до 150.000 евра / 9.000.000 денари ✔️ Без провизија за администрирање на кредит, без апликативни трошоци и без трошоци за проценка. За повеќе информации јавете се на тел: 075 489 145 Шифра: 6047

Се ИЗДАВА Деловен Простор на одлична локација

Се ИЗДАВА Деловен Простор на одлична локација1 EUR

Се ИЗДАВА Деловен Простор на одлична локација Просторот се наоѓа во Карпош 1, во непосредна близина на ,,Симпо’’. Просторот е целосно и комплетно реновиран , поседува пет големи простории/соби, двор, трпезарија, кујна, два влеза, два тоалети и сопствен паркинг простор. Поседува вкупно 120 м2. Цена по договор. Шифра: 8008/1 Телефон за контакт: 075 489 145

Се издава стан во Центар, БУЊАКОВЕЦ

Се издава стан во Центар, БУЊАКОВЕЦ 1 EUR

Се издава стан во Центар,БУЊАКОВЕЦ во непосредна близина на О.У. ЈОХАН ХАЈНРИХ ПЕСТАЛОЦИ. Станот се наоѓа во Општина Центар. Ориентацијата му е ЈУЖНА. Лоциран е на адреса или улица “НИКОЛА ТРИМПАРЕ”. Квадратурата е од 90 М2. Внатрешно живеалиштето е ПОЛУ – НАМЕСТЕНО,но постои можност да се ИЗДАДЕ и целосно ПРАЗНО. Катноста е 2 КАТ од вкупно 6 КАТОВИ. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО. Располага со следниот распоред: мал ходник, дневна, кујна, трпезарија, две соби, гостинско вц, вц со купатило и балкон/тераса. Градбата на објектот е од 2004 година. Слободно паркинг место има. ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ ДЕКА:Станот ОДГОВАРА и за ДЕЛОВЕН ПРОСТОР. Цена: Цена по договор. Шифра: 3097/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:‎075 489 145

Се издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во Тафталиџе

Се издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во Тафталиџе1 EUR

Се издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во Тафталиџе Лоциран е на улица ,,Лондонска ‘’, во близина на Ресторанот 14-ка. Квадратурата е од 105 м2. Греењето е на BEG – Централно Парно + КЛИМА Уред. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спалнни соби, еден тоалет, едно гостинско купатило и еден балкон. Станот раполага со сопствена гаража. Цена: Цена по договор. Шифра: 3011/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 02 614 0571

Се издава ДВОСОБЕН стан во Козле

Се издава ДВОСОБЕН стан во Козле1 EUR

Се издава ДВОСОБЕН стан во Козле, во близина на Црквата Св.Јован Квадратурата е од 47 м2. Катноста е на 1 кат од вкупно 5 катови. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба и тоалет. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2135/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се издава ДВОСОБЕН стан во Карпош

Се издава ДВОСОБЕН стан во Карпош1 EUR

Се издава ДВОСОБЕН стан во Карпош, во близина на автобуската кај ,,Симпо’’ Квадратурата е од 50 м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба и тоалет. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2136/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се издава гарсоњера во Тафталиџе

Се издава гарсоњера во Тафталиџе1 EUR

Се издава гарсоњера во Тафталиџе Станот се наоѓа во Општина Карпош. Квадратурата е од 35 М2. Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено. Катноста е на 5ти Кат од вкупно 8 Катови. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО. Располага со следниот распоред: мал ходник, дневна, кујна, трпезарија, вц со купатило и балкон/тераса. Слободно паркинг место има. Цена: Цена по договор. Шифра: 1001/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се ПРОДАВА трособен Стан Во Кисела Вода

Се ПРОДАВА трособен Стан Во Кисела Вода 1 EUR

Се ПРОДАВА трособен Стан Во Кисела Вода Станот се наоѓа на улица Киро Крстевски, во непосредна близина на Чешма. Станбена површина 76м2 - идеален распоред • Физички одвоен Дневен престој од спални • Голем дневен престој со терпезарија и кујна (југ) • Тераса 4 м2 (југ) • Гостинско ВЦ • 2 спални, Тераса (поврзана со спалните соби) • Греењето е на BEG Централно парно Цена: Цена по договор. Шифра: 3066 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се издава дуплекс стан - Карпош 55 м2

Се издава дуплекс стан - Карпош 55 м21 EUR

Се издава дуплекс стан - Карпош 55 м2 Станот се наоѓа во Општина Карпош 2. Ориентацијта му е ИСТОЧНА. Лоциран е во непосредна близина на “СИМПО”. Греењето е на СОПСТВЕНО ПАРНО, ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО-ТОПЛО). Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една сплана соба, вц со купатило, гостинско вц и еден француски балкон. Цена: Цена по договор. Шифра: 2137/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се ПРОДАВА трособен Стан Во Карпош 2

Се ПРОДАВА трособен Стан Во Карпош 21 EUR

Се ПРОДАВА трособен Стан Во Карпош 2 Станот се наоѓа во непосредна близина на МИДА. Станбена површина 73 м2 - идеален распоред, • Oдвоен Дневен престој од спални • Голем дневен престој со терпезарија и кујна • Тераса (поврзана со спалната соба) • Два Тоалети • Две спални соби Цена: Цена по договор. Шифра: 3068 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

    Се ПРОДАВА НОВ СТАН во ЦЕНТАР (70М2) ВСЕЛИВ

Се ПРОДАВА НОВ СТАН во ЦЕНТАР (70М2) ВСЕЛИВПо Договор EUR

Се продава нов невселуван стан во нова зграда со квадратура од 70м2 на 6кат од вкупно 6катови.Зградата се наоѓа во Општина Центар до непосредна близина кај Булеварот Свети Климент Охридски на исклучително атрактивно место со одлична позиционираност и најдоброто од сето е тоа што,не е лепенка односно е посебна зграда за себе.Објектот (ЗГРАДАТА) е изградена во 2015 година и е високо квалитетно градена,со безпоштедно користење на градежни материјали при нејзиното градење и е со солиден квалитет а воедно ги поседува следните придобивки:цврста,сигурна,сеизмички тестирана,енергетски ефикасна зграда.Греењето во зградата е на сопствено парно на струја со вградени калолиметри.Можност за откуп на гаражно место во зградата.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,голема брачна родителска спална соба,кујна,трпезарија,дневна,и два (2) балкон/тераси.ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ ДЕКА:Внатрешниот распоред на станот и замислената идеа во него за живеење,дозволува да во брачната родителска спална соба се подели на половина и се добијат/изведат две спални соби и исто така во делот на кујната со нејзино благо преместување понапред да се добие уште една помала собичка = што би се извадиле три спални соби.Ориентација:ЈУГ. Цена:1100ЕУР/М2 = 77 000ЕУР. ЦЕНАТА Е ФИКСНА. Шифра:3043

Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2

Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 21 EUR

Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2 во непосредна близина на МИДА. Квадратурата е 650 м2. Греењето е на БЕГ централно парно (подно греење). Деловниот простор се наоѓа на приземје на самата улица. Слободно паркинг место има. Цена: Цена по договор. Шифра 8003 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501 или 02 614 0571

Се продава гарсоњера со спална во Припор

Се продава гарсоњера со спална во Припор1 EUR

Се продава гарсоњера со спална во Припор Станот се наоѓа во Општина Кисела вода. Квадратурата е од 38 м2. Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО. Располага со следниот распоред: мал ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, вц со купатило и балкон/тераса. Слободно паркинг место има. Цена: Цена по договор. Шифра: 1003 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

 Се ПРОДАВА НОВ СТАН во ЦЕНТАР (66+4М2) ВСЕЛИВ-ВЕ

Се ПРОДАВА НОВ СТАН во ЦЕНТАР (66+4М2) ВСЕЛИВ-ВЕ По Догов EUR

Се продава нов невселуван стан во нова зграда со квадратура од 66+4м2 на 1кат од вкупно 7катови.Зградата се наоѓа во Општина Центар до непосредна близина на Булеварот Партизански Одреди на исклучително атрактивно место со одлична позиционираност на зградата.Зградата е направена според сите стандарди и критериуми.Објектот (ЗГРАДАТА) во многу сфери и области се разликува од останатите градби и згради кои се прават низ центарот на градот,а особено во клучните и највиталните места за живеење.Во квалитетот на материјалите не се штедело нималку,а истите квалитети се задржани како одвнатре така и однадвор.Местото за живеење е идеално,мирната и тивка средина околу зградата дополнително ја збогатуваат нејзината убавина на нејзе и становите во неа.Околината е толку мирна,да и живата природа се слуша кога живее.ВАЖНО ДА СЕ НАПОМЕНЕ Е ДЕКА:Зградата (ОБЈЕКТОТ) е цврста,сигурна,сеизмички тестирана и е со енергетски ефикасна диплома/сертификат.Греењето во зградата е на (BEG) централно парно.Можност за откуп на гаражно место во подземна гаража по цена од 500ЕУР/М2 или = 7 500 ЕУР.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,една детска спална соба,брачна родителска спална соба,кујна,трпезарија,дневна и балкон/тераса.Домовите се акцентирано светли. Цена:1200ЕУР/М2 = 84 000 ЕУР. НАВИСТИНА ВРЕДИ. Шифра:3044

Се издава гарсоњера со спална во Капиштец

Се издава гарсоњера со спална во Капиштец 1 EUR

Се издава гарсоњера со спална во Капиштец Станот се наоѓа во близина на Заводот за вработување. Квадратурата е од 36 м2. Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено и реновирано. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО. Располага со следниот распоред: мал ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба и вц со купатило. Слободно паркинг место има. Цена: Цена по договор. Шифра: 1004/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 075 409 501

Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,УНИВЕРЗАЛНА САЛА (43М2)

Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,УНИВЕРЗАЛНА САЛА (43М2) По Договор EUR

Се издава комплетно наместен стан во понова зграда со квадратура од 43м2 на 3кат од вкупно 5катови.Станот се наоѓа веднаш до Булеварот Партизански Одреди,на 3 минути одење од Универзална Сала до Зградата.Зградата е од понова градба,а изградена е во 2013 година.Местото и локацијата се исклучително атрактивни,а средината урбана и модерна во секој поглед од зборот.Домот е внимателно и грижливо наместен,од тие причини е со повисока цена.Паркинг ниту подземна гаража зградата не поседува,а тоа е пример и со сите останатите објекти во истата близина.Местото за паркирање може единствено да се обезбеди преку означените зони,или градските картички за возила.Лифт:Да.Клима:Да.Греење:Струја.Режиски Трошоци:Ниски,минимални.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,една брачна родителска соба,кујна,трпезарија дневна и балкон/тераса.ИСКЛУЧИВО ЗА СЕРИОЗНИ КЛИЕНТИ. Цена:280 ЕУР. ЦЕНАТА Е ФИКСНА. Шифра:2044/1

Се ПРОДАВА трособен Стан во Ѓорче Петров

Се ПРОДАВА трособен Стан во Ѓорче Петров1 EUR

Се ПРОДАВА трособен Стан во Ѓорче Петров. Станбена површина 63 м2 - идеален распоред, • Oдвоен Дневен престој од спалните соби • Голем дневен престој со терпезарија и кујна • Тераса • Тоалет • Две спални соби • Подрум Цена: Цена по договор. Шифра: 3069 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501

Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,ГТЦ – ПАРК ЖЕНА БОРЕЦ

Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,ГТЦ – ПАРК ЖЕНА БОРЕЦ По Договор EUR

Се издава пристојно и комплетно наместен стан во постара зграда со квадратура од 82м2 на 8кат од вкупно 10катови.Станот се наоѓа во Општина Центар,до непосредна близина на паркот поред ГТЦ “ЖЕНА БОРЕЦ” поточно локациски позициониран близу кај Олимписки Базен.Зградата излегува на Булеварот “Кочо Рацин” а со старост на градба е од 1990 година.Местото и средината е мирна и задоволително урбанизирана.Паркинг (1) место возможно е да се обезбеди.Лифт:Да.Клима:Да.Греење:Централно Парно.Режиски Трошоци:За таа квадратура – нормални.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,една детска спална соба,брачна родителска спална соба,кујна,трпезарија, дневна и балкон/тераса.НАПОМЕНА:Живеалиштето не се издава на студенти,поради лошото искуство со нив.Добредојдени се сериозни клиенти,вработени лица,фамилии,семејства,и самци. Цена:350 ЕУР со место за договор. Шифра:3072/1

Се продаваат трособни станови во Автокоманда

Се продаваат трособни станови во Автокоманда 1 EUR

Се продаваат Tрособни станови ( Тип 1/2 ) на одлична локација во Автокоманда. Становите се наоѓаат во Општина Гази Баба. ЗА ПОВЕЌЕ И ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ НА: 075 489 145 или 078 409 501 Шифра: G3000

Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,кај ТЦ РАМСТОР

Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,кај ТЦ РАМСТОРПо Договор EUR

Се издава културно и пристојно наместен стан со квадратура од 69м2 на 4кат од вкупно 6катови.Станот се наоѓа во Општина Центар,до непосредна близина на “TC RAMSTORE” и улицата “50-ТА ДИВИЗИЈА” репер место – кафулето “Јавна Соба”.Зградата е релативно не толку стара,но е изградена во 2007 година.Местото и локацијата е исклучително атрактивна,со лесна достапност до сите неопходни потреби за функционирање:банки,превоз,продавници и ноќен живот.Живеалиштето континуирано се одржува и реновира.Паркинг (1) или (2) возможно е да се обезбедат.Лифт:Да.Клима:Да.Греење:Централно Парно.Режиски Трошоци:За таа квадратура – нормални.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,една детска спална соба,брачна родителска спална соба,кујна,трпезарија,дневна и балкон/тераса.НАПОМЕНА:Живеалиштето не се издава на студенти,поради лошото искуство со нив.Добредојдени се сериозни клиенти,вработени лица,фамилии,семејства, и самци. Цена:380 ЕУР со место за договор. Шифра:3073/1

Се продаваат Двособни станови во Автокоманда

Се продаваат Двособни станови во Автокоманда1 EUR

Се продаваат Двособни станови ( Тип 3/4 ) на одлична локација во Автокоманда. Становите се наоѓаат во Општина Гази Баба. ЗА ПОВЕЌЕ И ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ НА: 075 489 145 или 078 409 501 Шифра: G2000

Се продаваат Двособен Еднособен стан - Aвтокоманда

Се продаваат Двособен Еднособен стан - Aвтокоманда1 EUR

Се продаваат Двособен стан ( Тип 4 ) и Еднособен стан ( Тип 5 ) на одлична локација во Автокоманда. Становите се наоѓаат во Општина Гази Баба. ЗА ПОВЕЌЕ И ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ НА: 075 489 145 или 078 409 501 Шифра: G1000

   Се ИЗДАВА СТАН ДЕЛ од КУЌА кај ВЕРО,ТАФТАЛИЏE

Се ИЗДАВА СТАН ДЕЛ од КУЌА кај ВЕРО,ТАФТАЛИЏE По Дого EUR

Се издава комплетно и пристојно наместен стан кој е дел од куќа со квадратура од 130м2 на 1кат од приземје + спрат на куќата.Куќата или станот се наоѓаат во Општина Карпош,близу кај големиот трговски центар на “VERO” во делот према Козле во непосредна близина на црквата “Свети Јован Крстител”.Куќата е со помала катност,во која на приземниот дел од неа повремено живеат родителите на сопствениците.Објектот е од понова градба,кој исто така е убаво и модерно направен.Местото и локацијата е привлечно атрактивна,а средината мирна,тивка, и средена.Живеалиштето континуирано се одржува и реновира,а најчесто е издавано на странски доселеници или повратници од странство.Просторот одговара за следниве типови на клиенти:студенти,вработени лица,фамилии,семејства,и самци се добредојдени.ВАЖНО ДА СЕ НАПОМЕНЕ Е ДЕКА:Објектот (КУЌАТА) е висококвалитетно направена,и од тие причини греењето во неа би било на струја + по еден клима-инвертер УРЕД во секоја соба за дополнително ладење-затоплување.Паркинг (1) или (2) места во сопствениот двор може да се обезбедат.Режиски Трошоци:штедливо,економични.Станот/куќата располага со следниот распоред:мал ходник,гостинско вц,вц со купатило,една детска спална соба,втора детска спална соба,брачна родителска спална соба,кујна,трпезарија,дневна и балкон/тераса. Цена:400 ЕУР со место за договор. Шифра:4011/1

Се продава ПЛАЦ со површина од 1.603 м2

Се продава ПЛАЦ со површина од 1.603 м21 EUR

Се продава ПЛАЦ со површина од 1.603 м2 Плацот се наоѓа во Општина Аеродром. Шифра: 9055 ЗА ПОВЕЌЕ И ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ НА : 075 489 145 или 078 409 501

Се издава ДВОСОБЕН стан во Центар

Се издава ДВОСОБЕН стан во Центар1 EUR

Се издава ДВОСОБЕН стан во Центар Квадратурата е од 43 м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спални соби, тоалет и балкон. Има сопствен паркинг простор од самата зграда. Цена: Цена по договор. Шифра: 2137/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501

Се издава ДВОСОБЕН стан во Центар

Се издава ДВОСОБЕН стан во Центар1 EUR

Се издава ДВОСОБЕН стан во Центар Станот се наоѓа во Дебар маало во близина на Градски парк. Квадратурата е од 69 м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спални соби, тоалет и балкон. Има паркинг простор од самата зграда. Цена: Цена по договор. Шифра: 2138/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501

Се издава ДВОСОБЕН стан во Карпош

Се издава ДВОСОБЕН стан во Карпош1 EUR

Се издава ДВОСОБЕН стан во Карпош Станот се наоѓа во близина на ,,CITY MALL’’. Квадратурата е од 50 м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, тоалет и балкон. Има повеќе од три паркинг места. Цена: Цена по договор. Шифра: 2139/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501

Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела вода

Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела вода 1 EUR

Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела вода Станот се наоѓа во близина на Тинекс маркет. Квадратурата е од 57 м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, една детска соба, тоалет и балкон. Греењето е на инвентер клима и сопствено парно. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2140/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501

Се издава луксузно опремен трособен стан во Центар

Се издава луксузно опремен трособен стан во Центар1 EUR

Се издава луксузно опремен трособен стан во Центар Станот се наоѓа во близина на Државна болница на ул. 50та Дивизија. Квадратурата е од 105 м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спални соби, еден тоалет, едно купатило и балкон. Станот има гаража. Цена: Цена по договор. Шифра: 3099/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501

Се продава двособен стан во Центар

Се продава двособен стан во Центар 1 EUR

Се продава двособен стан во Центар Станот се наоѓа во близина на СЈО. Квадратурата е од 62м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, тоалет и балкон. Греењето е на BEG – централно парно. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2009 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501

Се издава трособен стан на Водно

Се издава трособен стан на Водно1 EUR

Станот се наоѓа во близина на државна Болница. Квадратурата е 64 м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спални соби, еден тоалет, едно купатило и балкон. Станот има еден слободен паркинг простор. Цена: Цена по договор. Шифра: 3040/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501

Се издава трособен стан во Кисела Вода

Се издава трособен стан во Кисела Вода1 EUR

Станот се наоѓа во близина на Шампионче. Квадратурата е 65 м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, еден тоалет и два балкони. Цена: Цена по договор. Шифра: 3041/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501

Се издава Двособен стан во Кисела Вода

Се издава Двособен стан во Кисела Вода1 EUR

Квадратурата на станот е од 56 м2, станот е комплетно реновиран и наместен. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, една спална соба,балкон и купатило. Има гаража. Цена: Цена по договор. Шифра: 2142/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501

Се издава СТАН во КОЗЛЕ

Се издава СТАН во КОЗЛЕ550 EUR

Се издава стан во Козле во близина на Германска Амбасада. Станот е со површина од 91м2, и располага со 3 спални соби, WC, тераса и гаража од 15м2. Има парно од Топлификација- подно греење. Цена за издавање 550еур фиксна + комуналии. Шифра 4012/1

Се ПРОДАВА Трособен Стан во Хром

Се ПРОДАВА Трособен Стан во Хром 1 EUR

Станот се наоѓа во Општина Ѓорче Петров. Станбена површина 86 м2 - идеален распоред, • Oдвоен Дневен престој од спалните соби • Голем дневен престој со терпезарија и кујна • Тераса • Тоалет • Две спални соби • Подрум Цена: Цена по договор Шифра: 3071 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501

Се продава двособен стан во Кисела Вода

Се продава двособен стан во Кисела Вода 1 EUR

Станот се наоѓа во близина на Чешма. Квадратурата е од 47м2. Располага со следниот распоред: дневна соба со кујна и трпезарија, ходник, една спална соба и балкон. Во станот има скали за горниот ден ,,галерија’’ во која може да се направи уште една спална соба. Греењето е на сопствено греење – со инвентер клима. Има две слободни паркинг места. Цена: Цена по договор. Шифра: 2010 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501

Се издава гарсоњера во Центар

Се издава гарсоњера во Центар1 EUR

Станот се наоѓа во близина на Државна Болница. Квадратурата е 30 м2. Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено и реновирано. Греењето е на инвентер клима. Располага со следниот распоред: мал ходник, дневна, кујна, трпезарија, тоалет и балкон. Гарсоњерата е комплетно опремена со нова бела техника, мебел, машина за перење-сушење, ТВ-интернет и обезбеден бесплатен паркинг. Цена: Цена по договор. Шифра: 1005/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 075 409 501

Се продава куќа во Припор

Се продава куќа во Припор1 EUR

Куќата поедува 123 м2 со надворешна површина од 293 м2 во населба Припор. Куќата поседува комплетна и уредна документација. Се наоѓа на мирно и тивко место со поглед на Скопје и Водно, убав и чист воздух на само 3 км од Центарот на Скопје. Киќата има: - Приземје дневна со кујна, ходник, шпајз и купатило. - Надворешни скали со тераса, голема дневна соба со кујна, спална со балкон, големо купатило и ходник. - Внатрешни скали за поткровје, ходник, три соби и балкон. За повеќе информации јавете се на: 075 489 145 Цена по договор. Шифра: 6048

Се Продава Стан во Кисела Вода

Се Продава Стан во Кисела Вода 950 EUR

Се продава убав комотен трособен стан од 88м2 на 2/3 катна зграда во општина Кисела Вода. Се наоѓа на посебно мирна локација. Во станот има комплетно опремена кујна, трпезарија, дневна и две спални, има можност за уште една спална соба. Греењето е централно парно. Цена 950 ев./м2 Шифра- 3064

Се Продава Плац на Автопат

Се Продава Плац на АвтопатПо Договор EUR

На најатрактивна локација во Општина Петровец-атар Oпш. Јурумлери се продава плац од 12 500 м2. Плацот се наоѓа на сам автопат и е со уреден И.Л..Во И.Л.се двајца сопственици со сосопственост на 1/2 идеална половина. Во самиот плац има инфраструктура(струја,вода)и изградени објекти кои се платформа за урбанизација со можност(доградба,надградба,реконструкција,санација). Позиција на плацот е југ-исток. Поставен е по должина на автопатот што е предност за самиот плац,но и за објекти како што се: бензинска пумпа, мотел, сервис за камиони, лесна индустрија, производство на метални профили и др., што значи ги исполнува стандардите за овие објекти. Исто така има можност да се изградат објекти до 2000м2 во еден целосен објект или во повеќе помали еколошки комерцијални објекти. Цена: 30ев/м2 со место за договор. Шифра:9015

Се Продава Деловен Простор во Капиштец

Се Продава Деловен Простор во КапиштецПо Договор EUR

Се продава деловен простор лоциран во почетокот на Капиштец. Дуканот поради неговата место положба е погоден за работење и развивање на различни видови на дејности.Дуканот има вкупно 49 м2 и тоа на приземје 27м2 а на катот 22м2. Шифра-8007

   Се Продава Стан Во Ново Лисиче

Се Продава Стан Во Ново Лисиче54990 EUR

Се продава стан во Ново Лисиче во близина на автобуската станица последна 5-ка. Станот има 64 м2 заедно со терасата. Во него има кујна,дневна со терпезарија,купатило,спална и уште една помала соба. Терасата има околу 4м2 а отприлика толку има и подрумот. Греењето е со парно и тоа е градско парно.Станот се наоѓа на 5/7 ката, во самата зграда има 2 лифта. Ориентираност на станот е југоисток.Станот не е реновиран но е одржан . Цена 54990. Шифра-3067

Се Продава Стан Во Елитната Населба Св. Јован

Се Продава Стан Во Елитната Населба Св. Јован 270000 EUR

Во елитната населба Св. Јован се продава стан со вкупна површина од 200м2. Во склопот на станот има: дневна, терпезарија,кујна, 3 спални соби,3 купатила и тераса. Една од спалните соби е со сопствено купатило. Грењето е на струја или на дрва( во дневната соба има камин). Станот е со поглед према хортикултурно среден двор со езерце. Цена 270000. Шифра-6003

Се Издава Куќа Во Козле

Се Издава Куќа Во Козле300 EUR

Се издава во Козле дел од куќа од 100м2.Има 3 спални соби,кујна,трпезарија,дневна,купатило.Просторот е комплетно реновиран и наместен комотен за едно семејство.Греењето е на нафта со радијатори сместени во просторот за живеење.Цената е 300 ев.со вклучено греење . Шифра-3021/1

 Се Продава Плац со Барака во Тафталиџе 2

Се Продава Плац со Барака во Тафталиџе 2 245 000 EUR

На најпрекрасна локација во Тафталиџе 2 се продава плац од 405м2 со маркица П+2+Пк, со основа 226м2,бруто развиена површина од 904м2, H=10,20м. плацот е со чист И.Л. со двајца сопственици. Цена: 245 000 ев. Шифра-М001

Се продаваат станови кај City Mall

Се продаваат станови кај City MallПо Договор EUR

Се продаваат станови на прекрасна локација во близина на City Mall. Градбата на становите се одликува со врвен квалитет. самите станови имаат максимално искористен простор и одлична ориентираност. Шифра-08-ЕФ

Се Издава Стан во Центар

Се Издава Стан во Центарпо договор EUR

Се издава комплетно наместен стан во непосредна близина на ТЦ Рамстор. Станот е со површина од 76м2. Се наоѓа на 1/6кат . Има прекрасен распоред од дневна соба, кујна со трпезарија, 2 спални соби, тоалет, бања. Станот е со централно греење. Веднаш вселив. Цена - 450eв. Шифра 3054/1

Продажба на Станови во Аеродром

Продажба на Станови во Аеродром1 EUR

Се продаваат станови во Аеродром од 48м2 - 5,7,8,9,10 кат и 54м2 - 7,8,9,10 кат со ориентација исток. Становите се со по една спална соба и се со паркинг место. Цената е 1050еур/м2 со вклучен ДДВ доколку станот се плаќа во готово, а 1100еур/м2 со вклучен ДДВ доколку станот се плаќа на две рати. Паркингот на овие станови е на две нивоа од кои на 1 ниво е со цена 3000еур, а на 2 ниво е 2700еур. Становите се квалитетно градени по сите стандарди. ВРЕДАТ ДА СЕ ВИДАТ!! Шифра 10АИ

Се Продаваат Станови во Ѓорче Петров

Се Продаваат Станови во Ѓорче Петров900 EUR

На простор од 150.000 м2 во општина Ѓорче Петров, веднаш наспроти Порта Влае и новиот кружен тек се гради нова населба во Скопје. Новата населба е лоцирана на само 5 километри од центарот на Скопје кој е поврзан со постоечки и новопредвиден булевар и на само 150 метри од кружниот тек кај Порта Влае. Овој простор има постоечка здравствена, трговска и социјална инфраструктура кој со новопредвидената урбанизација на просторот и многу зеленило, оваа населба ќе биде идеален избор за секое семејство. Исто така во населбата ќе има и голем број на игралишта, трговски центар, деловни објекти, бензиски пумпи, градинка, и многу други содржини. Населбата се наоѓа и на само 200 метри од реката Лепенец, која претставува главен извор на свеж воздух во Скопје. Oваа населба единствена од ваков тип која нуди врвен квалитет на живеење и современи услови за секое семејство да сечувствува комотно и пријатно во својот нов дом.Цена на становите:900 EUR/m² Информации на тел: 075-489-145 Шифра-05-ФКА

Се продава луксузна куќа во Хром

Се продава луксузна куќа во Хром230000 EUR

Се продава луксузна куќа со местоположба во мирната населба Хром во Општина Ѓорче Петров. Самиот двор на куќата е хортикултурно уреден и со фонтаната во него представува право место за одмор во овој турбулентен живот. Има инсталација за парно,вграден камин на дрва и целосно е климатизирана. Куќата има двор 145 м2 и Пр+1+По и 3 пати по 73м2 под кров односно околку 210м2. На 50м од основно училиште,на 60м од градинка.во радиус од 600м од куќата има 3 трговски центри:Емпурио; СП Планет и Порта Влае, а во радиус од 100м има автобуски станици на 2 различни линии и тоа: 4-ка и 5-ка. Високиот подрум или т.н. приземје е со висок плафон и постои можност да се користи како деловен дростор.Истиот во моментов поседува остави за магацински простор,теретана,шпајз за чување на хранаи остава за чување на огревно дрво... Куќата може да се топли преку парното со дрва или на струја . Куќата е со енергетско ефикасна фасада која има гаранција 40години.Куќата е лепенка со 2 дупли ѕида и специјална изолација помеѓу куќите.Куќата со која е лепенка е идентична со оваа и не одстапува воопшто од надворешниот изглед во поглед на целина. Цената на куќата 230000 Еур. Шифра:6021

Се Продаваат Плацеви во Соње

Се Продаваат Плацеви во Соње 150 000 EUR

Се продаваат 3 плаца во Горно Соње; со вкупна површина од 2040м2. На 1-от плац од 488м2 има изградено куќа со вкупна површина околу 235 м2 .Градбата на куќата е 2012 год и има подрум 2 ката и поткровје. За 2-иот плац од 400м2 има извадено одобрение за градба и платени комуналии. За 3-от плац од 922м2 може да се извади маркица за градба. Плацовите се со рамна површина и се погодни и за деловни објекти (дом за стари лица, за ресторан....) Плацовите се продаваат на следниот начин - 1-виот плац со објектот и плац од 488м2 се продава посебно со цена - 130 000 ев. Додека двата останати плацови од 400м2 и 922м2 се продаваат во комплет со цена - 60 ев./м2 и се со инфраструктура. Сите три плаца во целост се со цена 150 000 еур. Шифра- 6023; 9021; 9022

Se izdava Stan vo Debar Maalo

Se izdava Stan vo Debar Maalo 300 EUR

Se izdava stan vo Debar Maalo od 60m2, namesten, na 2/5 kat. Stanot e so 2 spalni sobi, kujna so trpezarija, dnevna, kupatilo i balkon. Orienacija- jug, so centralno greenje. Se izdava na podolg period. Cena 300eur. Sifra 3028/1

Се Продава Стан во Ново Лисиче

Се Продава Стан во Ново Лисиче58.500 EUR

Се продава стан во Ново Лисиче кој се наоѓа на 11 кат со поглед на цел град и на Водно. Зградата е со три лифта. Станот е 72м2, има 2 спални соби, кујна, дневна со трпезарија, купатило, шпајз, 2 големи балкона со прекрасен поглед, Има можност да се направи уште една соба. Станот е реновиран, модерен и во одлична состојба. Се продава или менува за мала гарсоњера плус доплата. Цена 58.500 со простор за договор. Шифра 3075

Се Продава Куќа во Даме Груев

Се Продава Куќа во Даме Груев180000 EUR

Се продава куќа во Даме Груев од 220м2 со двор 400м2. Куќата има 4 спални соби, дневна, кујна со трпезарија, работна соба, џакузи, 2 купатила, 2 гаражи. Ориентација север-југ. Во близина има училиште. Греењето е на повеќе начини: струја, дрва и сончеви колектори. Куќата е со хортикултурно среден двор и направена со квалитетни материјали по фенг шуи. Цена 180000еур. Шифра- 6036

Се Продава/Издава Куќа во Козле

Се Продава/Издава Куќа во Козле218000 EUR

Се продава/издава прекрасна куќа во Козле од 220м2 и дворна површина 100м2. Се состои од подрум, приземје и 2 ката со 5 соби( салон, кујна со трпезарија, 3 спални соби, работна соба, 3 купатила, 3 балкони. Има сопствено парно греење, 2 паркинг места. Може и замена за 2 помали станови во Скопје со доплата. Се продава празна. Местоположбата на куќата одговара за деловен простор - за повеќе намени. Цена 218.000еур со место за договор. Шифра 6037

  Се Издава Дел од Куќа во Козле

Се Издава Дел од Куќа во Козле750 EUR

На прекрасна и тивка локација во Козле се издават 2 ката во дел од куќа која е луксузно опремена со површина од 150м2. Се состои од дневна, кујна со трпезарија, 2 спални соби, купатило, 2 балкони. Има сопствено парно греење и повеќе паркинг места. Шифра 6002/1

Се продава плац во Пржино

Се продава плац во ПржиноПо Договор EUR

Се продава плац во населба Пржино со вкупна површина 285м2, на кој има стара куќа со основа 163м2 ,маркица П+2+ПК, класа А1. Постои и можност за замена со компензација на стан и доплата. Цена 150000еур. Шифра 9027

Се Издава Екслузивен Стан на Водно

Се Издава Екслузивен Стан на Водно800 EUR

На падините на Водно со прекрасен поглед на градот се издава ексклузивно наместен стан на приземје од 76м2. Станот се наоѓа во прекрасен објект со хортикултурно средена површина околу него. Располага со дневен престој, кујна со трпезарија, 2 спални соби, гостинско wc, бања, џакузи, остава и 1 паркинг простор во подземна гаража. Просторот поседува 90м2 тераса која излегува во среден детски парк и тениско игралиште. Во близина на станот има супер маркет. Цена: 800eur + персонален данок, комуналии и кабловска. Се издава на подолг период и месец за месец. Шифра 3030/1

Се Издава Стан во Аеродром

Се Издава Стан во Аеродром10000 EUR

Се издава стан во Аеродром од 48м2, градба 2016 година-нов. Се наоѓа на приземје со една спална соба, вградена кујна, гаража. Одговара и за деловен простор. Цена 10000ден. Шифра 2021/1

Се издава екслузивна гарсоњера кај Мида

Се издава екслузивна гарсоњера кај Мида300 EUR

Се издава луксузно наместена гарсоњера кај Мида од 40м2, плус 8м2 тераса. Станот е на 2 кат и има централно греење. Цена 300еур. Шифра 1035/1

Се Издава Стан во Центар

Се Издава Стан во Центар 600 EUR

На прекрасна локација во Центар се издава стан од 74м2. Располага со дневен престој, кујна со трпезарија, 2 спални соби, wc, 2 балкони. Станот е на централно греење, има лифт, подрум и сопствен паркинг простор. Ориентација југ-север. Се издава наместен.Цена 600еур. Шифра 3032/1

Се ПРОДАВА НОВ СТАН во АЕРОДРОМ (57М2)

Се ПРОДАВА НОВ СТАН во АЕРОДРОМ (57М2)По Договор EUR

Се продава нов стан во нова зграда со квадратура од 57 м2 на 10 кат од вкупно 10 катови.Зградата се наоѓа во Општина Аеродром,на интересна и атрактивна локација во реонот каде што се градат впрочем сите ОБЈЕКТИ од местата кај старите воени бараки модерно локациски кажано “ТОБАКО 2”.Објектот (ЗГРАДАТА) е целосно надворешно готова но е делумно внатрешно завршена,и се чека нејзин технички прием на почеток од месец ОКТОМВРИ.Ориентација е Југо-Источна.Греењето во зградата е на Централно Парно.Паркинг место пред зградата е предвидено + има можност да се откупи и гаражно место во подземна гаража по потреба се разбира.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,издвоена голема спална соба,кујна,трпезарија,дневна и балкон/тераса.Живеалиштата се инзворедно направени,не се типични ниски поткровја туку се со рамни ѕидови и високи плафони.Станот одговара за љубителите на повисоките/панорамските катови. Цена:1050ЕУР/М2 = 59 850 ЕУР - ВСЕЛИВ НОЕМВРИ МЕСЕЦ. Шифра:3048

Се ПРОДАВА НОВ СТАН во АЕРОДРОМ (60М2)

Се ПРОДАВА НОВ СТАН во АЕРОДРОМ (60М2)По Договор EUR

Се продава нов стан во нова зграда со квадратура од 60 м2 на 10 кат од вкупно 10 катови.Зградата се наоѓа во Општина Аеродром,на интересна и атрактивна локација во реонот каде што се градат впрочем сите ОБЈЕКТИ од местата кај старите воени бараки модерно локациски кажано “ТОБАКО 2”.Објектот (ЗГРАДАТА) е целосно надворешно готова но е делумно внатрешно завршена,и се чека нејзин технички прием на почеток од месец ОКТОМВРИ.Ориентација е Југо-Источна.Греењето во зградата е на Централно Парно.Паркинг место пред зградата е предвидено + има можност да се откупи и гаражно место во подземна гаража по потреба се разбира.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,издвоена голема спална соба,кујна,трпезарија,дневна и балкон/тераса.Живеалиштата се инзворедно направени,не се типични ниски поткровја туку се со рамни ѕидови и високи плафони.Станот одговара за љубителите на повисоките/панорамските катови. Цена:1050ЕУР/М2 = 63 000 ЕУР - ВСЕЛИВ НОЕМВРИ МЕСЕЦ. Шифра:3049

 Se prodava kuka vo Butel 2

Se prodava kuka vo Butel 2 145 000 EUR

Se prodava kuka vo Butel 2 od 185m2 na dva kata +posebna garaza od 46m2. Parcelata e 650m2 od koj 450m2 cist dvor. Cena 145 000eu. so mesto za dogovor. Shifra-6042

  Se prodava plac prema Pintija

Se prodava plac prema PintijaПо Договор EUR

Se prodava plac prema Pintija od 2000m2. Cena po dogovor. Shifra-9049

Се издава стан во Аеродром

Се издава стан во Аеродром300 EUR

Се издава трособен нов стан во населба Мичурин, Аеродром со површина од 55м2, се наоѓа на 3ти кат. Располага со дневна, кујна целосно опремена, спална и детска соба, балкон. Греење на струја. Има паркинг простор. Се издава на подолг временски период. Цена 300еур со место за договор. Шифра 3077/1

  Se Prodava Plac vo Vizbegovo

Se Prodava Plac vo Vizbegovo 30 EUR

Se PRODAVA PLAC vo Vizbegovo- Kacanicki Pat od 13 539m2 koj e sostaven od 3 parcijalizirani placovi i toa:5647m2; 3378m2; 4596m2. Imotot e so IL. Se naoga vo Industriska zona. Cena 30eu/m2. Shifra-9051

   Се Издава Стан во Центар

Се Издава Стан во Центар 400 EUR

Се издава наместен стан во Центар 70м2 на 4/5 кат, со поглед кон Водно. Станот располага со дневна, кујна, спална и детска соба. Има лифт, гаража, централно греење, клима и тераса со излез од сите соби. Цена 400еур со место за договор. Се издава на подолг период. Шифра 3011/1

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT ДЕБАР МААЛО –

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT ДЕБАР МААЛО – По Договор EUR

Се издава стан во Центар,Дебар Маало во непосредна близина на “ВАРДАР МЕБЕЛ”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ОРЦЕ НИКОЛОВ”.Квадратура е од 56 M2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 1 КАТ од вкупно 4 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) Централно ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,голема родителска спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2009 година.Слободно паркинг место има. Цена:280 ЕУР ФИКСНА Шифра:2049/1 An apartment is being rented in Centar,Debar Maalo in the immediate proximity of “VARDAR FURNITURE”.The apartment is located in the municipality of Centar.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “ORCE NIKOLOV”.Living place has an 56 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 1 FLOOR from total 4 FLOORS.Heating is on (BEG) or more presicely explained CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,parental bedroom,WC with bathroom, and balcony/terrace.Building is built in 2009.Free parking space owns. Price:280 EUROS FIXED. Code:2049/1

Се Продава Стан во Карпош 2

Се Продава Стан во Карпош 21350 EUR

Се продава нов, двособен стан во Карпош 2 со површина од 43м2, кој се наоѓа на 4ти кат. Станот е со дневна, кујна, 1 спална соба и wc. Цена 1350еур+5% ДДВ. Шифра 2073

Се Продава Стан во Карпош 2

Се Продава Стан во Карпош 2 1350 EUR

Се продава трособен, нов стан во Карпош 2 со површина од 73м2. Се наоѓа на 4ти кат. Станот располага со дневна, кујна, 2 спални соби со балкон, бања и гостинско wc. Цена 1350еур + 5% ДДВ. Шифра 3050

Се издава КУЌА во БАРДОВЦИ

Се издава КУЌА во БАРДОВЦИ1500 EUR

Се издава куќа во населба Бардовци од 170м2. Куќата располага со салон, кујна, 5 спални соби, тоалет. Просториите на 1ви кат се наменети за канцеларии. Има интернет и клима. Цена 1500еур. Шифра 6007/1

Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2

Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2 12 EUR

Се издава деловен простор во Карпош 2 со површина од 277м2. Се наоѓа на 2ри кат. Просторот е распредел со рецепција, кујна, 2 тоалета, ходник, сала за состаноци, 4 канцеларии, 2 тераси. Цена 12еур/м2. Шифра 8066/1

  Се издава спрат од куќа во Козле

Се издава спрат од куќа во Козле 800 EUR

На тивка и мирна локација во населба Козле се издава спрат од нова куќа со посебен влез на втори кат, со површина од 115м2. Спратот се состои од 3 спални соби, дневна со кујна и трпезарија, 2 балкона, 1 голема тераса, 2 бањи со туш и када, 2 тоалета, 2 клими, сопствено парно, сателитска и кабловска, 1 гаражно место, двор. Цена - 800ев. Шифра 6008/1

Се ПРОДАВА ДЕЛОВНО/СТАНБЕНА КУЌА ЧАРШИЈА (69М2)

Се ПРОДАВА ДЕЛОВНО/СТАНБЕНА КУЌА ЧАРШИЈА (69М2)По Договор EUR

Се продава деловно-станбена куќа со квадратура од 69М2 по имотен лист,а објектот се наоѓа во Општина Центар но се води како под “ЦЕНТАР 1”/ОПШТИНСКИ.Во најубавиот и најпрекасниот дел од Градот Скопје,”СТАРАТА СКОПСКА ЧАРШИЈА” крајот кој живее со бесмртниот дух на трговијата,историјата,занаетчиството заедно со угостителството кај тоа место се наоѓа КУЌАТА/ОБЈЕКТОТ.Местото и локацијата е од безвремена и непроценлива вредност,што остава голем простор на следните ГЕНЕРАЦИИ - ВИЗИОНЕРИ кои се со планови за инвестирање или вложување во добри исплатливи бизниси.Старата Скопска Чаршија е со посетеност и фреквентност на дневна основа по најмалку од 50 до 100 минувачи од најразлични ПРИПАДНОСТИ и НАЦИОНАЛСТИ од Светот,а најмногу посетувана е од :Турци,Бошњаци,Албанци и Европјани (Италијанци,Французи,Холанѓани,Германци,Британци).Куќата е со намена и капацитет на развивање за деловна/дејност од типот на:бар/кафуле,пекара/слаткарница,вила/хостел, или било каков вид на ИНОВАТИВНА/ДЕЈНОСТ.Располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,спирални скали,работна просторија,кујна,трпезарија,мала пространа спална соба,голема пространа спална соба,и пристојна голема тераса.Намена:Деловна.Греење:Дрва/Струја.Состојба:Реновирање.Документи:Поседува.ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ ДЕКА:Куќата/Објектот е за реновирање/инвестирање,маркицата дозволува непречена градба,пристап за градење поседува,не спаѓа во културно-заштитените места.Излегува веднаш под КАЛЕТО,кај Црквата “Свети Спас” близу ПИВНИЦАТА.ДОБРЕДОЈДЕНИ СЕ СИТЕ КЛИЕНТИ.СЛОБОДНО ПРАШУВАЈТЕ. ЦЕНА:2898 ЕУР по М2 или во превод = 200 000 ЕУР вкупно. Шифра:6043

  Se Izdava Garsonjera vo Gorce Petrov

Se Izdava Garsonjera vo Gorce Petrov 200 EUR

Se Izdava Garsonjera vo Gorce Petrov od 40m2 kako del od kuka. Garsonjerata e vo nov objekt-gradba 2013 godina. Kompletno namestena so kujna so trpezarija,dnevna, posebna spalna soba, kupatilo, internet i kablovska. Cena 200eu + smetki koi se delat po pololvina so sopstvenikot. Se izdava na podolg period.Vseliva vednas. Shifra-2050/1

  Se Prodava Baraka vo Lisice

Se Prodava Baraka vo Lisice 0 EUR

Se prodava baraka vo Lisice od 69m2 objekt,vkupno so dvor 169m2 i 15m2 garaza. Cena po dogovor.Shifra-7036

  Se Izdava stan kaj Univerzalna

Se Izdava stan kaj Univerzalna 800 EUR

Se Izdava stan na dve nivoa od 150m2 na 5/5kat. Stanot e kompletno namesten. Vo dolniot del ima kujna so trpezarija,dnevna.gostinsko WC i golema spalna so kupatilo. Od trpezarijata se izleguva na golema terasa. Vo galerijata ima dve spalni sobi so zaednicko kupatilo megu niv. Vo komplet so stanot se izdavaat i dve garazi koi se smesteni vo samata zgrada. Stanot e so cenralno greenje i e so lift. Se izdava na podolg period.Shifra-5010/1

Се издава стан во Центар

Се издава стан во Центар 400 EUR

Се издава четворособен стан во строг Центар со површина од 78м2, кој се наоѓа на 2ри кат. Располага со дневна, кујна, 3 спални соби од кои 1 брачна и две детски соби, тоалет i 3 балкони. Има гаража, подрум, централно парно, лифт. Цена 400еур. Шифра 4013/1

  Se prodavaat stanovi vo Kozle

Se prodavaat stanovi vo Kozle 1100 EUR

Se prodavaat stanovi vo zavrsna faza na gradba na najatraktivnata lokacija vo Kozle-sproti Alumina. Stanbenata zgrada e opkolena so zeleni povrshini. Zgradata e na 6 kata so 20 stanbeni edinici so kvadraturi od 43m2; 50m2; 61m2;i 67m2 i so sekoj stan ima obezbeden parking mesto. So ogled deka zgradata e vo zavrsna faza na izgradba, potencijalnite kupuvaci imaat seuste moznost za izmeni vo samiot stan prema nivnite zelbi i potrebi kako vo pogled na pregradnite zidovi, spojuvanje na dve stanbeni edinici taka i vo pogled na izbor na sanitarija,plocki, podovi i stolarija.Vo blizina pominuva Gradska Toplifikacija i imaat moznost za izbor na nacin na greenje. Stanovite se so cist imoten list. Stanovite ke bidat vselivi do mart-april 2019 god. Cena- 1100eu/m2 so vklucen ddv i gratis parking mesto. Cenata e so mesto za dogovor. Shifra-23MI

Се издава двособен стан во Тафталиџе

Се издава двособен стан во Тафталиџе1 EUR

Станот се наоѓа во близина на Лептокарија. Квадратурата на станот е 64 м2. Станот е целосно/комплетно наместен. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна – трпезарија, една спална соба, балкон и бања. Еден паркинг простор. Цена: Цена по договор. Шифра: 2151/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

  Se prodava plac vo nas. Madzari

Se prodava plac vo nas. Madzari 43 EUR

Se prodava plac 4139m2 vo nas.Madzari vo Industriska zona vo blizina na Kvantaski Pazar. Cena-43eu/m2. Shifra-9053

 Se izdava kuka vo Vlae

Se izdava kuka vo Vlae 450 EUR

Se izdava kuka vo Vlae 200m2 - prizemje i potkrovje. kukata e kompletno namestena i renovirana. Ima sopstveno parno na struja,klima. katot raspolaga so golem salon , 2 spalni sobi,kujna so trpezarija,2 toaleta, 2 terasi. potkrovjeto ima golem salon i 1 golema spalna soba+ garderober-ostava. se izdava na podolg period so cena 450 eu. Shifra-6010/1

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (44М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (44М2По Договор EUR

Се издава стан во Карпош 4 после мостот “ОБЕДИНЕТИ НАЦИИ” кај Бензинската Пумпа во Влае Порта од десната страна.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е Источна.Лоциран на Улица “БЕЛА КРАЈНА”.Квадратурата е од 44 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено,по желба на закупецот може да се дополни уште нешто.Катноста е приземје.Греењето е на Сопствено Парно,но можете да одбирате како сакате да се загревате било на Струја со Грејни Тела или Панели или со Инсталираниот Систем постоечки веќе за затоплување.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,спална соба – единечни кревети,вц со купатило.Воедно и дополнитено живеалиштето поседува и голем приватен двор од некои речиси 200 М2 кој е слободен и наменет за слободно користење од страна за закупецот на просторот.Градбата на објектот е од 2013 година.Слободно паркинг место за 2 ВОЗИЛА. Цена:200 ЕУР СО СИТЕ ПЛАТЕНИ СМЕТКИ (ВОДА,СТРУЈА,КАБЛОВСКА,ИНТЕРНЕТ) Шифра:2052/1 Apartment is located in Karposh 4 after the “UNITED NATIONS” bridge at the Gas Station in Vlae Porta on the right side.The building is located in the Municipality of Karposh.Orientation of the place is EAST.It is located on the street called by name “BELA KRAJNA”.Living place has an 44 SQUARE METERS SPACE for staying at him.Internal residence is completely set up,but at the request of the resident may can be to supplemented by something else.Height is GROUND FLOOR.Heating is on its Own Steam,but you can choose how you want to heat the place that suits you like for an example:Either the Heat Exchangers or the Electring Panels.At the end resident can use a currently installed system for warming.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,bedroom – single beds,WC with bathroom.At the same time property owns its own large private yard or garden of some 200 SQUARE METERS which is intented for using by the resident who will be living there.Building was built in 2013.Free parking space for (2) VEHICLES. PRICE:200 EUROS WITH ALL PAYMENTS ACCOUNT (WATER,POWER/ELECTRICITY,CABLE,INTERNET) Code:2052/1

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (36М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (36М2По Договор EUR

Се издава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на СЛАТКАРНИЦА “АПЧЕ” и помалите аптеки “БЕТИ” и “ЗЕГИН”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ”.Квадратурата е од 36 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 4 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило без балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2013 година.Слободно паркинг место КАРТИЧКА. Цена:Цена по договор. Шифра:2053/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,DEBAR MAALO in the immediate proximity of PASTRY SHOP “APCE” and SMALLER PHARMACIES “BETTY” and “ZEGIN”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “PARTIZANSKI ODREDI”.Living place has an 36 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 4 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom without balconie/terrace.Building is built in 2013.Free parking space owns + PARKING CARD. Price:Price by agreement. Code:2053/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE – ЦЕНТАР (58М

Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE – ЦЕНТАР (58МПо Договор EUR

Се продава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е Северо – Западна.Лоциран е во непосредна близина на “MARKET RAMSTORE/ДЕБАР МААЛО.Квадратурата му е 58 М2 од кои 1.ДЕЛ – 2 М2 БАЛKОН/ТЕРАСА,2.ДЕЛ – 56 М2 СТАНБЕНА/КОРИСНА/ПОВРШИНА,3.ДЕЛ 58 М2 ВКУПНА/ПОВРШИНА/ЗАЕДНИЧКА.Живеалиштето се продава со ИМОТНИ ЛИСТОВИ.ПАРКИНГ МЕСТО ПОСЕДУВА/ГАРАЖИ.Катноста е 3 КАТ од ВКУПНО 5 катови.Греењето е на СТРУЈА + со вградени ЕЛЕКТРИЧНИ УРЕДИ по ЅИДОВИТЕ во СТАНОТ.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална родителска спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на ОБЈЕКТОТ е од 2018 година. Цена:Цена по договор. Шифра:3051 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is for sale in Center,DEBAR MAALO.The apartment is located in the municipality of CENTER.Orientation of the place is NORTH – WEST.It is located in near proximity on marcet “RAMSTORE/DEBAR MAALO.His QUADRATURE is 58 М2 (SQUARE METERS) from which 1.PART – 2 M2 BALCONIE/TERRACE,2.PART – 56 M2 USEFUL/INNER/SURFACE,3.PART – 58 M2 (SQUARE METERS) TOTAL/SURFACE/FULL.Place is selling with POSESSION DOCUMENTS.PARKING PLACE OWNS/GARAGES.Height is 3 FLOOR from TOTAL 5 FLOORS.Heating is on POWER + with BUILT-IN / ELECTRICAL DEVICES on walls of the apartment.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,WC with bathroom and BALCONIE/TERRACE.Structure of the BUILDING is from 2018. Price:Price by agreement. Code:3051 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (40М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (40М2По Договор EUR

Се издава стан во Карпош,Влае Порта во непосредна близина на КЕЈОТ од РЕКАТА ВАРДАР (ЛЕВАТА СТРАНА) кај “КАСКАДА/ПАРКОВИТЕ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е на адреса или улица “ПРЕСЕКА”.Квадратурата е од 40 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 1 КАТ од вкупно 4 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА – ИНВЕРТЕР – КЛИМА УРЕД + ЕЛЕКТРИЧНИ ПАНЕЛИ по потреба.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2015 година.Слободно паркинг место има. Цена по договор. Шифра:2054/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,Vlae Porta in the immediate proximity on COAST from the river VARDAR (LEFT SIDE) near “KASKADA/PARKS”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH – WEST.Located is on address or street called by name “PRESEKA”.Living place has an 40 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 1 FLOOR from total 4 FLOORS.Heating is on POWER – INVERTER – AIR CONDITION + ELECTRIC PANELS in case of EMERGENCY.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious badroom,WC with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2015.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2054/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се Издава КУЌА во КОЗЛЕ, Жданец

Се Издава КУЌА во КОЗЛЕ, Жданец1100 EUR

Се издава куќа во Козле, Жданец, Сут+Приз+1+Пот., со квадратура од 280м2 од кои околу 200м2 се користат како станбен простор, а останатиот дел се гаража, помошни простории и подрум. Сутеренот се гаража, летна кујна, котлара за парно, подрум. Приземје се состои од салон со трпезарија и кујна и WC. Првиот кат има 3 спални соби од едната е со гардеробер и купатило и уште едно купатило за другите две спални соби. Поткровјето има отворен простор од околу 75м2 со купатило. Греење- сопствено парно и нафта. Има инсталирано алармен систем. Цена 1100еур со место за договор + комуналии. Шифра 6012/1

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT КОЗЛЕ – (70М2)

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT КОЗЛЕ – (70М2)По Договор EUR

Се издава стан кој е дел од куќа (СПРАТ) во КАРПОШ - КОЗЛЕ/ТРНОДОЛ.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е на адреса или улица “ПРЕЗВИТЕР КОНСТАНТИН”.Квадратурата е од 70 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е ПРИЗЕМЈЕ од вкупно 2 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР – КЛИМА УРЕД + ЕЛЕКТРИЧНИ ПАНЕЛИ по потреба.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,голема родителска спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 1990 година.Слободно паркинг место има. Цена:10 000 денари. Шифра:6013/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented which is part of a house (FLOOR) and it is positioned in KARPOSH – KOZLE/TRNODOL.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH – WEST.Located is in on address or street called by name “PREZVITER KONSTANTIN”.Living place has an 70 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is GROUND FLOOR from total 2 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER – AIR CONDITION + ELECTRIC PANELS in case of EMERGENCY.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,large parental bedroom,WC with bathroom, and balconу/terrace.Building is built in 1990.Free parking space owns. Price:10 000 denars or (163 EUROS). Code:6013/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (60М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (60М2По Договор EUR

Се издава стан во Центар,Дебар Маало кај пекарата “СИЛБО”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е СЕВЕРНА.Лоциран е на адреса или улица “МАЈАКОВСКИ”.Квадратурата е од 60 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 2 КАТ од вкупно 4 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР – КЛИМА УРЕД – ЛАДНО/ТОПЛО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2004 година.Слободно паркинг место има. Цена:280 ЕУР ФИКСНА. Шифра:2056/1 An apartment is being rented in Centar,Debar Maalo near the BAKERY “SILBO”.The apartment is located in the municipality of Centar.Orientation of the place is NORTH.Located is on address or street called by name “MAJAKOVSKI”.Living place has an 60 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 2 FLOOR from total 4 FLOORS.Heating is on POWER + AIR – CONDITION – COLD/WARM .It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bath room and balconie/terrace.Building is built in 2004.Free parking space owns. Price:280 EUR FIXED. Code:2056/1

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (56М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (56М2По Договор EUR

Се издава стан во Карпош,CITY MALL во непосредна близина на самиот “ТРГОВСКИ ЦЕНТАР”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е СЕВЕРНА.Лоциран е на адреса или улица “НИКОЛА РУСИНСКИ”.Квадратурата е од 56 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 5 КАТ од вкупно 7 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2055/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,CITY MALL in the immediate proximity of SAME “SHOPING MALL”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is NORTH.Located is on address or street called by name “NIKOLA RUSINSKI”.Living place has an 56 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 5 FLOOR from total 7 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2055/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се издава празен стан во Аеродром

Се издава празен стан во Аеродром11.000 EUR

Се издава нов, празен стан во Аеродром во непосредна близина на American collage. Станот е со површина од 55м2, се наоѓа на 6ти кат. Поседува дневна соба, кујна без електрични апарати, одвоена спална соба, тоалет, ходник, и тераса. Има централно греење и паркинг простор. Цена 11.000 ден. Шифра 2057/1

Се ИЗДАВА СТАН / APPARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (55М

Се ИЗДАВА СТАН / APPARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (55МПо Договор EUR

Се издава стан во Карпош,МИДА во непосредна близина на “ЦЕНТАР ЗА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ОРЦЕ НИКОЛОВ”.Квадратурата е од 55 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 2 КАТ од вкупно 9 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2018 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2058/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,MIDA in the immediate proximity of “CENTER FOR FOREIGN LANGUAGES”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “ORCE NIKOLOV”.Living place has an 55 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 2 FLOOR from total 9 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2018.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2058/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА По Договор EUR

Се издава стан во Кисела Вода,FLATIRON кај една од НАЈКВАЛИТЕТНИТЕ згради во РЕГИОНОТ и нашето блиско СОСЕДСТВО (БАЛКАН).Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица/булевар “БОРИС ТРАЈКОВСКИ”.Квадратурата е од 50 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 10 КАТ од вкупно 16 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2059/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Kisela Voda,FLATIRON in one of the MOST PRESTIGIOUS BUILDINGS in REGION and our closest NEIGHBOURHOOD (BALKAN).The apartment is located in the municipality of Kisela Voda.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street/boulevard “BORIS TRAJKOVSKI”.Living place has an 50 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 10 FLOOR from total 16 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2059/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА По Договор EUR

Се издава стан во Кисела Вода,FLATIRON кај една од НАЈКВАЛИТЕТНИТЕ згради во РЕГИОНОТ и нашето блиско СОСЕДСТВО (БАЛКАН).Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица/булевар “БОРИС ТРАЈКОВСКИ”.Квадратурата е од 50 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 4 КАТ од вкупно 16 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2060/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Kisela Voda,FLATIRON in one of the MOST PRESTIGIOUS BUILDINGS in REGION and our closest NEIGHBOURHOOD (BALKAN).The apartment is located in the municipality of Kisela Voda.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street/boulevard “BORIS TRAJKOVSKI”.Living place has an 50 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 4 FLOOR from total 16 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2060/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА По Договор EUR

Се издава стан во Кисела Вода,FLATIRON кај една од НАЈКВАЛИТЕТНИТЕ згради во РЕГИОНОТ и нашето блиско СОСЕДСТВО (БАЛКАН).Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица/булевар “БОРИС ТРАЈКОВСКИ”.Квадратурата е од 50 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 12 КАТ од вкупно 16 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2061/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Kisela Voda,FLATIRON in one of the MOST PRESTIGIOUS BUILDINGS in REGION and our closest NEIGHBOURHOOD (BALKAN).The apartment is located in the municipality of Kisela Voda.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street/boulevard “BORIS TRAJKOVSKI”.Living place has an 50 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 12 FLOOR from total 16 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2061/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА По Договор EUR

Се издава стан во Кисела Вода,FLATIRON кај една од НАЈКВАЛИТЕТНИТЕ згради во РЕГИОНОТ и нашето блиско СОСЕДСТВО (БАЛКАН).Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица/булевар “БОРИС ТРАЈКОВСКИ”.Квадратурата е од 50 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 12 КАТ од вкупно 16 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2061/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Kisela Voda,FLATIRON in one of the MOST PRESTIGIOUS BUILDINGS in REGION and our closest NEIGHBOURHOOD (BALKAN).The apartment is located in the municipality of Kisela Voda.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street/boulevard “BORIS TRAJKOVSKI”.Living place has an 50 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 12 FLOOR from total 16 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2061/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (52М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (52М2По Договор EUR

Се издава стан во Карпош,МИДА во непосредна близина на “ЦЕНТАР ЗА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ОРЦЕ НИКОЛОВ”.Квадратурата е од 52 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 1 КАТ од вкупно 9 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2018 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2063/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,MIDA in the immediate proximity of “CENTER FOR FOREIGN LANGUAGES”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “ORCE NIKOLOV”.Living place has an 52 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 1 FLOOR from total 9 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2018.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2063/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT КАРПОШ – (35М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT КАРПОШ – (35М21 EUR

Се издава стан во Центар / граница со Карпош 1 кај изложбениот салон на ЕЛЕНА ЛУКА ХОУМ.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица – ПРЕСЕКУВА “РУЗВЕЛТОВА” и “МИТРОПОЛИТ ТЕОДОСИЈ ГОЛОГАНОВ”.Квадратура е од 35 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 4 КАТ од вкупно 7 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) Централно Парно + ЛАДЕЊЕ + КЛИМА УРЕД.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,вц со купатило и француска/тераса.Градбата на објектот е од 2008 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2064/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centar / border of Karposh 1 near the showroom of ELENA LUCA HOME.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name BETWEEN “RUZVELTOVA” and “METROPOLITIAN TEODOSIJ GOLOGANOV”.Living place has an 35 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 4 FLOOR from total 7 FLOORS.Heating is on POWER – INVERTER – AIR CONDITION + ELECTRIC PANELS in case of EMERGENCY.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,WC with bathroom and french/terrace.Building is built in 2008.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2064/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (48М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (48М2По Договор EUR

Се издава стан во Центар,УНИВЕРЗАЛНА САЛА во непосредна близина на “БОЕМИ ГОСТИЛНИЦА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “ХРИСТО СМИРНЕНСКИ”.Квадратурата е од 48 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 4 КАТ од вкупно 6 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2018 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2065/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,UNIVERSAL HALL in the immediate proximity of “GUEST HOUSE BOEMI”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “HRISTO SMIRNENSKI”.Living place has an 48 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 4 FLOOR from total 6 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2018.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2065/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН Во Центар Близу Соборен Храм

Се ИЗДАВА СТАН Во Центар Близу Соборен Храм1 EUR

Се издава стан во Центар близу Соборен Храм.Станот е нов има 50 м2, се наога на 4/8 спрат има 2 соби без балкон, греење со струја. Година на градба 2015

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА По Договор EUR

Се издава стан во Кисела Вода,ПРИПОР во непосредна близина на МОТО/ЦЕНТАРОТ.Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода.Ориентацијата му е Југо – Источна.Лоциран е на адреса или улица “БОРИС ТРАЈКОВСКИ”.Квадратурата е од 54 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 4 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА – ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД + ЕЛЕКТРИЧНИ ПАНЕЛИ по потреба.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2015 година.Слободно паркинг место има. Цена по договор. Шифра:2066/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Kisela Voda,PRIPOR in the immediate proximity on MOTO/CENTAR.The apartment is located in the municipality of KISELA VODA.Orientation of the place is SOUTH – EAST.Located is on address or street called by name “BORIS TRAJKOVSKI”.Living place has an 54 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 4 FLOORS.Heating is on POWER – INVERTER – AIR CONDITION + ELECTRIC PANELS in case of EMERGENCY.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious badroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2015.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2066/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се Продава Плац во Ѓорче Петров

Се Продава Плац во Ѓорче Петров1 EUR

Се продава плац на ОДЛИЧНА локација во населба Ѓорче Петров кој излегува веднас на булевар. Плацот има бруто развиена површина од окулу 150.000 м2.

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (83М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (83М2По Договор EUR

Се издава стан во Карпош,МИДА во непосредна близина на “ЦЕНТАР ЗА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “НИКОЛА ТЕСЛА”.Квадратурата е од 83 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 6 КАТ од вкупно 8 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2013 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:3080/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,MIDA in the immediate proximity of “CENTER FOR FOREIGN LANGUAGES”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “NIKOLA TESLA”.Living place has an 83 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 6 FLOOR from total 8 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2013.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:3080/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (104М

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (104М1 EUR

Се издава стан во Центар,КАПИШТЕЦ (ДОЛНО – ВОДНО) во непосредна близина на “ДРЖАВНА БОЛНИЦА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “ЕЛИСИЕ ПОПОВСКИ МАРКО”.Квадратурата е од 104 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 2 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,гостински вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2011 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:3081/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,KAPISHTEC (LOWER - VODNO) in the immediate proximity of “STATE HOSPITAL”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “ELISIE POPOVSKI MARKO”.Living place has an 104 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 2 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on POWER.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,guest wc,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2011.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:3081/1 CONTACT NUMBER:075 489 145 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (70M2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (70M2По Договор EUR

Се издава стан во Карпош,Влае Порта во непосредна близина на КЕЈОТ од РЕКАТА ВАРДАР (ЛЕВАТА СТРАНА) кај “КАСКАДА/ПАРКОВИТЕ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е на адреса или улица “ВЛАДИМИР КАВАЕВ”.Квадратурата е од 70 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено,а може да се изнајми и како целосно празно.Катноста е 1 КАТ од вкупно 4 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА – ИНВЕРТЕР – КЛИМА УРЕД + СОЛАРЕН СИСТЕМ + ЕЛЕКТРИЧНИ ПАНЕЛИ по потреба.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има.ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ:Станот/Живеалиштето по СОПСТВЕН ИЗБОР се ОДБИРА како се ЗАКУПУВА (ПРАЗЕН – НАМЕСТЕН) во зависност ОД ПРЕСТОЈОТ. Цена по договор. Шифра:4015/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,Vlae Porta in the immediate proximity on COAST from the river VARDAR (LEFT SIDE) near “KASKADA/PARKS”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH – WEST.Located is on address or street called by name “PRESEKA”.Living place has an 70 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up,but can also be rented as a completly empty.Height is 1 FLOOR from total 4 FLOORS.Heating is on POWER – INVERTER – AIR CONDITION + SOLAR SYSTEM + ELECTRIC PANELS in case of EMERGENCY.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious kids rooms,normal spacious badroom,WC with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns.IT IS IMPORTANT TO NOTE:The Apartment/Habitat by own CHOICE can be RENTED like a (EMPTY – FURNISHED) depending of THE STAY. Price:Price by agreement. Code:4015/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се издава стан во Кисела Вода

Се издава стан во Кисела Вода1 EUR

Се издава трособен стан во Кисела Вода кај О,У. Кирил Пејчиновиќ близу Тинекс. Станот има 57м2 високо приземје, опремен со се за нормален живот. Во станот има дневна соба, спална, детска соба ,ходник, трпезарија, машина за миење тањири, купатило со машина за перење,вграден плакар,пвц дограма и парно.

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (105М

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (105МПо Договор EUR

Се издава стан во Центар,ЕУ-ИНФО-ЦЕНТАР во непосредна близина на “ТУРКИШ ЕИРЛАЈНС”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГО – СЕВЕР – ЗАПАД .Лоциран е на адреса или улица/булевар “СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ”.Квадратурата е од 105 М2.Внатрешно живеалиштето е ПОЛУ – НАМЕСТЕНО,но постои можност да се ИЗДАДЕ и целосно ПРАЗНО.Катноста е 1 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,нормална пространа спална соба,гостинско вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 1985 година.Слободно паркинг место има.ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ ДЕКА:Станот ОДГОВАРА за ДЕЛОВЕН ПРОСТОР. Цена:Цена по договор. Шифра:3082/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,EU-INFO-CENTER in the immediate proximity of “TURKISH AIRLINES”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH – NORTH – WEST .Located is on address or street/boulevard called by name “HOLLY CLIMENT OHRIDSKI”.Living place has an 105 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is HALF – EQUIPED,but has a possibility to be RENTED as a COMPLETLY EMPTY.Height is 1 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,normal spacious parental badroom,guest wc,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 1985.Free parking space owns.IT IS IMPORTANT TO NOTE:The APARTMENT SUITES for OFFICE SPACE. Price:Price by agreement. Code:3082/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

 Се издава стан во Тафталиџе 1

Се издава стан во Тафталиџе 11 EUR

Станот се наоѓа во Тафталиџе 1 блиску до Гранд Престиж и гимназијата НОВА. Станот има 50 м2 и располага со следниот распоред: дневна, соба со кујна, ходник, една спална соба, балкон и тоалет. Станот е нов се наога на 7/9 кат, има лифт, централно греење и одличен поглед од балкон.

Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE – ЦЕНТАР (64M

Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE – ЦЕНТАР (64M1 EUR

Се продава стан во Центар,Дебар Маало.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е Северна.Лоциран е во непосредна близина на “ВАРДАР МЕБЕЛ.Квадратурата му е 64 М2 од кои 4 М2 БАЛKОН/ТЕРАСА а останатиот дел од 60 М2 е СТАНБЕНА/КОРИСНА/ПОВРШИНА.Живеалиштето се продава со ИМОТНИ ЛИСТОВИ.Катноста е 3 КАТ од ВКУПНО 5 катови.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД + ЕЛЕКТРИЧНИ ПАНЕЛИ по ПОТРЕБА.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална родителска спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на ОБЈЕКТОТ е од 2013 година.ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ ДЕКА:Станот/Живеалиштето е во ОДЛИЧНА состојба (ПОД,ВРАТИ,ПРОЗОРИ,КУПАТИЛО) со тоа што многу работи ВО НЕГО може и да СЕ ОСТАВАТ + ПОСЕДУВА и гаражно место од (13М2). ЦЕНА:1250 ЕУР по М2 = 80 000 ЕУР. Шифра:3056 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is for sale in Center,Debar Maalo.The apartment is located in the municipality of Center.Orientation of the place is NORTH.It is located in near proximity on “VARDAR FURNITURE”.His QUADRATURE is 64 М2 (SQUARE METERS) from which 4 M2 – SQUARE METERS BALCONIE/TERRACE and the rest of it is 60 М2 (SQUARE METERS) USEFUL/INNER/SURFACE.Place is selling with POSESSION DOCUMENTS.Height is 3 FLOOR from TOTAL 5 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER AIR CONDITION + ELECTRIC PANELS in case OF EMERGENCY.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal parental bedroom,WC with bathroom and BALCONIE/TERRACE.Structure of the BUILDING is from 2013.IT IS IMPORTANT TO NOTE:The Apartment/Habitat its in GREAT condition (GROUND,DOORS,WINDOWS,BATHROOM) which so many THINGs in HIM can be LEFT + OWNS A PRIVATE GARAGE of (13M2). Price:1250 EUROS by M2 (SQUARE METER) = 80 000 EUROS. Code:3056 CONTACT NUMBER:075 489 145 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се изнајмува стан во Аеродром

Се изнајмува стан во Аеродром1 EUR

Станот се наоѓа кај железничка станица недалеку од РЕД КАФЕ. Станот е одлично уреден има 76м2 со прекрасен поглед од терасата, пешки можете да стигнете до центарот на градот за десетина минути. Станот е со следниот распоред: дневна соба, две спални соби, ходник, кујна,тераса и тоалет.

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (101

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (1011 EUR

Се издава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на “КАЛА / КАФУЛЕ”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е СЕВЕРНА.Лоциран е на адреса или улица “АМИНТА ТРЕТИ / НАУМ НАУМОВСКИ БОРЧЕ”.Квадратурата е од 101 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 4 КАТ од вкупно 6 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,гостинско вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2013 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:3083/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,DEBAR MAALO in the immediate proximity of “KALA / COFFE BAR”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is NORTH.Located is on address or street called by name “AMINTA THE THIRD / NAUM NAUMOVSKI BORCE”.Living place has an 101 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 4 FLOOR from total 6 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,guest wc,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2013.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:3083/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Se izdava sprat od kukja

Se izdava sprat od kukja1 EUR

Се издава спрат од куќа на Водњанска блиску до државна болница. Спратот има 48м2 и го има следниот распоред: дневна соба, спална спална соба,ходник, кујна, тоалет. Греењето е на струја, има подрум и паркинг.

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (111

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (111По Договор EUR

Се издава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на “БОЕМСКА УЛИЦА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “ДЕБАРЦА”.Квадратурата е од 111 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 2 КАТ од вкупно 4 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,гостинско вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2011 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:3084/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,DEBAR MAALO in the immediate proximity of “BOHEMIAN STREET”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “DEBARCA”.Living place has an 111 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 2 FLOOR from total 4 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,guest wc,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2011.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:3084/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ПРОДАВА ПЛАЦ / LAND FOR SALE – КИСЕЛА ВОДА (720

Се ПРОДАВА ПЛАЦ / LAND FOR SALE – КИСЕЛА ВОДА (7201 EUR

Се продава плац во Кисела Вода,УСИЈЕ блиску во непосредна близина на “СТАКЛАРНИЦА”.Плацот се наоѓа во Кисела Вода.Ориентацијата му е Југо – Источна.Лоциран е на место наречено под името “МЕСНА ЗАЕДНИЦА КАМНИК”.Квадратурата е од 720 M2 – чиста градежна површина (ГРАДЕЖЕН РЕОН).ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ:Плацот е ГРАДЕЖЕН,со ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ и во РЕОН каде што имате (ПАТ,ВОДА,СТРУЈА,КАНАЛИЗАЦИЈА). Цена:Цена по договор. Шифра:9054 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An land is for sale in Kisela Voda,USIJE in the immediate proximity of “GLASSHOUSE”.The land is located in the municipality of KISELA VODA.Orientation of the place is SOUTH – EAST.Located it is on a place called by the name “LOCAL COMMUNITY KAMNIK”.Quadrature of the land is 720 (SQUARE METERS) – clean construction surface (CONSTRUCTION ZONE).IT IS IMPORTANT TO NOTE:Land is in CONSTRUCTION ZONE,with CLEAN POSSESION DOCUMENTS and in a DISTRICT where it has (WAY,WATER,POWER,CANALIZATON). Price:Price by agreement. Code:9054 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (83М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (83М21 EUR

Се издава стан во Центар,ГРАДСКИ ПЛОШТАД во непосредна близина на “ГРАДСКА БОЛНИЦА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица/булевар “11-ТИ ОКТОМВРИ”.Квадратурата е од 83 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 11 КАТ од вкупно 12 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,гостинско вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 1985 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:3085/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,CITY SQUARE in the immediate proximity of “CITY HOSPITAL”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street/boulevard called by name “11-TH OCTOBER”.Living place has an 83 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 11 FLOOR from total 12 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,guest wc,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 1985.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:3085/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Se izdava garsonjera vo Kapistec

Se izdava garsonjera vo Kapistec1 EUR

Garsonjerata se naoga blisku do Agencija za vrabotuvanje. Ima 30 m2, soba, balkon i toalet.

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (44М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (44М21 EUR

Се издава стан во Центар,УНИВЕРЗАЛНА САЛА во непосредна близина на “БОЕМИ ГОСТИЛНИЦА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “КОСТУРСКИ ХЕРОИ”.Квадратурата е од 44 М2.Внатрешно е ПРАЗНО / ПОЛУ НАМЕСТЕНО.Катноста е ВИСОКО – ПРИЗЕМЈЕ КАТ од вкупно 4 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса (ФРАНЦУСКА).Градбата на објектот е од 2006 година.Слободно паркинг место има.ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ:Станот/Живеалиштето е АДАПТИРАНО и за ДОМУВАЊЕ а ДОЗВОЛЕНО е да се КОРИСТИ и како ДЕЛОВЕН ПРОСТОР. Цена:Цена по договор. Шифра:2067/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,UNIVERSAL HALL in the immediate proximity of “GUEST HOUSE BOEMI”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “BONE HEROES”.Living place has an 44 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is EMPTY / HALF EQUIPED.Height is HIGH GROUND FLOOR from total 4 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace (FRENCH).Building is built in 2006.Free parking space owns.IT IS IMPORTANT TO NOTE:The Apartment/Habitat its ADAPTED and for HOUSING but ALSO can be ALLOWED to use like a OFFICE/BUSINESS SPACE. Price:Price by agreement. Code:2067/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (76М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (76М2по договор EUR

Се издава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на “О.У. КОЛЕ НЕДЕЛКОВСКИ”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е СЕВЕРО - ИСТОК.Лоциран е на адреса или улица “ОТОН ЖУПАНЧИЌ”.Квадратурата е од 76 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,гостинско вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2013 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:3053/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,DEBAR MAALO in the immediate proximity of “E.S. KOLE NEDELKOVSKI”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is NORTH - EAST.Located is on address or street called by name “OTON ZHUPANCIKJ”.Living place has an 76 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,guest wc,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2013.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:3053/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (45M2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (45M21 EUR

Се издава стан во Центар,КАПИШТЕЦ во непосредна близина на “ЗЕГИН ДИРЕКЦИЈА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГО - ИСТОК.Лоциран е на адреса или улица “КОЗАРА”.Квадратурата е од 45 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2017 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2068/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,KAPISHTEC in the immediate proximity of “DIRECTION ZEGIN”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH - EAST.Located is on address or street called by name “KOZARA”.Living place has an 45 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2017.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2068/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (69М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (69М21 EUR

Се издава стан во Центар,ЕУ-ИНФО-ЦЕНТАР во непосредна близина на “ТРГОВСКИ ЦЕНТАР РАМСТОР”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ИСТОК - СЕВЕР.Лоциран е на адреса или улица “МАЈКА ТЕРЕЗА”.Квадратурата е од 69 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 2 КАТ од вкупно 3 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2013 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2069/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,EU-INFO-CENTER in the immediate proximity of “CITY MALL RAMSTORE”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is ЕАSТ - NORTH.Located is on address or street called by name “MOTHER TEREZA”.Living place has an 69 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 2 FLOOR from total 3 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2013.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2069/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Se prodava stan vo Aerodrom

Se prodava stan vo Aerodrom1 EUR

Se prodava stan vo Micurin vo blizina na skoloto Blaze Koneski.Stanot ima 73 m2 i go ima sledniot raspored; edna dnevna dve spalni sobi, hodnik, kuja, terasa. ima parno, lift, podrum

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (65М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (65М21 EUR

Се издава стан во Центар,ЕУ-ИНФО-ЦЕНТАР во непосредна близина на “ТРГОВСКИ ЦЕНТАР РАМСТОР”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ИСТОК - СЕВЕР.Лоциран е на адреса или улица “50 – ТА ДИВИЗИЈА”.Квадратурата е од 65 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 2 КАТ од вкупно 7 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2000 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:2070/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,EU-INFO-CENTER in the immediate proximity of “CITY MALL RAMSTORE”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is ЕАSТ - NORTH.Located is on address or street called by name “50 – TH DIVISION”.Living place has an 65 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 2 FLOOR from total 7 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2000.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:2070/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (50M2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (50M21 EUR

Се издава стан во Карпош 3 во непосредна близина на ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР “CITY MALL”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “МАНАПО”.Квадратурата е од 50 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 16 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2071/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh 3 in the immediate proximity of MALL “CITY MALL”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “MANAPO”.Living place has an 50 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 16 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2071/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (50М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (50М21 EUR

Се издава стан во Центар,МАЈКА ТЕРЕЗА во непосредна близина на “ДРЖАВНА БОЛНИЦА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГ.Лоциран е на адреса или улица “ВАСИЛ ЛЕВСКИ”.Квадратурата е од 50 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 2 КАТ од вкупно 2 КАТОВИ.Греењето е на СОПСТВЕНО ПАРНО НА СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2000 година.Слободно паркинг место КАРТИЧКА. Цена:Цена по договор. Шифра:2072/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,MOTHER TERESA in the immediate proximity of “STATE HOSPITAL”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “VASIL LEVSKI”.Living place has an 50 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 2 FLOOR from total 2 FLOORS.Heating is on OWN PRIVATE STEAM (HEATING) + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2000.Free parking space owns + PARKING CARD. Price:Price by agreement. Code:2072/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (65М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (65М21 EUR

Се издава стан во Карпош,ТАФТАЛИЏЕ 1 (МЛЕЧЕН) во непосредна близина на “АГЕНЦИЈА ЗА КАТАСТАР НА НЕДВИЖНОСТИ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е Југо - Западна.Лоциран е на адреса или улица “ДРЕЗДЕНСКА”.Квадратурата е од 65 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 1 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на (БЕГ) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2002 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2074/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Kаrposh,TAFTALIDZE 1 (MILK) in the immediate proximity of “AGENCY FOR REAL ESTATE CADASTRE”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “DREZDENSKA”.Living place has an 65 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 1 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2002.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2074/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (52М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (52М21 EUR

Се издава стан во Карпош 3 во непосредна близина на ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР “CITY MALL”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ИСТОК - ЗАПАД.Лоциран е на адреса или улица “ХЕЛСИНКИ”.Квадратурата е од 52 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е ПРИЗЕМЈЕ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2018 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2075/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh 3 in the immediate proximity of MALL “CITY MALL”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is EAST - WEST.Located is on address or street called by name “HELSINKI”.Living place has an 52 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is GROUND FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2018.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2075/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (54М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (54М2По Договор EUR

Се издава стан во Карпош,Влае Порта во непосредна близина на КЕЈОТ од РЕКАТА ВАРДАР (ЛЕВАТА СТРАНА) кај “КАСКАДА/ПАРКОВИТЕ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е на адреса или улица “ВЛАДИМИР КАВАЕВ”.Квадратурата е од 54 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 1 КАТ од вкупно 4 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА – ИНВЕРТЕР – КЛИМА УРЕД + ЕЛЕКТРИЧНИ ПАНЕЛИ по потреба.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има. Цена по договор. Шифра:2076/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,Vlae Porta in the immediate proximity on COAST from the river VARDAR (LEFT SIDE) near “KASKADA/PARKS”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH – WEST.Located is on address or street called by name “VLADIMIR KAVAEV”.Living place has an 54 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 1 FLOOR from total 4 FLOORS.Heating is on POWER – INVERTER – AIR CONDITION + ELECTRIC PANELS in case of EMERGENCY.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious badroom,WC with bathroom, and balconie/tarrace.Building is built in 2016.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2076/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (93М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (93М21 EUR

Се издава стан во Карпош,Влае Порта во непосредна близина на КЕЈОТ од РЕКАТА ВАРДАР (ЛЕВАТА СТРАНА) кај “КАСКАДА/ПАРКОВИТЕ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е на адреса или улица “ВЛАДИМИР КАВАЕВ”.Квадратурата е од 93 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 4 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА – ИНВЕРТЕР – КЛИМА УРЕД + ЕЛЕКТРИЧНИ ПАНЕЛИ по потреба.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има. Цена по договор. Шифра:4016/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,Vlae Porta in the immediate proximity on COAST from the river VARDAR (LEFT SIDE) near “KASKADA/PARKS”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH – WEST.Located is on address or street called by name “VLADIMIR KAVAEV”.Living place has an 93 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 4 FLOORS.Heating is on POWER – INVERTER – AIR CONDITION + ELECTRIC PANELS in case of EMERGENCY.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious child room,normal spacious badroom,WC with bathroom, and balconie/tarrace.Building is built in 2016.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:4016/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (60М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (60М21 EUR

Се издава стан во Центар,СОБОРЕН ХРАМ во непосредна близина на КАФУЛЕТО “MISTER JACK”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ИСТОК - СЕВЕР.Лоциран е на адреса или улица “МИТО ХАЏИВАСИЛЕВ ЈАСМИН”.Квадратурата е од 60 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 2 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2011 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:3086/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,CATHEDRAL TEMPLE in the immediate proximity of COFFE BAR “MISTER JACK”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is ЕАSТ - NORTH.Located is on address or street called by name “MITO HADZIVASILEV JASMIN”.Living place has an 60 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 2 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2011.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:3086/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (56M2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (56M21 EUR

Се издава стан во Карпош,CITY MALL во непосредна близина на самиот “ТРГОВСКИ ЦЕНТАР”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “МОСКОВСКА”.Квадратурата е од 56 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 10 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2077/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,CITY MALL in the immediate proximity of SAME “SHOPING MALL”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “MOSKOVSKA”.Living place has an 56 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 10 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2077/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (50М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (50М21 EUR

Се издава стан во Карпош,МИДА во непосредна близина на “ЦЕНТАР ЗА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ОРЦЕ НИКОЛОВ”.Квадратурата е од 50 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 8 КАТ од вкупно 9 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2018 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:2078/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,MIDA in the immediate proximity of “CENTER FOR FOREIGN LANGUAGES”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “ORCE NIKOLOV”.Living place has an 50 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 8 FLOOR from total 9 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2018.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:2078/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (42М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (42М21 EUR

Се издава стан во Центар,УНИВЕРЗАЛНА САЛА во непосредна близина на ТРГОВСКИ ЦЕНТАР “БУЊАКОВЕЦ”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ВЛАДИМИР ПОЛЕЖАНОВСКИ”.Квадратурата е од 42 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 1 КАТ од вкупно 7 КАТОВИ.Греењето е на СОПСТВЕНО ПАРНО НА СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2018 година.Слободно паркинг место КАРТИЧКА. Цена:Цена по договор. Шифра:2079/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,UNIVERSAL HALL in the immediate proximity of CITY MALL “BUNJAKOVEC”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “VLADIMIR POLEZANOVSKI”.Living place has an 42 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 1 FLOOR from total 7 FLOORS.Heating is on OWN PRIVATE STEAM (HEATING) + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2018.Free parking space owns + PARKING CARD. Price:Price by agreement. Code:2079/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Se izdava kat od kukja vo Vlae

Se izdava kat od kukja vo Vlae1 EUR

Se izdava kat od kukja vo Vlae vo blizina na benziskata i Zur market. Katot ima 200 m2 i dvorno mesto od 30 m2 novo opremen e, orientacijata mu e istok-zapad. Spratot raspolaga so sledniot raspored: dva saloni, cetiri sobi, hodnik, kujna so trpezarija, dva balkoni i toalet.

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (45М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (45М21 EUR

Се издава стан во Карпош,CITY MALL во непосредна близина на самиот “ТРГОВСКИ ЦЕНТАР”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “БУДИМПЕШТАНСКА”.Квадратурата е од 45 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 2 КАТ од вкупно 4 КАТОВИ.Греењето е на СОПСТВЕНО ПАРНО НА СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:2080/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,CITY MALL in the immediate proximity of SAME “SHOPING MALL”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “BUDIMPESHTANSKA”.Living place has an 45 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 2 FLOOR from total 4 FLOORS.Heating is on OWN PRIVATE STEAM (HEATING) + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:2080/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (70М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (70М21 EUR

Се издава стан во Карпош,ТАФТАЛИЏЕ (КОЗЛЕ) во непосредна близина на самиот СУПЕР – МАРКЕТ “VERO” ИЛИ ЕТНО – РЕСТОРАНОТ “МАКЕДОСНА КУЌА”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЗАПАД - СЕВЕР.Лоциран е на адреса или улица “МИЛЕ ПОП ЈОРДАНОВ”.Квадратурата е од 70 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 2 КАТ од вкупно 3 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2010 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:3087/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,TAFTALIDZE (KOZLE) in the immediate proximity of SUPER MARCET “VERO” OR ETHNO – RESTAURANT “MACEDONIAN HOUSE”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is WEST – NORTH.Located is on address or street called by name “MILE POP JORDANOV”.Living place has an 70 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 2 FLOOR from total 3 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom and balconie/terrace.Building is built in 2010.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:3087/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Se prodava kukja vo Ilinden

Se prodava kukja vo Ilinden1 EUR

Se prodava kukja vo naselba Ilinden blisku do prugata.Kukjata ima 68 m2 so dvorno mesto 305 m2 i prekrsen pogled nokulu.Kukjata e so sledniot raspored:dnevna soba, hodnik dve spalni sobi,kujna, terasa i toalet.Godina na gradba e 2014, greenjeto na klima i se prodava polunamestena.

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА 1 EUR

Се издава стан во Кисела Вода,ЦРНИЧЕ (МВР) во непосредна близина на “Амбасадата на Народна Република Кина”.Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода.Ориентацијата му е ЈУГО - ИСТОК.Лоциран е на адреса или улица “СВЕТИ НАУМ ОХРИДСКИ”.Квадратурата е од 100 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 3 КАТОВИ.Греењето е на СОПСТВЕНО ПАРНО НА СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2000 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:4017/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Kisela Voda,CRNICHE (MVR) in the immediate proximity of “EMBASSY OF THE PEOPLES REPUBLIC OF CHINA”.The apartment is located in the municipality of KISELA VODA.Orientation of the place is SOUTH - EAST.Located is on address or street called by name “HOLLY NAUM OHRIDSKI”.Living place has an 100 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 3 FLOORS.Heating is on OWN PRIVATE STEAM (HEATING) + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious child room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom and balconie/terrace.Building is built in 2000.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:4017/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Se izdava stan vo Centar

Se izdava stan vo Centar1 EUR

Stanot e vo blizina na Univerzalna sala, ima kvadratura od 74 m2 i se naogja na 5/6 sprat. Gleda nakaj juzna strana i go ima sledniot raspored; dnevna soba, hodnik,dve spalni sobi, kujna, terasa i toalet. Godina na gradba e 2010 ima parno,lift i renoviran e.

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (47М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (47М21 EUR

Се издава стан во Карпош,CITY MALL во непосредна близина на самиот “ТРГОВСКИ ЦЕНТАР”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “ВАРШАВСКА”.Квадратурата е од 47 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 5 КАТ од вкупно 6 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2013 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2081/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,CITY MALL in the immediate proximity of SAME “SHOPING MALL”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “VARSHAVSKA”.Living place has an 47 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 5 FLOOR from total 6 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom and balconie/terrace.Building is built in 2013.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2081/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Se izdava kukja vo Zelezara

Se izdava kukja vo Zelezara1 EUR

Se izdava nova kukja vo Zelezara blisku do stomatoloshka ordinacija so kvadratura 70 m2 i dvorno mesto 250 m2. Ima tri sobi so sledniot raspored;hodnik, kujna,dnevna soba, dve spalni,toalet.Orientacijata i e na jugoistok, gradbata e od 2019 godina i e kompletno nova, ima i parno, podrum i dvor.Shifra 3060/1

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (53М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (53М21 EUR

Се издава стан во Карпош 3 во непосредна близина на ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР “CITY MALL”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “МАНАПО”.Квадратурата е од 53 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 12 КАТ од вкупно 16 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2082/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh 3 in the immediate proximity of MALL “CITY MALL”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “MANAPO”.Living place has an 53 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 12 FLOOR from total 16 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2082/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Se izdava trosoben stan vo Madzar Maalo

Se izdava trosoben stan vo Madzar Maalo1 EUR

Stanot e trosoben- prazen i e blisku do NBRM. Kvadraturata mu e 71 m2 gleda nakaj istok, Stanot go ima sledniot raspored;hodnik, kujna, dnevna soba,dve spalni sobi,dve terasi i toalet. Se naogja na 6 sprat ima lift, greenje na struja i e nova gradba.

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (50М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (50М21 EUR

Се издава стан во Центар,УНИВЕРЗАЛНА САЛА во непосредна близина на ТРГОВСКИ ЦЕНТАР “БУЊАКОВЕЦ”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ХРИСТО СМИРНЕНСКИ”.Квадратурата е од 50 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 7 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2083/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,UNIVERSAL HALL in the immediate proximity of CITY MALL “BUNJAKOVEC”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “HRISTO SMIRNENSKI”.Living place has an 50 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 7 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2083/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (42М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (42М21 EUR

Се издава стан во Карпош,ТАФТАЛИЏЕ (КОЗЛЕ) во непосредна близина на самиот СУПЕР – МАРКЕТ “VERO” ИЛИ ЕТНО – РЕСТОРАНОТ “МАКЕДОСНА КУЌА”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАД.Лоциран е на адреса или улица “СТОГОВО”.Квадратурата е од 42 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 2 КАТ од вкупно 3 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2015 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:2084/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,TAFTALIDZE (KOZLE) in the immediate proximity of SUPER MARCET “VERO” OR ETHNO – RESTAURANT “MACEDONIAN HOUSE”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “STOGOVO”.Living place has an 42 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 2 FLOOR from total 3 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom and balconie/terrace.Building is built in 2015.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:2084/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Se izdava deloven objekt (kancelariski prostor)

Se izdava deloven objekt (kancelariski prostor)1 EUR

Se izdava prekrasen deloven objekt (kancelariski prostor) na dve nivoa vo Kozle vo blizina na Ministerstvo za Ekonomija. Ima povrsina od 200 m2 so dva vleza i centralno greenje

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (34М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (34М21 EUR

Се издава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на СЛАТКАРНИЦА “АПЧЕ” и помалите аптеки “БЕТИ” и “ЗЕГИН”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е СЕВЕРНА.Лоциран е на адреса или улица “МАЈАКОВСКИ”.Квадратурата е од 34 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 4 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2010 година.Слободно паркинг место КАРТИЧКА. Цена:Цена по договор. Шифра:2085/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,DEBAR MAALO in the immediate proximity of PASTRY SHOP “APCE” and SMALLER PHARMACIES “BETTY” and “ZEGIN”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is NORTH.Located is on address or street called by name “MAJAKOVSKI”.Living place has an 34 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 4 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom and balconie/terrace.Building is built in 2010.Free parking space owns + PARKING CARD. Price:Price by agreement. Code:2085/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Se prodavaat ednosobni stanovi vo Kisela Voda

Se prodavaat ednosobni stanovi vo Kisela Voda1 EUR

Stanovite se novogradba imaat 30 m2 se naogaat vо blizina na ekonomskoto uciliste.

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (25М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (25М21 EUR

Се издава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на СЛАТКАРНИЦА “АПЧЕ” и помалите аптеки “БЕТИ” и “ЗЕГИН”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е СЕВЕР - ИСТОК.Лоциран е на адреса или улица “ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ”.Квадратурата е од 25 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 4 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2008 година.Слободно паркинг место КАРТИЧКА. Цена:Цена по договор. Шифра:2086/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,DEBAR MAALO in the immediate proximity of PASTRY SHOP “APCE” and SMALLER PHARMACIES “BETTY” and “ZEGIN”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is NORTH - EAST.Located is on address or street called by name “PARTIZANSKI ODREDI”.Living place has an 25 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 4 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom and balconie/terrace.Building is built in 2008.Free parking space owns + PARKING CARD. Price:Price by agreement. Code:2086/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Se izdava trosoben stan vo Aerodrom

Se izdava trosoben stan vo Aerodrom1 EUR

Stanot e nov,2017 gradba ima kvadratura od 67 m2 i e trosoben, se naogja vo blizina na Equilibrium. ima lift, centralno parno, garaza i se izdava namesten. Stenot raspolaga so sledniot raspored: dnevna soba, hodnik,dve spalni sobi- pomala i pogolema,kujna, terasa i toalet

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – АЕРОДРОМ (50

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – АЕРОДРОМ (501 EUR

Се издава стан во Аеродром,РАДЕ КОНЧАР во непосредна близина на БУЛЕВАРОТ “ТРЕТА МАКЕДОНСКА БРИГАДА”.Станот се наоѓа во Општина Аеродром.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ВЕНИЈАМИН МАЧУКОВСКИ”.Квадратурата е од 50 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е ПРИЗЕМЈЕ КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2005 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2087/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Aerodrom,RADE KONCHAR in the immediate proximity of BOULEVARD “THIRD MACEDONIAN BRIGADE”.The apartment is located in the municipality of AERODROM.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “VENIJAMIN MACHUKOVSKI”.Living place has an 50 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is GROUND FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom and balconie/terrace.Building is built in 2005.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2087/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Se izdava stan vo Centar

Se izdava stan vo Centar1 EUR

Se izdava stan vo Centar vo blizina na Rekord.Stanot e dvosoben ima 40m2 i raspolaga so sledniot raspored:hodnik, dnevna soba,kujna, spalna soba, dve terasi i toalet.Greenjeto e na invertor

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (50М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (50М21 EUR

Се издава стан во Карпош,МИДА во непосредна близина на “ЦЕНТАР ЗА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ОРЦЕ НИКОЛОВ”.Квадратурата е од 50 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 6 КАТ од вкупно 7 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:2088/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,MIDA in the immediate proximity of “CENTER FOR FOREIGN LANGUAGES”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “ORCE NIKOLOV”.Living place has an 50 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 6 FLOOR from total 7 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:2088/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Se prodava sprat od kukja vo Vlae

Se prodava sprat od kukja vo Vlae1 EUR

Se prodava sprat od kukja vo Vlae, blisku do NEUROMEDIKA.Katot e na treti sprat potkrovje so kvadratura od 133 m2.Spratot go ima sledniot raspored:hodnik,dnevna soba,detska soba,dve spalni,kujna,terasa i toalet.Greenjeto e na struja.

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (99М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (99М2По Договор EUR

Се издава стан во Карпош,МИДА во непосредна близина на “ЦЕНТАР ЗА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “НИКОЛА ТЕСЛА”.Квадратурата е од 99 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 1 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,гостинско вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2008 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:3088/1 An apartment is being rented in Karposh,MIDA in the immediate proximity of “CENTER FOR FOREIGN LANGUAGES”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “NIKOLA TESLA”.Living place has an 99 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 1 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on OWN PRIVATE STEAM (HEATING) + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,guest wc,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2008.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:3088/1

Se izdava stan vo Centar

Se izdava stan vo Centar1 EUR

Se izdava trosoben stan vo Debar Maalo vo blizina na fontanata vo park.Stanot e na treti sprat so povrsina od 59 m2 a greenjeto e na struja-klima.Stanot e so sledniot raspored:dnevna soba,hodnik,trpezarija so kujna,dve spalni sobi,terasa i toalet.Stanot e renoviran,opremen ima prekrasen pogled od terasa i se naogja na jugoistocna strana.

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – АЕРОДРОМ (44

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – АЕРОДРОМ (441 EUR

Се издава стан во Аеродром,ТОБАКО 2 - (ELENA LUCA HOME) во непосредна близина на малата бензинска пумпа “МАК ПЕТРОЛ” и кафулето “EQUILIBRIUM”.Станот се наоѓа во Општина Аеродром.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “ФРАЊО КЉУЗ”.Квадратурата е од 44 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 10 КАТ од вкупно 10 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:2089/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Aerodrom,TOBACO 2 - (ELENA LUCA HOME) in the immediate proximity of SMALL GAS STATION “MAK PETROL” and COFFE BAR “EQUILIBRIUM”.The apartment is located in the municipality of AERODROM.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “FRANJO KLJUZ”.Living place has an 44 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 10 FLOOR from total 10 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:2089/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – АЕРОДРОМ (50

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – АЕРОДРОМ (501 EUR

Се издава стан во Аеродром,ТОБАКО 2 - (ELENA LUCA HOME) во непосредна близина на малата бензинска пумпа “МАК ПЕТРОЛ” и кафулето “EQUILIBRIUM”.Станот се наоѓа во Општина Аеродром.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “ФРАЊО КЉУЗ”.Квадратурата е од 50 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 1 КАТ од вкупно 10 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:2090/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Aerodrom,TOBACO 2 - (ELENA LUCA HOME) in the immediate proximity of SMALL GAS STATION “MAK PETROL” and COFFE BAR “EQUILIBRIUM”.The apartment is located in the municipality of AERODROM.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “FRANJO KLJUZ”.Living place has an 50 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 1 FLOOR from total 10 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:2090/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Se izdava deloven prostor -stan vo Karpos

Se izdava deloven prostor -stan vo Karpos 1 EUR

Stanot e vo Karpos vo blizina na MIDA,Stanot ima kvadratura od 80 m2, ima centralno parno,sopstven parking, se naogja na 2/5 kat i vo zgradata ima lift.Raspolaga so sledniot raspored:dnevna soba, hodnik, dve spalni sobi,kujna so trpezarija,dva toaleta i terasa.Se iznajmuva prazen bez namestaj.

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – АЕРОДРОМ (51

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – АЕРОДРОМ (511 EUR

Се издава стан во Аеродром,РАДЕ КОНЧАР во непосредна близина на БУЛЕВАРОТ “ТРЕТА МАКЕДОНСКА БРИГАДА”.Станот се наоѓа во Општина Аеродром.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ВЕНИЈАМИН МАЧУКОВСКИ”.Квадратурата е од 51 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 5 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2005 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2091/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Aerodrom,RADE KONCHAR in the immediate proximity of BOULEVARD “THIRD MACEDONIAN BRIGADE”.The apartment is located in the municipality of AERODROM.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “VENIJAMIN MACHUKOVSKI”.Living place has an 51 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 5 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom and balconie/terrace.Building is built in 2005.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2091/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Se izdava stan vo Crnice

Se izdava stan vo Crnice1 EUR

Se izdava cetvorosoben stan vo Crnice vo blizina na drzavna bolnica so kvadratura 90 m2.Stanot se naogja na prvi kat ima parno.Stanot raspolaga so sledniot raspored;hodnik,dnevna soba,tri spalni sobi,tri terasi i dva toaleta.

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – АЕРОДРОМ (85

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – АЕРОДРОМ (851 EUR

Се издава стан во Аеродром,МИЧУРИН во непосредна близина на ОУ “БЛАЖЕ КОНЕСКИ” и МИЧУРИНСКИ ПАРК.Станот се наоѓа во Општина Аеродром.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “АНАСТАС МИТРЕВ”.Квадратурата е од 85 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 5 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на СОПСТВЕНО ПАРНО НА СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,приватна самостална работна просторија,нормална пространа спална соба,гостинско вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 1990 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2092/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Aerodrom,MICHURIN in the immediate proximity of ELEMENTARY SCHOOL “BLAZE KONESKI” and MICHURINSKY PARK.The apartment is located in the municipality of AERODROM.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “ANASTAS MITREV”.Living place has an 85 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 5 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on OWN PRIVATE STEAM (HEATING) + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,private self-contained work room,normal spacious parental bedroom,guest wc,wc with bathroom and balconie/terrace.Building is built in 1990.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2092/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Se izdava trosoben stan vo Karpos 4

Se izdava trosoben stan vo Karpos 41 EUR

Se izdava trosoben stan vo Karpos 4 vo blizina na Elena Luka Tvins.Stanot e nov, nevselen do sega, se naogja na 6-ti kat ima centralno greenje i klima.Stanot raspolaga so sledniot raspored:hodnik,dnevna soba,kujna,dve spalni sobi,dve terasi i toalet.

Se prodava stan vo Debar Maalo

Se prodava stan vo Debar Maalo1 EUR

Se prodava stan vo Debar Maalo vo blizina na Kino Karpos.Stanot e so kvadratura od 86 m2,ima parno greenje se naogja na visoko prizemje i se prodava prazen.Stanot raspolaga so sledniot raspored; hodnik,kujna,dnevna soba,tri spalni sobi, terasa i toalet.Gradbata e od 2007 godina. Sifra; 4050

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (50М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (50М21 EUR

Се издава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на СЛАТКАРНИЦА “АПЧЕ” и помалите аптеки “БЕТИ” и “ЗЕГИН”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “БЛАГОЈ ДАВКОВ”.Квадратурата е од 50 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 4 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2011 година.Слободно паркинг место КАРТИЧКА. Цена:Цена по договор. Шифра:2094/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:078 409 501 An apartment is being rented in Centеr,DEBAR MAALO in the immediate proximity of PASTRY SHOP “APCE” and SMALLER PHARMACIES “BETTY” and “ZEGIN”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “BLAGOJ DAVKOV”.Living place has an 50 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 4 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2011.Free parking space owns + PARKING CARD. Price:Price by agreement. Code:2094/1 CONTACT NUMBER:078 409 501

Se izdava stan vo Crnice

Se izdava stan vo Crnice1 EUR

Se izdava trosoben stan vo Crnice vo blizina na MVR.Stanot e nov,ima 55 m2, nevselen do sega so nov namestaj i se novo vo nego.Raspolaga so sledniot raspored;dnevna soba,dve spalni sobi, hodnik,kujna, terasa i toalet.Greenjeto e na invertor,struja ima i podrum.

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (30М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (30М21 EUR

Се издава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на СЛАТКАРНИЦА “АПЧЕ” и помалите аптеки “БЕТИ” и “ЗЕГИН”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “МАЈАКОВСКИ”.Квадратурата е од 30 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 4 КАТ од вкупно 4 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило без балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место КАРТИЧКА. Цена:Цена по договор. Шифра:2095/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:078 409 501 An apartment is being rented in Centеr,DEBAR MAALO in the immediate proximity of PASTRY SHOP “APCE” and SMALLER PHARMACIES “BETTY” and “ZEGIN”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “MAJAKOVSKI”.Living place has an 30 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 4 FLOOR from total 4 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom without balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns + PARKING CARD. Price:Price by agreement. Code:2095/1 CONTACT NUMBER:078 409 501

Se Izdava Stan vo Debar Maalo

Se Izdava Stan vo Debar Maalo 1 EUR

Se izdava stan vo Debar Maalo vo blizina na Boemskata ulica.Stanot e so kvadratura od 50m2, i go ima sledniot raspored;dnevna soba,spalna soba,hodnik,kujna i toalet.Katnosta mu e na 1/5 sprat ima gradsko parno,se izdava namesten.Okulu zgradata ima dvor od 500 m2 kade se sobiraat stanarite.

Се ИЗДАВА СТАН / APARMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (38М2)

Се ИЗДАВА СТАН / APARMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (38М2)1 EUR

Се издава стан во Центар,УНИВЕРЗАЛНА САЛА во непосредна близина на “КАТОЛИЧКА ЦРКВА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “РАЈКО ЖИНЗИФОВ”.Квадратурата е од 38 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 6 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2011 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:2096/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:078 409 501 An apartment is being rented in Centеr,UNIVERSAL HALL in the immediate proximity of “CATHOLIC CHURCH”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “RAJKO ZHINZHIFOV”.Living place has an 38 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 6 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2011.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:2096/1 CONTACT NUMBER:078 409 501

Baranje na markici od investitori

Baranje na markici od investitori1 EUR

Agencijata za nedviznosti Prostor Skopje ima potreba i zainteresirani investitori za markici za stanbeno domuvanje (prioritet se A2) vo slednite naselbi vo Skopje: 1.Centar 2.Karpos 3.Kisela Voda 4.Aerodrom 5.Taftalidze 6.Gjorce Petrov 7.Lisice Vasite ponudi i prasanja gi ocekuvame na tel: 078-340-782. Ve ocekuvame

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (50M2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (50M21 EUR

Се издава стан во Центар,КАПИШТЕЦ во непосредна близина на “ЗЕГИН ДИРЕКЦИЈА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГО - ИСТОК.Лоциран е на адреса или улица “ШАРСКИ ОДРЕДИ”.Квадратурата е од 50 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 4 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2012 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2097/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:078 409 501 An apartment is being rented in Centеr,KAPISHTEC in the immediate proximity of “DIRECTION ZEGIN”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH - EAST.Located is on address or street called by name “SHARSKI ODREDI”.Living place has an 50 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 4 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2012.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2097/1 CONTACT NUMBER:078 409 501

Se izdava baraka vo Kozle

Se izdava baraka vo Kozle1 EUR

Se izdava baraka vo Kozle vo blizina na benziskata pumpa Makpetrol.Barakata ima kvadratura od 68m2 so dvorno mesto od 400 m2 i go ima sledniot raspored:dnevna soba, dve spalni sobi hodnik,kujna,toalet i golema terasa od 15m2.Greenjeto e na panel ploci.

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (45М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (45М21 EUR

Се издава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на СЛАТКАРНИЦА “АПЧЕ” и помалите аптеки “БЕТИ” и “ЗЕГИН”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “МАЈАКОВСКИ”.Квадратурата е од 45 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 2 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2011 година.Слободно паркинг место КАРТИЧКА. Цена:Цена по договор. Шифра:2098/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:078 409 501 An apartment is being rented in Centеr,DEBAR MAALO in the immediate proximity of PASTRY SHOP “APCE” and SMALLER PHARMACIES “BETTY” and “ZEGIN”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “MAJAKOVSKI”.Living place has an 45 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 2 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2011.Free parking space owns + PARKING CARD. Price:Price by agreement. Code:2098/1 CONTACT NUMBER:078 409 501

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (50М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (50М21 EUR

Се издава стан во Карпош,МИДА во непосредна близина на “ЦЕНТАР ЗА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ОРЦЕ НИКОЛОВ”.Квадратурата е од 50 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 5 КАТ од вкупно 7 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:2099/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,MIDA in the immediate proximity of “CENTER FOR FOREIGN LANGUAGES”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “ORCE NIKOLOV”.Living place has an 50 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 5 FLOOR from total 7 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:2099/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (65М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (65М21 EUR

Се издава стан во Карпош,МИДА во непосредна близина на “ЦЕНТАР ЗА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ОРЦЕ НИКОЛОВ”.Квадратурата е од 65 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2010 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:3089/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,MIDA in the immediate proximity of “CENTER FOR FOREIGN LANGUAGES”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “ORCE NIKOLOV”.Living place has an 65 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2010.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:3089/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА 1 EUR

Се издава стан во Кисела Вода,РАМПА во непосредна близина на Општината и СУПЕР - МАРКЕТОТ “ТИНЕКС”.Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е на адреса или улица “БОРИС ТРАЈКОВСКИ”.Квадратурата е од 61 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 5 КАТ од вкупно 7 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 1990 година.Слободно паркинг место има. Цена по договор. Шифра:2100/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Kisela Voda,RAMP in the immediate proximity on the MUNICIPALITY and SUPER – MARCET “TINEX”.The apartment is located in the municipality of KISELA VODA.Orientation of the place is SOUTH – WEST.Located is on address or street called by name “BORIS TRAJKOVSKI”.Living place has an 61 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 5 FLOOR from total 7 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious badroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 1990.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2100/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА 1 EUR

Се издава стан во Кисела Вода,РАСАДНИК во непосредна близина на БАЗЕНОТ и БЕНЗИНСКАТА “МАК ПЕТРОЛ”.Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “НАРОДНИ ХЕРОИ”.Квадратурата е од 50 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 2 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има. Цена по договор. Шифра:2101/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Kisela Voda,RASADNIK in the immediate proximity on the POOL and GAS STATION “MAK PETROL”.The apartment is located in the municipality of KISELA VODA.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “NARODNI HEROI”.Living place has an 50 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 2 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious badroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2101/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (30М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (30М21 EUR

Се издава стан во Центар,УНИВЕРЗАЛНА САЛА во непосредна близина на “КАТОЛИЧКА ЦРКВА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “РОЗА ЛУКСЕМБУРГ”.Квадратурата е од 30 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ. Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2011 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2102/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,UNIVERSAL HALL in the immediate proximity of “CATHOLIC CHURCH”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “ROZA LUKSEMBURG”.Living place has an 30 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2011.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2102/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (47М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (47М21 EUR

Се издава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на СЛАТКАРНИЦА “АПЧЕ” и помалите аптеки “БЕТИ” и “ЗЕГИН”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “МАЈАКОВСКИ”.Квадратурата е од 47 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2008 година.Слободно паркинг место КАРТИЧКА. Цена:Цена по договор. Шифра:2103/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,DEBAR MAALO in the immediate proximity of PASTRY SHOP “APCE” and SMALLER PHARMACIES “BETTY” and “ZEGIN”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is WEST.Located is on address or street called by name “MAJAKOVSKI”.Living place has an 47 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2008.Free parking space owns + PARKING CARD. Price:Price by agreement. Code:2103/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА 1 EUR

Се издава стан во Кисела Вода,РАМПА во непосредна близина на “ХОТЕЛ ОРИНЏ” и “ЕКОНОМСКОТО УЧИЛИШТЕ”.Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода.Ориентацијата му е ЈУГО - ИСТОК.Лоциран е на адреса или улица “ТОДОР ПАНИЦА”.Квадратурата е од 45 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 4 КАТ од вкупно 7 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО) + ЕЛЕКТРИЧНИ ПАНЕЛИ ПО ПОТРЕБА.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2009 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2104/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Kisela Voda,RAMP in the immediate proximity of “HOTEL ORANGE” and “ECONOMIC SCHOOL”.The apartment is located in the municipality of KISELA VODA.Orientation of the place is SOUTH - EAST.Located is on address or street called by name “TODOR PANICA”.Living place has an 45 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 4 FLOOR from total 7 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM) + ELECTRIC PANELS in CASE of EMERGENCY.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2009.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2104/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (35М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (35М21 EUR

Се издава стан во Карпош 1 во непосредна близина на ИЗЛОЖБЕНИОТ САЛОН на “ELENA LUCA” и БУЛЕВАРОТ “МИТРОПОЛИТ ТЕОДОСИЈ ГОЛОГАНОВ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАД.Лоциран е на адреса или улица “МИТРОПОЛИТ ТЕОДОСИЈ ГОЛОГАНОВ”.Квадратурата е од 35 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 1 КАТ од вкупно 3 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2008 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2105/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh 1 in the immediate proximity of THE SHOWROOM on “ELENA LUCA” and BOULEVARD “METROPOLITIAN TEODOSIJ GOLOGANOV”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “METROPOLITIAN TEODOSIJ GOLOGANOV”.Living place has an 35 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 1 FLOOR from total 3 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2008.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2105/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (71М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (71М21 EUR

Се издава стан во Карпош,CITY MALL во непосредна близина на самиот “ТРГОВСКИ ЦЕНТАР”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “МОСКОВСКА”.Квадратурата е од 71 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 6 КАТ од вкупно 10 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,гостинско вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:3090/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,CITY MALL in the immediate proximity of SAME “SHOPING MALL”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “MOSKOVSKA”.Living place has an 71 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 6 FLOOR from total 10 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,guest wc,wc with bathroom and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:3090/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (78М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (78М21 EUR

Се издава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на “БОЕМСКА УЛИЦА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “ДЕБАРЦА”.Квадратурата е од 78 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 1 КАТ од вкупно 4 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,гостинско вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2011 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:3091/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,DEBAR MAALO in the immediate proximity of “BOHEMIAN STREET”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “DEBARCA”.Living place has an 78 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 1 FLOOR from total 4 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,guest wc,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2011.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:3091/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (74М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (74М21 EUR

Се издава стан во Центар,УНИВЕРЗАЛНА САЛА во непосредна близина на ТРГОВСКИ ЦЕНТАР “БУЊАКОВЕЦ”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ХРИСТО СМИРНЕНСКИ”.Квадратурата е од 74 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 6 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,гостинско вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2009 година.Слободно паркинг место КАРТИЧКА. Цена:Цена по договор. Шифра:3092/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,UNIVERSAL HALL in the immediate proximity of CITY MALL “BUNJAKOVEC”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “HRISTO SMIRNENSKI”.Living place has an 74 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 6 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,guest wc,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2009.Free parking space owns + PARKING CARD. Price:Price by agreement. Code:3092/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (84М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (84М21 EUR

Се издава стан во Центар,ПОРТА БУЊАКОВЕЦ во непосредна близина на ТРГОВСКИ ЦЕНТАР “БУЊАКОВЕЦ” и БУЛЕВАРОТ “ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ”.Квадратурата е од 84 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 6 КАТ од вкупно 6 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,гостинско вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 1990 година.Слободно паркинг место КАРТИЧКА. Цена:Цена по договор. Шифра:3093/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,GATE BUNJAKOVEC in the immediate proximity of CITY MALL “BUNJAKOVEC” and BOULEVARD “PARTIZANSKI ODREDI”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “PARTIZANSKI ODREDI”.Living place has an 84 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 6 FLOOR from total 6 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,guest wc,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 1990.Free parking space owns + PARKING CARD. Price:Price by agreement. Code:3093/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (70М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (70М21 EUR

Се издава стан во Карпош,CITY MALL во непосредна близина на самиот “ТРГОВСКИ ЦЕНТАР”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “МОСКОВСКА”.Квадратурата е од 70 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 5 КАТ од вкупно 10 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,гостинско вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:3094/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,CITY MALL in the immediate proximity of SAME “SHOPING MALL”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “MOSKOVSKA”.Living place has an 70 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 5 FLOOR from total 10 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,guest wc,wc with bathroom and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:3094/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (125М

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (125М1 EUR

Се издава стан во Карпош,ТАФТАЛИЏЕ 1 (МЛЕЧЕН) во непосредна близина на “АГЕНЦИЈА ЗА КАТАСТАР НА НЕДВИЖНОСТИ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУГ.Лоциран е на адреса или улица “БАГДАТСКА”.Квадратурата е од 125 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 5 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,гардеробер,библиотека,работна просторија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,гостинско вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2008 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:3095/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Kаrposh,TAFTALIDZE 1 (MILK) in the immediate proximity of “AGENCY FOR REAL ESTATE CADASTRE”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “BAGDATSKA”.Living place has an 125 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 5 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,wardrobe,library,working room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,guest wc,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2008.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:3095/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (52М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (52М21 EUR

Се издава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО – СОБОРЕН ХРАМ во непосредна близина на ТРГОВСКИ ЦЕНТАР “БУЊАКОВЕЦ” и БУЛЕВАРОТ “ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е СЕВЕРНА.Лоциран е на адреса или улица “НАУМ НАУМОВСКИ БОРЧЕ”.Квадратурата е од 52 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 1 КАТ од вкупно 6 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:2106/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,DEBAR MAALO – OATH TEMPLE in the immediate proximity of CITY MALL “BUNJAKOVEC” and BOULEVARD “PARTIZANSKI ODREDI”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is NORTH.Located is on address or street called by name “NAUM NAUMOVSKI BORCE”.Living place has an 52 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 1 FLOOR from total 6 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement.Code:2106/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (35М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (35М21 EUR

Се издава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на СЛАТКАРНИЦА “АПЧЕ” и помалите аптеки “БЕТИ” и “ЗЕГИН”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е СЕВЕРО - ЗАПАД.Лоциран е на адреса или улица “МАЈАКОВСКИ”.Квадратурата е од 35 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место КАРТИЧКА. Цена:Цена по договор. Шифра:2107/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,DEBAR MAALO in the immediate proximity of PASTRY SHOP “APCE” and SMALLER PHARMACIES “BETTY” and “ZEGIN”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is NORTH - WEST.Located is on address or street called by name “MAJAKOVSKI”.Living place has an 35 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns + PARKING CARD. Price:Price by agreement. Code:2107/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

  Se prodavaat placovi vo Volkovo

Se prodavaat placovi vo Volkovo 1 EUR

Se prodavaat placovi vo Volkovo od 500m2, 800m2, 1200m2. Placovite se so infrastruktura, vo gradezen reon so odobrenie za gradba. so IL. Cena po dogovor. Shifra - 9041

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (55М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (55М21 EUR

Се издава стан во Карпош,МИДА во непосредна близина на “ЦЕНТАР ЗА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ОРЦЕ НИКОЛОВ”.Квадратурата е од 55 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 4 КАТ од вкупно 7 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:2108/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,MIDA in the immediate proximity of “CENTER FOR FOREIGN LANGUAGES”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “ORCE NIKOLOV”.Living place has an 55 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 4 FLOOR from total 7 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:2108/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

 Se PRODAVA Stan vo Centar

Se PRODAVA Stan vo Centar 140 000 EUR

Se prodava stan vo Centar na 5/6 kat od 153m2 od koi 127m2 stanben prostor i 27m2 terasa. Se sostoi od vkupno 7 sobi - kujna so trpezarija, dve dnevni sobi, 3 spalni , 1 rabotna soba, 1 gostinsko WC, komforno kupatilo.Greenjeto e cenralno , ima i lift i 1 parking. Rasprostranet e na istok-zapad. Se prodava polunamesten. Stanot e so cist IL bez hipoteki.Cena 140 000eu.Shifra - 4011

Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE – АЕРОДРОМ (1

Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE – АЕРОДРОМ (11 EUR

Се продава стан во Аеродром,НОВА ЖЕЛЕЗНИЧКА – Т.Ц. СКОПЈАНКА.Станот се наоѓа во Општина Аеродром.Ориентацијата му е Запад – Север – Исток.Лоциран е во непосредна близина на БУЛЕВАРОТ “ЈАНЕ САНДАНСКИ” и кафулињата во самата близина (ТРГО-ЦЕНТ-СКОПЈАНКА).Квадратурата му е 100 М2 од кои 10 М2 БАЛКОН/ТЕРАСА а останатиот дел од 90 М2 е СТАНБЕНА/КОРИСНА/ПОВРШИНА.Станот поседува и подрум од (7М2) + СЛОБОДЕН ПАРКИНГ ПРОСТОР – ПАРКИРАЛИШТЕ.Живеалиштето се продава со ИМОТНИ ЛИСТОВИ.Катноста е 3 КАТ од ВКУПНО 6 катови.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО / (ИСКЛУЧИТЕЛНО ТОПОЛ СТАН-ЗГРАДА).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална детска спална соба,пространа детска спална соба,голема родителска спална соба,гостинско вц,вц со купатило,шпаиз/остава, и балкон/тераса.Градбата на ОБЈЕКТОТ е од 1985 година.ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ ДЕКА:Станот се продава во ОДЛИЧНА / ФУНКЦИОНАЛНА состојба, со РЕНОВИРАНИ – ПРОЗОРИ,добар ПОД и ПРИСТОЈНО купатило. Цена:Цена по договор. Шифра:4000 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:078 409 501 An apartment is for sale in Aerodrom,NEW RAILWAY – T.C. SKOPJANKA.The apartment is located in the municipality of Aerodrom.Orientation of the place is WEST – NORTH – EAST.It is located in near proximity of BOULEVARD “JANE SANDANSKI” and COFFE BARS in the SAME AREA (TRADE-CENTER-SKOPJANKA).His QUADRATURE is 100 М2 (SQUARE METERS) from which 10 M2 are BALCONIE/TERRACE and the rest part is 90 (SQUARE METERS) USEFUL/INNER/SURFACE.Living place has OWNS a PERSONAL BASEMENT of (7M2) + FREE PARKING SPACE – PARKING PLACE.Place is selling with POSSESION DOCUMENTS.Floor is 3 FLOUR from total 6 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING / (EXCEPTIONAL WARM APARTMENT-BUILDING).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious childrens room,parental bedroom,guest WC,WC with bathroom,mini/warehouse, and balconie/terrace.Structure of the BUILDING is from 1985.IT IS IMPORTANT TO NOTE:Apartment is selling/leaving in GOOD / FUNCTIONAL condition,with REPAIRED WINDOWS,good PARQUET, and a DECENT bathroom. Price:Price by agreement. Code:4000 CONTACT NUMBER:078 409 501

Се Издава Стан во Карпош 4

Се Издава Стан во Карпош 4 250 EUR

Во близина на City Mall се издава двособен стан од 40м2 на 10/10 кат. Станот има дневна со трпезарија, кујна, една спална, остава и купатило,балкон. Греење на струја, клима. Зградата има 2 лифта и паркинг простор. Цена 250еур со место за договор. Шифра 2015/1

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (46М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (46М21 EUR

Се издава стан во Центар,УНИВЕРЗАЛНА САЛА во непосредна близина на “КАТОЛИЧКА ЦРКВА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “ХРИСТО СМИРНЕНСКИ”.Квадратурата е од 46 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2011 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:2109/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,UNIVERSAL HALL in the immediate proximity of “CATHOLIC CHURCH”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “HRISTO SMIRNENSKI”.Living place has an 46 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2011.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:2109/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА НОВ СТАН во КАРПОШ/СИТИ МОЛЛ

Се ИЗДАВА НОВ СТАН во КАРПОШ/СИТИ МОЛЛПо Договор EUR

Се издава стан во близина на City Mall со површина од 56м2, се наоѓа на 10ти кат.Станот е нов, невселуван, има дневна, кујна, една спална соба, купатило.Централно парно и клима инвертер. Зградата има домар, и паркинг со картица.Цена по договор. Шифра 2016/1

Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE - АЕРОДРОМ (8

Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE - АЕРОДРОМ (81 EUR

Се продава стан во Аеродром,НОВО ЛИСИЧЕ / РЕОНСКИ ЦЕНТАР – Т.Ц. НОВО ЛИСИЧЕ.Станот се наоѓа во Општина Аеродром.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е во непосредна близина на БУЛЕВАР СРБИЈА – ФЕВРУАРСКИ ПОХОД.Квадратурата му е 87 М2 од кои 13 М2 БАЛКОН/ТЕРАСА а останатиот дел од 71 М2 е СТАНБЕНА/КОРИСНА/ПОВРШИНА.Станот поседува и ПОДРУМ од (4М2) + СЛОБОДЕН ПАРКИНГ ПРОСТОР – ПАРКИРАЛИШТЕ.Живеалиштето се продава со ИМОТНИ ЛИСТОВИ.Катноста е 7 КАТ од ВКУПНО 9 катови.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО / (ИСКЛУЧИТЕЛНО ТОПОЛ СТАН-ЗГРАДА).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,пространа детска спална соба,голема родителска спална соба,гостинско вц,вц со купатило, и балкон/тераса.Градбата на ОБЈЕКТОТ е од 1985 година.ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ:Станот се продава во ОДЛИЧНА / ФУНКЦИОНАЛНА состојба,со РЕНОВИРАНИ – ПРОЗОРИ,добар ПОД и ПРИСТОЈНО купатило. Цена:Цена по договор. Шифра:3058 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:078 409 501 An apartment is for sale in Aerodrom,NEW LISICE / REGIONAL CENTER – T.C. NEW LISICE.The apartment is located in the municipality of Aerodrom.Orientation of the place is SOUTH – WEST.It is located in near proximity of BOULEVARD SERBIA – FEBRUARY TRIP.His QUADRATURE is 87 М2 (SQUARE METERS) from which 13 M2 are BALCONIE/TERRACE and the rest part is 71 (SQUARE METERS) USEFUL/INNER/SURFACE.Living place has OWNS a PERSONAL BASEMENT of (4M2) + FREE PARKING SPACE – PARKING PLACE.Place is selling with POSSESION DOCUMENTS.Floor is 7 FLOUR from total 9 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING / (EXCEPTIONAL WARM APARTMENT-BUILDING).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious childrens room,parental bedroom,guest WC,WC with bathroom, and balconie/terrace.Structure of the BUILDING is from 1985.IT IS IMPORTANT TO NOTE:Apartment is selling/leaving in GOOD / FUNCTIONAL condition,with REPAIRED WINDOWS,good PARQUET, and a DECENT bathroom. Price:Price by agreement. Code:3058 CONTACT NUMBER:078 409 501

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА По Договор EUR

Се издава стан во Кисела Вода,FLATIRON кај една од НАЈКВАЛИТЕТНИТЕ згради во РЕГИОНОТ и нашето блиско СОСЕДСТВО (БАЛКАН).Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица/булевар “БОРИС ТРАЈКОВСКИ”.Квадратурата е од 40 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 2 КАТ од вкупно 16 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2017/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Kisela Voda,FLATIRON in one of the MOST PRESTIGIOUS BUILDINGS in REGION and our closest NEIGHBOURHOOD (BALKAN).The apartment is located in the municipality of Kisela Voda.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street/boulevard “BORIS TRAJKOVSKI”.Living place has an 40 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 2 FLOOR from total 16 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2017/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се Издава Стан кај Железничка

Се Издава Стан кај Железничка200 EUR

Се издава нов полунаместен стан во близина на Веро Џамбо со површина од 42м2. Станот се наоѓа на 4/6 кат Располага со дневна, кујна, една спална соба, купатило. Има балкон и сопствeно паркинг место. Греење на струја. Се издава на подолг временски период.Слободен од 1 мај. Цена 200еур со место за договор. Шифра 2033/1

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (45М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (45М21 EUR

Се издава стан во Центар,УНИВЕРЗАЛНА САЛА во непосредна близина на “КАТОЛИЧКА ЦРКВА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “ХРИСТО СМИРНЕНСКИ”.Квадратурата е од 45 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 1 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2011 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2110/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,UNIVERSAL HALL in the immediate proximity of “CATHOLIC CHURCH”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “HRISTO SMIRNENSKI”.Living place has an 45 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 1 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2011.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2110/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

   Се Издава Стан во Карпош 4

Се Издава Стан во Карпош 4 9000 MKD

Се издава стан во Карпош 4 на 7/9 кат со површина од 50м2. Се издава празен со кујнски елементи. Располага со дневна, кујна, една спална соба, купатило, балкон. Греење на струја, со исклучено парно. Станот поседува гаража со доплата и има паркинг место позади зградата. Цена 9000ден. Шифра 2034/1

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – АЕРОДРОМ (53

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – АЕРОДРОМ (531 EUR

Се издава стан во Аеродром,НОВО ЛИСИЧЕ / КОМПЛЕКС (GEVAHIR SKY CITY) во непосредна близина на малата бензинска пумпа “МАК ОИЛ” и “МАК ПЕТРОЛ”.Станот се наоѓа во Општина Аеродром.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “БУЛЕВАР СРБИЈА”.Квадратурата е од 53 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 40 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2015 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2111/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Aerodrom,NEW LISICE / COMPLEX (GEVAHIR SKY CITY) in the immediate proximity of SMALL GAS STATION “MAK OIL” and “MAK PETROL”.The apartment is located in the municipality of AERODROM.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “BOULEVARD SERBIA”.Living place has an 53 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 40 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom and balconie/terrace.Building is built in 2015.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2111/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

 Се Продава Плац во Илинден

Се Продава Плац во Илинден 18 000 EUR

Се продава плац од 398м2 во Илинден. Идеален за градба на куќа со одобрение за градба. Во плацот има струја и вода. Цена- 18 000 ев. Шифра-9042

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (46М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (46М21 EUR

Се издава стан во Карпош 3,ЛЕПТОКАРИЈА во непосредна близина на СУГС “НИКОЛА КАРЕВ” и ПРИВАТНАТА БОЛНИЦА “ЖАН МИТРЕВ КЛИНИК”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “КАРПОШОВО ВОСТАНИЕ”.Квадратурата е од 46 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 3 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 1980 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2112/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh 3,LEPTOCARIA in the immediate proximity of HIGH SCHOOL “NIKOLA KAREV” and THE PRIVATE HOSPITAL “ZAN MITREV CLINIC”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “KARPOSOVO VOSTANIE”.Living place has an 46 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 3 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 1980.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2112/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

 Се Продава Плац во Илинден

Се Продава Плац во Илинден 45 EUR

Се продава плац во Илинден 3544м2 со цена 45ев./м2. плацот е во Индустриска градежна зона. Шифра-9039

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (87М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (87М21 EUR

Се издава стан во Карпош 3,ЛЕПТОКАРИЈА во непосредна близина на СУГС “НИКОЛА КАРЕВ” и ПРИВАТНАТА БОЛНИЦА “ЖАН МИТРЕВ КЛИНИК”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “КАРПОШОВО ВОСТАНИЕ”.Квадратурата е од 87 М2.Внатрешно живеалиштето е (ПРАЗНО – ПОЛУ/НАМЕСТЕНО).Катноста е 2 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,шпаиз/остава,нормална пространа работна просторија,нормална пространа работна просторија,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2000 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2113/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh 3,LEPTOCARIA in the immediate proximity of HIGH SCHOOL “NIKOLA KAREV” and THE PRIVATE HOSPITAL “ZAN MITREV CLINIC”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “KARPOSOVO VOSTANIE”.Living place has an 87 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is (EMPTY – HALF EQUIPED).Height is 2 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,mini/warehouse,normal spacious working room,normal spacious working room,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2000.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2113/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (67М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (67М21 EUR

Се издава стан во Центар,КАПИШТЕЦ во непосредна близина на “КАТОЛИЧКА ЦРКВА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГ.Лоциран е на адреса или улица “НАРОДЕН ФРОНТ”.Квадратурата е од 67 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 11 КАТ од вкупно 14 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 1985 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2114/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,KAPISHTEC in the immediate proximity of “CATHOLIC CHURCH”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “NARODEN FRONT”.Living place has an 67 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 11 FLOOR from total 14 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 1985.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2114/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE – КАРПОШ (64М

Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE – КАРПОШ (64МПо Договор EUR

Се продава стан кај КЕЈОТ од РЕКАТА “ВАРДАР” во КАРПОШ 4/ВЛАЕ ПОРТА.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијта му е Југо – Западна.Лоциран е во непосредна близина на “КАМ МАРКЕТ” и “ДИСКОНТ ТИНЕХ”.Квадратура му е 64 М2 од кои 3 М2 се БАЛКОН/ТЕРАСА а останатиот дел од 61 М2 е СТАНБЕНА/КОРИСНА/ПОВРШИНА + ПОСТОИ СИГУРНА опција/можност на постоечкиот СПРАТ да се ПОДИГНЕ уште еден ТОЛКАВ СПРАТ со ДОЗВОЛА од СТАНАРИТЕ на ЗГРАДАТА.Живеалиштето се продава со ИМОТНИ ЛИСТОВИ.Катноста е 3 КАТ од ВКУПНО 3 КАТОВИ.Греењето е на СОПСТВЕНО ПАРНО со (ВГРАДЕН ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ГЕРМАНСКИ КОТЕЛ) + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО-ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,детска нормална спална соба,брачна родителска спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2013 година.ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ:Станот се продава/препушта КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН и не постои можност доколку се одстрани нешто да се намали на ЦЕНАТА.Поседува и сопствена подземна ГАРАЖА од (35М2) која што може да се докупи по цена од 5 000 ЕУР – ПО ПОТРЕБА. Цена:65 000 ЕУР ФИКСНА (Б Г) – 70 000 ЕУР (С Г) ФИКСНА. Шифра:3087 An apartment is for sale near from THE COAST of RIVER “VARDAR” in KARPOSH 4/VLAE PORTA.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH – WEST.It is located in near proximity of “KAM MARCET” and “DISCOUNT TINEX”.His QUADRATURE is 64 (SQUARE METERS) from which 3 M2 are BALCONIE/TERRACE and the rest part is 61 M2 (SQUARE METERS) USEFUL/INNER/SURFACE + SURE GUARANTEED option/possibility on the existing FLOOR to UPGRADE another SIMILAR FLOOR with a PERMISSION of RESIDENTS on the BUILDING.Place is selling with POSSESION DOCUMENTS.Height is 3 FLOOR from total 3 FLOORS.Heating is on OWN STEAM with (INSTALLED HIGHQUALITY GERMAN BOILER) + INVETER AIR CONDITION (COLD-WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,big parental badroom,WC with bathroom, and BALCONIE/TERRACE.Building is build in 2013.IT IS IMPORTANT TO NOTE:Apartment is selling/leaving COMPLETELY FURNISHED and it has no possibility if is REMOVING SOMETHING the price aren’t go ANY DOWN.It owns its own GARAGE from (35M2) which can be selled by PRICE of 5 000 EUROS – FREE CHOICE. Price:65 000 EUR FIXED (W G) – 70 000 EUR (O G) FIXED. Code:3087

Се Издава Стан kaj Клинички Центар

Се Издава Стан kaj Клинички Центар 360 EUR

Се издава стан во близина на Клинички Центар Мајка Тереза со површина од 60м2, на 5ти кат. Комплетно наместен, со една спална соба, дневна, кујна, трпезарија, купатило. Има централно парно, лифт. Цена 360еур со вклучени трошоци, 280-еур без трошоци. Шифра 2032/1

Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE – КАРПОШ (109

Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE – КАРПОШ (1091 EUR

Се продава стан во Карпош,ТАФТАЛИЏЕ – (КОМПЛЕКС МАКЕДОНИЈА).Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е во непосредна близина на БУЛЕВАРОТ “8 – МИ / СЕПТЕМВРИ” и “ЖАН МИТРЕВ КЛИНИК”.Квадратурата му е 109 М2 од кои 1.ДЕЛ – 7 М2 БАЛКОН/ТЕРАСА,2.ДЕЛ – 100 М2 СТАНБЕНА/КОРИСНА/ПОВРШИНА,3.ДЕЛ 2 М2 ЗАСЕБНА/ШПАИЗ-ОСТАВА/ПРОСТОРИЈА,4.ДЕЛ 109 М2 ВКУПНА/ПОВРШИНА/ЗАЕДНИЧКА.Живеалиштето се продава со ИМОТНИ ЛИСТОВИ.ПАРКИНГ МЕСТО ПОСЕДУВА/СЛОБОДНО.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална детска спална соба,пространа детска спална соба,голема родителска спална соба,гостинско вц,вц со купатило,шпаиз/остава и балкон/тераса.Градбата на ОБЈЕКТОТ е од 2013 година.ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ:Станот се продава/препушта во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА (ПОД.КУЈНА,КУПАТИЛА) + НАМЕНЕТ ЗА ПОГОЛЕМО СЕМЕЈСТВО. Цена:Цена по договор. Шифра:4001 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is for sale in Karposh,TAFTALIDZE – (COMPLEX MACEDONIA).The apartment is located in the municipality of Karposh.Orientation of the place is SOUTH – WEST.It is located in near proximity of BOULEVARD “8 – TH / SEPTEMBER” and “ZAN MITREV CLINIC”.His QUADRATURE is 109 M2 (SQUARE METERS) from which 1.PART – 7 M2 BALCONIE/TERRACE,2.PART – 100 M2 USEFUL/INNER/SURFACE,3.PART 2 M2 INDIVIDUAL/MINI-WAREHOUSE/ROOM,4.PART – 109 M2 (SQUARE METERS) TOTAL/SURFACE/FULL.Place is selling with POSESSION DOCUMENTS.PARKING PLACE IS FREE/OWNS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious childrens room,parental bedroom,guest WC,WC with bathroom,mini/warehouse, and balconie/terrace.Structure of the BUILDING is from 2013.IT IS IMPORTANT TO NOTE:Apartment is selling/leaving in GREAT CONDITION (PARQUET,KITCHEN,BATHROOMS) + IS INTENDED FOR FAMILY. Price:Price by agreement. Code:4001 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се Издава Стан кај Клинички Центар Мајка Тереза

Се Издава Стан кај Клинички Центар Мајка Терезапо договор EUR

Се издава стан во близина на Клинички Центар Мајка Тереза со површина од 105м2. Се наоѓа на 5ти кат. Станот има две спални соби во посебен одвоен интимен дел со купатило. Во делот кај дневната, кујната и трпезаријата има гостинско wc. Поседува централно греење. Цена по договор. Шифра 3063/1

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (35М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (35М21 EUR

Се издава стан во Карпош 3,ЛЕПТОКАРИЈА во непосредна близина на БЕНЗИНСКАТА ПУМПА “ОКТА”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ИСТОЧНА.Лоциран е на адреса или улица “ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ”.Квадратурата е од 35 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ од вкупно 10 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,вц со купатило без балкон/тераса.Градбата на објектот е од 1980 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:1000/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh 3,LEPTOCARIA in the immediate proximity of GAS STATION “OCTA”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is EAST.Located is on address or street called by name “PARTIZANSKI ODREDI”.Living place has an 35 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is GROUND FLOOR from total 10 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,wc with bathroom without balconie/terrace.Building is built in 1980.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:1000/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се продава Вила во Охрид

Се продава Вила во Охридпо договор EUR

Се продава Вила во непосредна близина на Хотел Гранит во Охрид со квадратура од 136м2 и двор од 257м2. Вилата има три влезови, секој влез по 3 апартмани, вкупно 9 апартмани со посебно купатило, дневна, кујна, една спална соба и тераса со поглед на Охридско езеро. Цена по договор.Шифра 6ВИ

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – АЕРОДРОМ (45

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – АЕРОДРОМ (451 EUR

Се издава стан во Аеродром,ТОБАКО 2 - (АДОРА ГРАДБА) во непосредна близина на малата бензинска пумпа “МАК ПЕТРОЛ” и кафулето “EQUILIBRIUM”.Станот се наоѓа во Општина Аеродром.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “ВАНГЕЛ ТОДОРОВСКИ”.Квадратурата е од 45 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 10 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:2115/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Aerodrom,TOBACO 2 - (ADORA CONSTRUCTION) in the immediate proximity of SMALL GAS STATION “MAK PETROL” and COFFE BAR “EQUILIBRIUM”.The apartment is located in the municipality of AERODROM.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “VANGEL TODOROVSKI”.Living place has an 45 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 10 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:2115/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се Продава Вила во Охрид

Се Продава Вила во Охрид 1 EUR

Се продава вила на 4км од центарот на Охрид, со површина од 145м2, приземје, кат со тераси 295м2 и двор од 255м2. Има сопствен паркинг простор и поглед према Охридско езеро. Цена по договор. Шифра 7ВС

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – АЕРОДРОМ (45

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – АЕРОДРОМ (451 EUR

Се издава стан во Аеродром,ТОБАКО 2 - (АДОРА ГРАДБА) во непосредна близина на малата бензинска пумпа “МАК ПЕТРОЛ” и кафулето “EQUILIBRIUM”.Станот се наоѓа во Општина Аеродром.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “ВАНГЕЛ ТОДОРОВСКИ”.Квадратурата е од 45 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 5 КАТ од вкупно 10 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:2116/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Aerodrom,TOBACO 2 - (ADORA CONSTRUCTION) in the immediate proximity of SMALL GAS STATION “MAK PETROL” and COFFE BAR “EQUILIBRIUM”.The apartment is located in the municipality of AERODROM.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “VANGEL TODOROVSKI”.Living place has an 45 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 5 FLOOR from total 10 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:2116/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се продава Стан во Кисела Вода

Се продава Стан во Кисела Вода95000 EUR

Се продава трособен стан во Кисела Вода со површина од 58м2, на приземје. Станот е погоден и за канцеларии. Заедно со станот се продава и гаража, или може да послужи како магацин во подрум на истата зграда со површина од 199м2. Цена 95000. Шифра 3089

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – АЕРОДРОМ (60

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – АЕРОДРОМ (601 EUR

Се издава стан во Аеродром,ТОБАКО 2 - (МЕГА АКУСТИК) во непосредна близина на малата бензинска пумпа “МАК ПЕТРОЛ” и кафулето “EQUILIBRIUM”.Станот се наоѓа во Општина Аеродром.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “ВЕНИЈАМИН МАЧУКОВСКИ”.Квадратурата е од 60 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 5 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:3096/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:078 409 501 An apartment is being rented in Aerodrom,TOBACO 2 - (MEGA AKUSTIK) in the immediate proximity of SMALL GAS STATION “MAK PETROL” and COFFE BAR “EQUILIBRIUM”.The apartment is located in the municipality of AERODROM.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “VENIJAMIN MACHUKOVSKI”.Living place has an 60 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 5 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:3096/1 CONTACT NUMBER:078 409 501

 Се Продава Барака во Лисиче

Се Продава Барака во Лисиче 59 000 EUR

Се продава барака во Лисиче со објект 100м2 и плац од 400м2. На истата може да се гради објект со основа 120м2 со подрум и катност П+2+Пк , H=10,20 м. Ориентација југ. Цена - 59 000 ев. со можност за договор. Шифра - 7012

Сe ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (64М2

Сe ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (64М21 EUR

Се издава стан во Карпош,МИДА во непосредна близина на “ЦЕНТАР ЗА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ОРЦЕ НИКОЛОВ”.Квадратурата е од 64 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 7 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2010 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:3098/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,MIDA in the immediate proximity of “CENTER FOR FOREIGN LANGUAGES”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “ORCE NIKOLOV”.Living place has an 64 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 7 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2010.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:3098/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (95М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (95М21 EUR

Се издава стан во Карпош,МИДА во непосредна близина на “ЦЕНТАР ЗА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “НИКОЛА ТЕСЛА”.Квадратурата е од 95 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 5 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,гостинско вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2008 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:3099/1 An apartment is being rented in Karposh,MIDA in the immediate proximity of “CENTER FOR FOREIGN LANGUAGES”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “NIKOLA TESLA”.Living place has an 95 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 5 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,guest wc,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2008.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:3099/1

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (105М

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (105М1 EUR

Се издава стан во Карпош,МИДА во непосредна близина на “ЦЕНТАР ЗА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ОРЦЕ НИКОЛОВ”.Квадратурата е од 105 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 5 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,гостинско вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2013 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:3100/1 An apartment is being rented in Karposh,MIDA in the immediate proximity of “CENTER FOR FOREIGN LANGUAGES”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “ORCE NIKOLOV”.Living place has an 105 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 5 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,guest wc,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2013.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:3100/1

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (64М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (64М21 EUR

Се издава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на “БОЕМСКА УЛИЦА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “КОЛЕ НЕДЕЛКОВСКИ”.Квадратурата е од 64 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 1 КАТ од вкупно 4 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,гостинско вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2011 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:3101/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,DEBAR MAALO in the immediate proximity of “BOHEMIAN STREET”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “KOLE NEDELKOVSKI”.Living place has an 64 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 1 FLOOR from total 4 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,guest wc,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2011.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:3101/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се продава стан во АЕРОДРОМ

Се продава стан во АЕРОДРОМ1 EUR

Се продава стан во АЕРОДРОМ. Ориентацијата му е Западна. Лоциран е во непосредна близина на Тобако 2 и Ресторанот ,,Еквилибриум”, во зградата на Бетон. Квадратурата му е 58 м2. Катност 1/6 кат, ВЕДНАШ вселив Живеалиштето се продава со ИМОТНИ ЛИСТОВИ. ПАРКИНГ МЕСТО ПОСЕДУВА/СЛОБОДНО. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО. Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална спална соба,вц со купатило и балкон/тераса. Градбата на ОБЈЕКТОТ е од 2017 година. ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ:Станот се продава/препушта во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА (ПОД,КУЈНА,КУПАТИЛА) + НАМЕНЕТ ЗА СЕМЕЈСТВО ИЛИ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР. Цена:Цена по договор. Шифра: 2002

Се ПРОДАВА/ИЗДАВА Луксузна Куќа во Злокуќани

Се ПРОДАВА/ИЗДАВА Луксузна Куќа во Злокуќани1.300.000 EUR

Се ПРОДАВА/ИЗДАВА луксузна куќа во Скопје во населба Злокуќани со површина од 780м2 на плац од 2200м2. Објектот има 6 спални соби и 10 купатила. Има гаража за 2 возила и во дворот место за уште 4. Во подрумскиот дел има специјална просторија за перална и сушална, како и просторија каде има маса за пинг понг, справи за вежбање, трака за трчање, статичен велосипед, кош. Во подрумскиот дел има и коктел рум, просторија од некои 50 m/2 која е предвидена за правење семејни прослави и забави како би се избегнало правењето неред во стамбениот дел. Дворната површина е хортикултурно уредена, има сопствена бушотина за техничка вода. Дворот се наводнува со автоматски систем на прскалки. Во дворот се присутни 3 места за седење и одмор со вградени маси и столици од кои едното е целосен летниковец со летна и затворена кујна и купатило, ѕидани скара и фурна. Во дворот има и фонтана од камен, како и базен со димензии 12,5m x 6.5m. базенот исто така се полни со сопствена вода од бушотината. Базенот има систем за филтрација и циркулација на водата. Околу целиот имот има ѕид од 2,3m висина, а самиот објект е обезбеден со алармен систем и камери за видео надзор.Објектот се грее со сопствено парно на нафта, а има и клима уред во секоја просторија. Се работи за објект кој е релативно нов, завршена изградба 2002 година, вселен 2005 година. Цена за продажба е 1.300.000еур. Куќата се ИЗДАВА за цена од 3000еур на подолг период. Шифра 6040

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (85М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (85М21 EUR

Се издава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на “ВАРДАР МЕБЕЛ”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЗАПАД – СЕВЕР – ИСТОК.Лоциран е на адреса или улица “АЛБЕРТ АЈНШТАЈН”.Квадратурата е од 85 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 1 КАТ од вкупно 4 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,гостинско вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2007 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:3102/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,DEBAR MAALO in the immediate proximity of “VARDAR FURNITURE”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is WEST – NORTH – EAST .Located is on address or street called by name “ALBERT EINSTEIN”.Living place has an 85 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 1 FLOOR from total 4 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious kids room,normal spacious parental bedroom,guest wc,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2007.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:3102/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се Продаваат СТАНОВИ во Тафталиџе 1

Се Продаваат СТАНОВИ во Тафталиџе 1 1 EUR

Се продаваат станови во градба со лист за предбележување во населба Тафталиџе 1. Становите се со површина од 68м2 на 7ми и 8ми кат со балкон од 5м2, 72м2 на 1ви, 2ри, 3ти, 4ти, 5ти, 6ти, 7ми и 8ми кат со балкон од 13м2, 73м2 на 1ви и 8ми кат со балкон од 13м2, 81м2 на 2ри, 4ти, 5ти, 6ти и 7ми кат со балкон од 5м2, и 86м2 на 2ри, 4ти, 5ти, 6ти,7ми и 8ми кат со балкон од 7м2. Становите се со централно парно. Цена по договор. Шифра 21TQ

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (40М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (40М21 EUR

Се издава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО – СОБОРЕН ХРАМ во непосредна близина на ТРГОВСКИ ЦЕНТАР “БУЊАКОВЕЦ” и БУЛЕВАРОТ “ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “НАУМ НАУМОВСКИ БОРЧЕ”.Квадратурата е од 40 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 5 КАТ од вкупно 7 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2013 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:2117/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,DEBAR MAALO – OATH TEMPLE in the immediate proximity of CITY MALL “BUNJAKOVEC” and BOULEVARD “PARTIZANSKI ODREDI”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “NAUM NAUMOVSKI BORCE”.Living place has an 40 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 5 FLOOR from total 7 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2013.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement.Code:2117/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (90М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (90М21 EUR

Се издава стан во Центар,СОБОРЕН ХРАМ во непосредна близина на БУЛЕВАРОТ “ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ” и “СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ОРЦЕ НИКОЛОВ”.Квадратурата е од 90 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 8 КАТ од вкупно 12 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба.нормална пространа спална соба,гостинско вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 1990 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:3104/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,OATH TEMPLE in the immediate proximity of BOULEVARD “PARTIZANSKI ODREDI” and “HOLLY CLIMENT OHRIDSKI”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “ORCE NIKOLOV”.Living place has an 90 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 8 FLOOR from total 12 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious childs room,normal spacious parental bedroom,guest wc,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 1990.Free parking space owns. Price:Price by agreement.Code:3104/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Продажба на НОВИ СТАНОВИ во Тафталиџе 1

Продажба на НОВИ СТАНОВИ во Тафталиџе 11 EUR

Се продаваат станови во новоградба во населба Тафталиџе 1, со површина од 60м2, 52м2, 57м2, и 70м2. Цена по договор. За повеќе информации на телефон: 075/ 489 -145. Шифра 21TQ

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (58М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (58М21 EUR

Се издава стан во Центар,УНИВЕРЗАЛНА САЛА во непосредна близина на “КАТОЛИЧКА ЦРКВА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “20 ТИ ОКТОМВРИ”.Квадратурата е од 58 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 1 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2011 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:3105/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,UNIVERSAL HALL in the immediate proximity of “CATHOLIC CHURCH”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH - WEST.Located is on address or street called by name “20 TH OCTOBER”.Living place has an 58 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 1 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2011.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:3105/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН во СТРОГ ЦЕНТАР позади РМ -СОБРАНИЕ

Се ИЗДАВА СТАН во СТРОГ ЦЕНТАР позади РМ -СОБРАНИЕПо Договор EUR

Се издава комплетно наместен високофункционален стан во Центар - Плоштад Македонија со квадратура од 80м2 на 1кат.Станот се наоѓа позади Собранието на РМ во близина на полициската станица Беко.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,една брачна-родителска соба,три спални соби со единечни кревети,вц со купатило и голема заедничка тераса.Едната од спалните соби може да се пренамени во работна просторија по потреба.Греењето е на централно парно.Со закуп на станот следува паркинг место за две коли. Цена по договор. Шифра:5009/1

Се продава стан во Ново Лисиче

Се продава стан во Ново Лисиче57000 EUR

Се продава двособен стан во Ново Лисиче со површина од 71м2. Се наоѓа на 4ти кат. Станот располага со дневна, кујна, трпезарија, 1 спална соба, купатило, балкон и 9м2 подрум. Има централно греење.Цена 57.000еур. Шифра 2066

Се ИЗДАВА НОВ ПРАЗЕН СТАН во ЦЕНТАР

Се ИЗДАВА НОВ ПРАЗЕН СТАН во ЦЕНТАР По Договор EUR

Се издава нов празен стан во нова зграда со година на градба 2017/почеток на 2018година.Станот се наоѓа во Центар,до подножјето на Водно,и е невселуван од никого предходно со квадратура од 65м2 на 1/4кат.Зградата и станот се наоѓаат во непосредна близина на амбасадата на Р.СЛОВЕНИЈА, или ориентационо репер место СУДСКА МЕДИЦИНА.Располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,брачна-родителска спална соба,детска спална соба,дневна со трпезарија,кујна и балкон/тераса.Кујнските елементи во станот се монтирани.Греењето е на сопствено парно.Има сопствен паркинг за една кола,а има место и за еден мотор во зградата. Цена по договор. Шифра:3064/1

Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,КАПИШТЕЦ на НАРОДЕН ФРОНТ

Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,КАПИШТЕЦ на НАРОДЕН ФРОНТПо Договор EUR

Се издава комплетно пристојно наместен стан во Центар,со квадратура од 96м2 на 6кат.Станот се наоѓа во добро познатите и црврсти згради во Капиштец со црвено-портокалова боја.Населбата во која е стациониран станот изобилува со паркови и зеленило и е многу модерна со исклучителна понуда на:банки,продавници,кафулиња и гостилници.Зградата е позиционирана на 100 метри од катната гаража во Капиштец.Располага со следниот распоред:мал ходник,бар-шанк,дневна,трпезарија,кујна,една брачна-родиталска соба,една спална соба со кревет на испуштање,една спална соба со единечен кревет,гостинско вц,вц со купатило,балкон-тераса.Греењето е на сопствено парно.Сопствениците на станот не прифаќаат студенти:цимери,вработени лица и семејства се добредојдени.Со закуп на станот следува едно паркинг место за кола пред зградата. Цена по договор. Шифра:4009/1

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (55М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КАРПОШ (55М21 EUR

Се издава стан во Карпош,МИДА во непосредна близина на “ЦЕНТАР ЗА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ОРЦЕ НИКОЛОВ”.Квадратурата е од 55 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 4 КАТ од вкупно 7 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2121/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Karposh,MIDA in the immediate proximity of “CENTER FOR FOREIGN LANGUAGES”.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “ORCE NIKOLOV”.Living place has an 55 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 4 FLOOR from total 7 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2121/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР kaj БУГАРСКА АМБАСАДА

Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР kaj БУГАРСКА АМБАСАДАПо Договор EUR

Се издава комплетно пристојно наместен стан во Центар со квадратура од 72м2 на 2/4кат.Станот се наоѓа кај Амбасадата на Република Бугарија веднаш позади неа,на 1 минута одење од зградата.Зградата во која е позициониран станот е постара,но населбата и околината за живеење е тивка и мирна.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,трпезарија,кујна,балкон-тераса,вц со купатило,брачна-родителска соба,брачна-родителска соба со два единечни кревета и работна маса во неа.Голема предност на станот е тоа што,во делот од дневната соба може да се подели и изведе уште една спална соба по потреба.Греењето е на централно парно.Паркинг место за кола пред зградата има.Најмногу е наменет за студенти/цимери. Цена по договор. Шифра:3065/1

Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР до КАТОЛИЧКА ЦРКВА

Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР до КАТОЛИЧКА ЦРКВАПо Договор EUR

Се издава комплетно наместен стан во Центар во нова зграда со година на градба - 2014/година.Станот се наоѓа веднаш до Католичка Црква на 1 минута одење од неа.Зградата е многу убаво направена,со поглед према улицата и хоризонтот према РАМСТОР ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР.Располага со следниве карактеристики:70м2,5/5кат,панорамски поглед,подземна гаража на минус 2,кодиран влез и излез од зградата,мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,една детска-спална соба со единечен кревет,брачна-родителска соба,вц со купатило и балкон-тераса.Греењето е на централно парно,а ладењето на DAIKIN инвертер клима затоплување-ладење.Воедно како дополнителна информација за станот е тоа што,иако е на последен 5-кат (поткровје)не е со спуштени или искосени ѕидови-плафони.Со закупот на станот следува користење на подземната гаража во зградата,доколку тоа не е доволно за едно возило може да се паркира и пред зградата за кое место ќе биде обележано за станарите кое престојуваат во станот. Цена по договор. Шифра:3066/1

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КОЗЛЕ (70М2)

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КОЗЛЕ (70М2)1 EUR

Се издаван стан кој е дел од куќа (СПРАТ) во КАРПОШ - КОЗЛЕ/ТРНОДОЛ.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е на адреса или улица “КНЈЕЗ ТРПИМИР”.Квадратурата е од 70 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 2 КАТ од вкупно 2 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР – КЛИМА УРЕД + ЕЛЕКТРИЧНИ ПАНЕЛИ по потреба.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,голема родителска спална соба,голема родителска спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 1990 година.Слободно паркинг место има. Цена:13 000 денари. Шифра:6014/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented which is part of a house (FLOOR) and it is positioned in KARPOSH – KOZLE/TRNODOL.The apartment is located in the municipality of KARPOSH.Orientation of the place is SOUTH – WEST.Located is in on address or street called by name “PRINCE TRPIMIR”.Living place has an 70 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 2 FLOOR from total 2 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER – AIR CONDITION + ELECTRIC PANELS in case of EMERGENCY.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,large parental bedroom,large parental bedroom,WC with bathroom, and balconу/terrace.Building is built in 1990.Free parking space owns. Price:13 000 denars or (212 EUROS). Code:6014/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

 Се издава Стан во Центар

Се издава Стан во Центарпо договор EUR

Се издава нов стан во строг Центар со површина од 59м2. Станот се наоѓа на 1ви кат. Располага со дневна, кујна со трпезарија, 1 спална соба, wc. Греење на клима инвентер. Цена по договор. Шифра 2025/1

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (68М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (68М21 EUR

Се издава стан во Центар,КАПИШТЕЦ во непосредна близина на “КАТОЛИЧКА ЦРКВА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГ.Лоциран е на адреса или улица “ХРИСТО СМИРНЕНСКИ”.Квадратурата е од 68 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 5 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на СОПСТВЕНО ПАРНО НА СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2013 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2124/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,KAPISHTEC in the immediate proximity of “CATHOLIC CHURCH”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “HRISTO SMIRNENSKI”.Living place has an 68 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 5 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on OWN PRIVATE STEAM (HEATING) + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2013.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2124/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Se Prodava Stan vo Novo Lisice

Se Prodava Stan vo Novo Lisice1 EUR

Se prodava kompletno renoviran stan vo Novo Lisice na odlicna i mirna lokacija so pogled kon park .Stanot e so povrsina od 92m2. Se naoga na 2/3 kat. Raspolaga so dnevna, kujna, trpezarija, 2 spalni sobi, 2 wc. Isto taka ima 2 balkoni, ostava i podrum. Se prodava namesten. Cena po dogovor. Shifra 3092

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (60М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (60М21 EUR

Се издава стан во Центар,ЈУЖЕН БУЛЕВАР – (ХОТЕЛ ПРЕМИЕР) во непосредна близина на “ЦРВЕН КРСТ” и БУЛЕВАРОТ “КОЧО РАЦИН”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГО - ИСТОЧНА.Лоциран е на адреса или улица “ЈОСИФ ЈОСИФОВСКИ СВЕШТАРОТ”.Квадратурата е од 60 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 2 КАТ од вкупно 6 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,гостинско вц,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2018 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:3107/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,SOUTH BOULEVARD – (HOTEL PREMIER) in the immediate proximity of “RED CROSS” and BOULEVARD “KOCHO RACIN”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH - EAST.Located is on address or street called by name “JOSIF JOSIFOVSKI SVESHTAROT”.Living place has an 60 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 2 FLOOR from total 6 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious childs room,normal spacious parental bedroom,guest wc,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2018.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:3107/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (55М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (55М21 EUR

Се издава стан во Центар,УНИВЕРЗАЛНА САЛА во непосредна близина на ТРГОВСКИ ЦЕНТАР “БУЊАКОВЕЦ”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ДЕБАРЦА”.Квадратурата е од 55 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 6 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2008 година.Слободно паркинг место КАРТИЧКА. Цена:Цена по договор. Шифра:2125/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,UNIVERSAL HALL in the immediate proximity of CITY MALL “BUNJAKOVEC”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “DEBARCA”.Living place has an 55 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 6 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2008.Free parking space owns + PARKING CARD. Price:Price by agreement. Code:2125/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА НОВ СТАН во НОВА ЗГРАДА позади ТЦ РАМСТО

Се ИЗДАВА НОВ СТАН во НОВА ЗГРАДА позади ТЦ РАМСТОПо Договор EUR

Се издава комплетно наместен нов стан во нова зграда со квадратура од 47м2 на 1кат.Зградата во која се наоѓа станот е пуштена во употреба од месец декември 2017година заклучно после Нова Година или 2018година.Станот се наоѓа на 1/една минута одење од ТЦ РАМСТОР,и е на многу атрактивна локација далеку од преостанатите други прилепени згради.Воедно станот и зградата излегуваат на главен булевар,што е една поволност поради која доколку се живее/престојува во Центар важно е нормално да едни од виталните критериуми се да биде што полесен пристапот до најважните места во Градот.Располага со следниот распоред:мал ходник,кујна,трпезарија,дневна,брачна-родителска соба,вц со купатило и мал балкон.Греењето е на централно парно,а дополнителното ладење-затоплување преку клима уред.Со закуп на станот,следува гаражно паркинг место во подземна гаража за едно возило. Цена по договор. Шифра:2039/1

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (68М2

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (68М21 EUR

Се издава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на СЛАТКАРНИЦА “АПЧЕ” и помалите аптеки “БЕТИ” и “ЗЕГИН”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ”.Квадратурата е од 68 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.Греењето е на СТРУЈА + ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО – ТОПЛО).Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа детска соба,нормална пространа спална соба,вц со купатило,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2018 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА ПРИВАТНО ГАРАЖНО МЕСТО. Цена:Цена по договор. Шифра:3108/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,DEBAR MAALO in the immediate proximity of PASTRY SHOP “APCE” and SMALLER PHARMACIES “BETTY” and “ZEGIN”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “PARTIZANSKI ODREDI”.Living place has an 68 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 5 FLOORS.Heating is on POWER + INVERTER AIR CONDITION (COLD – WARM).It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious childs room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2018.Free parking space owns + OWNS PRIVATE PARKING GARAGE. Price:Price by agreement. Code:3108/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА НОВ СТАН/ГАРСОЊЕРА во КАРПОШ 3/CITY GARD

Се ИЗДАВА НОВ СТАН/ГАРСОЊЕРА во КАРПОШ 3/CITY GARDПо Договор EUR

Се издава нова и невселувана гарсоњера со квадратура од 30м2 на 11кат.Гарсоњерата се наоѓа во новите згради на ЗСФ/CITY GARDEN кои во моментот се пуштаат во употреба за живеење.Зградите се направени со исклучително добар квалитетен материјал, и воедно оставаат свој голем белег во Градот Скопје како еден вид на врвно градежно/архитектонско достигнување со свој препознатлив карактер.Местото располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,дневна заедно споена со кујна/трпазарија и соба за спиење + балкон/тераса.Греењето е на централно парно,а ладењето е со клима уред.Станот сега е во моментот полунаместен,може да се смени нешто или дополнително да се намести по желба на закупецот/ците.Со закуп на станот следува паркинг место за едно возило во подземна гаража.Се издава на најмалку една година. Цена по договор. Шифра:1040/1

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА 1 EUR

Се издава стан во Кисела Вода,РАМПА – ЈУЖЕН БУЛЕВАР во непосредна близина на “НЕУРОМЕДИКА”.Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода.Ориентацијата му е ЈУГО - ИСТОК.Лоциран е на адреса или улица “БАЛЗАКОВА”.Квадратурата е од 50 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 2 КАТ од вкупно 7 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2002 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2126/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Kisela Voda,RAMP – SOUTH BOULEVARD in the immediate proximity of “NEUROMEDICA”.The apartment is located in the municipality of KISELA VODA.Orientation of the place is SOUTH - EAST.Located is on address or street called by name “BALZAKOVA”.Living place has an 50 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 2 FLOOR from total 7 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2002.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2126/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – КИСЕЛА ВОДА 1 EUR

Се издава стан во Кисела Вода,FLATIRON кај една од НАЈКВАЛИТЕТНИТЕ згради во РЕГИОНОТ и нашето блиско СОСЕДСТВО (БАЛКАН).Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода.Ориентацијата му е СЕВЕРНА.Лоциран е на адреса или улица/булевар “БОРИС ТРАЈКОВСКИ”.Квадратурата е од 55 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 15 КАТ од вкупно 16 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 2016 година.Слободно паркинг место има. Цена:Цена по договор. Шифра:2127/1 An apartment is being rented in Kisela Voda,FLATIRON in one of the MOST PRESTIGIOUS BUILDINGS in REGION and our closest NEIGHBOURHOOD (BALKAN).The apartment is located in the municipality of Kisela Voda.Orientation of the place is NORTH.Located is on address or street/boulevard “BORIS TRAJKOVSKI”.Living place has an 55 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 15 FLOOR from total 16 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 2016.Free parking space owns. Price:Price by agreement. Code:2127/1

Се Продаваат Станови на ВОДНО

Се Продаваат Станови на ВОДНО1100 EUR

Се продаваат 3 новоизградени станови на Водно, на одлична локација и со прекрасен поглед. На приземје стан од 75м2 со 2 спални соби, по цена од 800еур/м2, на 1ви кат стан со квадратура од 96м2, со 3 спални соби, 2 купатила, 2 тераси, цена 1050еур/м2 и на трети кат стан од 102м2 со 3 спални соби, 2 купатила и 3 тераси, по цена од 1100еур/м2 Становите се со отворен распоред, подот е од паркет, влезни блиндор врати и соларна енергија. Шифра 4013

Се продава стан во Дебар Маало

Се продава стан во Дебар Маалопо договор EUR

Се продава нов, невселуван трособен стан во Дебар Маало со површина од 78м2. Станот се наоѓа на 2ри кат и располага со дневна, кујна, трпезарија, 2 спални соби, бања и гостинско wc. Има тераса и е на сопствено парно. Цена по договор. Шифра 3094

Се Издава Стан во Дебар Маало

Се Издава Стан во Дебар Маало350 EUR

Се издава комплетно наместен, нов стан на тивка и мирна локација во Дебар Маало. Станот е со квадратура од 56м2 и се наоѓа на 2кат. Располага со дневна, кујна, трпезарија, 2 спални соби, купатило. Има балкон, лифт и паркинг простор и е на сопствено греење. Цена 350еур. Шифра 3068/1

    ЕКСКЛУЗИВНО!! СТАНОВИ ВО МАЏАР МААЛО

ЕКСКЛУЗИВНО!! СТАНОВИ ВО МАЏАР МААЛО1150 EUR

Се продаваат станови во нова современа станбена зграда во Маџар Маало. Објектот е станбено-деловен со Пр+7+Пк. На приземје се проектирани деловни и магацински простори. Типологијата на становите по катови во објектот се: гарсоњери, двособни, трособни и четворособни станови и тоа од 30 до 152м2. Паркирањето е решено на две нивоа подземен затворен паркинг, каде што се обезбедува потребниот број на возила за станбениот и деловниот простор. На приземјето се сместени локали- деловни и магацински простории. Секои од деловните и магацинските простории имаат свои пристапи. Цена 1150еур/м2. Цена за гаражи е 5250еур. Зградата ќе биде вселива на крај од 2019година. Шифра 08-ЕФ

Се ПРОДАВА СТАН во ЦЕНТАР НОВОГРАДБА (61М2) ВСЕЛИВ

Се ПРОДАВА СТАН во ЦЕНТАР НОВОГРАДБА (61М2) ВСЕЛИВПо Договор EUR

Се продава нов стан во нова зграда со квадратура од 61 м2 на 6 кат од вкупно 7 катови.Зградата се наоѓа на многу мирно и атрактивно место во Општина Центар до близина на Улицата Орце Николов.Објектот (ЗГРАДАТА) е целосно надворешно готова но е делумно внатрешно завршена, и се чека нејзин технички прием на почеток од месец ЈУНИ.Греењето во зградата е на централно парно + има можност да се докупи и паркинг место во подземна гаража на -1 или -2.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,детска соба пренаменета како гардеробер но може да служи повторно како детска соба,голема дневна со трпезарија,намерно оставена отворена брачна родителска спална соба од причина што е така направена за да евентуално се доправи по желба и барања од идниот купец на станот,балкон/тераса.Секакви преправки и доправувања не мора да паднат за трошок на странките,односно инвеститорот може да учествува во корегирањето на станот. Цена:1200 ЕУР/М2 = 73 200 ЕУР. Шифра:3093

Се ПРОДАВА СТАН во ЦЕНТАР НОВОГРАДБА (63М2) ВСЕЛИВ

Се ПРОДАВА СТАН во ЦЕНТАР НОВОГРАДБА (63М2) ВСЕЛИВ1 EUR

Се продава нов стан во нова зграда со квадратура од 63 м2 на 5кат од вкупно 7катови.Зградата се наоѓа на многу атрактивно место со прекрасна позиционираност во Општина Центар,до близина на Улицата Франклин Рузвелт на пресек со Улицата по старо(Иво Лола Ривар)по ново Улица Митрополит Теодосиј Гологанов.Објектот (ЗГРАДАТА)е целосно надворешно готова но е делумно внатрешно завршена,и се чека нејзин технички прием на почеток од месец ЈУНИ.Греењето во зградата е на централно парно + има можност да се докупи и паркинг место во подземна гаража на -1 или -2.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,детска соба,брачна родителска спална соба,кујна,трпезарија,голема дневна,и балкон/тераса.Слики не се прикачени од причина поради што беа во тек градежни активности во самата зграда.Може да се види станот во секое време ПОН - НЕД. Цена:1100 ЕУР/М2 = 69 300 ЕУР. Шифра:3095

  Se Prodava Stan vo Debar Maalo

Se Prodava Stan vo Debar Maalo 950 EUR

Na atraktivna lokacija vo Debar Maalo SE PRODAVA STAN od 72 m2 so dve spalni sobi, kujna so trpezarija, dnevna, kupatilo. Stanot e so IL vo postara gradba na 5/5 kata. Ima centralno parno. Cena - 950eur/m2. Shifra-3096/DM

  Se Prodava Stan vo Karpos 1

Se Prodava Stan vo Karpos 1 71100 EUR

Se prodava stan 79m2 vo Karpos 1, na 1/6 kata. Stanot e polurenoviran, so dve spalni sobi, kujna so trpezarija, dnevna, kupatilo. Ima eden balkon i 5-6 m2 podrum za koj moze da se pregovara. Vo sklop na stanot ima lift i cenralno greenje. Orientacija istok-zapad. Cena - 71 100 eu. fiksno. Shifra-3097

   Se izdava stan vo Aerodrom-Ostrovo

Se izdava stan vo Aerodrom-Ostrovo 200 EUR

Se izdava stan vo Ostrovo 47m2 ,na 2 kat, so edna spalna.Stanot ima balkon,centralno greenje. Se izdava Namesten. Cena za 200eu. Shifra-2040/1

  Se izdava stan vo Centar

Se izdava stan vo Centar 350 EUR

Se izdava stan namesten 56m2 - za 350 eu. Stanot e namesten, so dve spalni sobi, kujna, trpezarija i dnevna, so balkon i garaza na -1, koja e vklucena vo cenata. Se naoga na 2 kat, so sopstveno parno i lift. Shifra-2041/1

   Se Prodava stan vo 11 Oktomvri

Se Prodava stan vo 11 Oktomvri 77 000 EUR

Se prodava stan 83m2 na 4 kat . Stanot e so kujna so trpezarija,dnevna, dve spalni i tri balkoni. Stanot ima podrum,centralno greenje,lift, kablovska i klima. Cena- 77 000eu. i istatae fiksna. Shifra-3098

Се продаваат плацови во Кисела Вода

Се продаваат плацови во Кисела Вода70 EUR

Се продаваат плацови во Кисела Вода со вкупна површина од 1577м2, во градежен реон со услов за градба. Цена 70еур/м2. Шифра 9044

Се продава Стан во Кисела Вода

Се продава Стан во Кисела Вода77000 EUR

Се продава реновиран стан во Кисела Вода во близина на општината. Станот е со површина од 83м2, се наоѓа на 4ти кат. Располага со дневна, трпезарија, кујна, 2 спални соби, wc, 3 балкони. Има подрум, лифт,централно парно, клима, кабловска. Цена 77.000еур. Шифра 3099

  Se Izdavaat DVA Stana vo Debar Maalo

Se Izdavaat DVA Stana vo Debar Maalo 200 EUR

Se Izdavaat DVA Stana od 35 m2 vo Debar Maalo na 3 i 4 kat. Stanovite se so kujna, dnevna, kupatilo i posebno edna spalna soba. Greenjeto e so sopstveno parno i lift.Se izdavaat na podolg period. Cena 200 eu. po stan. Shifra-1030/1

Се ПРОДАВА СТАН НОВОГРАДБА во ЦЕНТАР

Се ПРОДАВА СТАН НОВОГРАДБА во ЦЕНТАРПо Договор EUR

Се продава нов стан во нова зграда со квадратура од 40 м2 на 2 кат од вкупно 5 катови.Зградата се наоѓа на многу мирно и атрактивно место во Општина Центар до близина на улицата Партизански Одреди.Објектот (ЗГРАДАТА) е целосно надворешно готова но е делумно внатрешно завршена,и се чека нејзин технички прием на почеток од месец АВГУСТ.Греењето во зградата е на сопствено парно на струја со инсталирана подстаница внатре.Паркинг место пред зградата нема и не е предвиден поради урбанистичкиот план,ниту е предвидена подземна гаража.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,издвоена спална соба,дневна,трпезарија,балкон/тераса.Единствена пречка и слабост на станот заедно со зградата е тоа што во спалната соба неопходно било да поминува носечки столб кој ја стеснува комфорноста на собата.Архитектонското решение на зградата неминовно морало да се изведе така. Цена:1212.5 ЕУР/М2 = 48 500 ЕУР. Шифра:1044

Се ПРОДАВА СТАН во ЦЕНТАР/СОБОРЕН ХРАМ НОВОГРАДБА

Се ПРОДАВА СТАН во ЦЕНТАР/СОБОРЕН ХРАМ НОВОГРАДБА По Договор EUR

Се продава нов стан во нова зграда со квадратура од 53 м2 на 2 кат од вкупно 6 катови.Зграда се наоѓа на многу атрактивно место во Општина Центар до непосредна близина на Улицата Партизански Одреди и Франклин Рузвелт.Објектот (ЗГРАДАТА) е целосно надворешно готова но е делумно внатрешно завршена, и се чека нејзин технички прием на почеток од месец ОКТОМВРИ.Греењето во зградата е на централно парно + има можност да се докупи и паркинг место во подземна гаража на -1 или -2.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,брачна родителска спална соба,дневна,трпезарија,балкон/тераса.Локацијата на местото и зградата е неповторливо добра,а за квалитетот на станоt останува самите да се уверите. Цена:1350 ЕУР/М2 = 71 550 ЕУР со место за договор. Шифра:2069

Се продава Викендица во Маркова Сушица

Се продава Викендица во Маркова Сушица55000 EUR

На оддалеченост 20км од град Скопје на прекрасна локација во близина на Марков Манастир се продава ВИКЕНДИЦАкомплетно опремена со површина од површина од 130м2 која лежи на плац од 700м2. Цена 55.000еур. Шифра 6041

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (100М

Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT – ЦЕНТАР (100МПо Договор EUR

Се издава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на “ВЛАДАТА НА РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГ.Лоциран е на адреса или улица “КУКУШКА”.Квадратурата е од 100 М2.Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено.Катноста е 3 КАТ од вкупно 3 КАТОВИ.Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија,нормална пространа спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.Градбата на објектот е од 1989 година.Слободно паркинг место има + ПОСЕДУВА (2) ГАРАЖНИ МЕСТА. Цена:Цена по договор. Шифра:2043/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:075 489 145 An apartment is being rented in Centеr,DEBAR MAALO in the immediate proximity of “THE GOVERNMANT OF THE REPUBLIC OF MACEDONIA”.The apartment is located in the municipality of CENTЕR.Orientation of the place is SOUTH.Located is on address or street called by name “KUKUSHKA”.Living place has an 100 SQUARE METERS SPACE.Internal residence is completely set up.Height is 3 FLOOR from total 3 FLOORS.Heating is on (BEG) CENTRAL HEATING.It has the following layout:small hallway,lounge,kitchen,dining room,normal spacious parental bedroom,wc with bathroom, and balconie/terrace.Building is built in 1989.Free parking space owns + OWNS (2) TWO GARAGE SPACES. Price:Price by agreement. Code:2043/1 CONTACT NUMBER:075 489 145

  Se Izdavaat Tri Stana vo Kisela Voda

Se Izdavaat Tri Stana vo Kisela Voda 320 EUR

Se izdavaat tri stana vo Kisela Voda od 69m2 na 3 kat, 72m2 + 13m2 terasa i 59m2+19m2 terasa na 4 kat. Stanovite se novogradba, komletno namesteni so nov mebel + bela tehnika, so dve spalni, banja + toalet, so lift, kujna so trpezarija i dnevna. Moderno uredeni, so moznost za koristenje i garaza i parno so tajmer + klima. Vednas se vselivi. Cena- 320 eu./mesecno. Shifra-3069/1

  UBAV SREDEN I TOPOL DOM !!!

UBAV SREDEN I TOPOL DOM !!! По Договор EUR

Sekoe katce vo koe ziveeme treba da go pretvorime vo UBAV SREDEN I TOPOL DOM. NIe sme tuka da VI pomogneme. Sreduvame stanovi so kompletno sreden vnatresen enterier do kluc na raka. Toa go pravime po zelbite i potrebite na nasite klienti. Povelete !! Ve ocekuvame za zednicka sorabotka!!!

Се продава стан во Центар

Се продава стан во Центар68000 EUR

Се продава трособен стан во Центар позади Буњаковец. Станот се наоѓа на 3ти кат и е од 71 м2. Располага со дневна, кујна со трпезарија, 2 спални соби, 2 тераси од 15 м2 и 8 м2 подрум. Греење на струја. ПОВОЛНА цена! Шифра 3041

Се издава Стан во Кисела Вода/Флатирон

Се издава Стан во Кисела Вода/Флатирон300 EUR

Се издава празен, предходно невселуван стан во нова зграда со квадратура од 74м2 кој има прекрасен панорамски поглед кон сите страни на Скопје, падините на Шар Планина и Водно, строгиот центар на метрополата и Плоштадот Македонија, реката Вардар и другите делови на Скопје. Зградата во која се наоѓа станот е брилијатно дизајнирана и е своевидно престижно архитетктонско дело кое остава свој печат и белег во Градот Скопје. Функционалноста на зградата е со високи критериуми засновани според Европските и Светските стандарди, воедно самата зграда поседува: видео надзор, алармни системи, домар, рецепсија, обезбедување и паркинг место за станарите. Истовремено имате и места за дружба и релаксација со остатокот од станарите во зградата кое можете да ги поминете во убавите барови и кафулиња. Распоред: дневна,кујна, 2 спални соби и 2 бањи и 2 тераси. Елементите од кујната се во фаза на подготовка. Греењето е на централно парно. Цена 300еур. Шифра 3070/1

   Se Prodava Plac na Vodno

Se Prodava Plac na Vodno 400 EUR

Se prodava plac na Vodno 573m2 so moznost za gradba A2 i uredni dokumenti. Ima opcija i za sorabotka so investitor za kompenzacija ili del pari -del kompenzacija. Cena - 400eu/m2. Shifra-9047

   Se Izdava Stan kaj Alumina

Se Izdava Stan kaj Alumina 400 EUR

Se izdava prazen stan kaj Alumina 90m2. Cena 400eu. Shifra 3071/1

Се Издава Стан во Карпош 4

Се Издава Стан во Карпош 4 330 EUR

На мирна локација и со прекрасен поглед кон реката Вардар, се издава наместен стан во Карпош 4 со површина од 103м2. Станот располага со дневна, кујна, трпезарија, 2 спални соби, работна соба, остава, 2 wc и балкон и греење на парно. Со станот следува и гаража.Цена 330еур. Шифра 4010/1

Се ПРОДАВА НОВ СТАН во ЦЕНТАР (68М2) ВСЕЛИВ-ВЕДНАШ

Се ПРОДАВА НОВ СТАН во ЦЕНТАР (68М2) ВСЕЛИВ-ВЕДНАШПо Договор EUR

Се продава нов стан во нова зграда со квадратура од 68м2 на 6кат од вкупно 6катови.Зградата се наоѓа во Општина Центар до непосредна близина кај Булеварот Свети Климент Охридски на исклучително атрактивно место со одлична позиционираност и најдоброто од сето е тоа што,не е лепенка односно е посебна зграда за себе.Објектот (ЗГРАДАТА) е изградена во 2015 година и е високо квалитетно градена,со безпоштедно користење на градежни материјали при нејзиното градење и е со солиден квалитет а воедно ги поседува следните придобивки: цврста,сигурна,сеизмички тестирана,енергетски ефикасна зграда.Греењето во зградата е на сопствено парно на струја со вградени калолимети + има два (2) клима ЛАДНО/ТОПЛО инвертер-антибактериски-уреди од фирмата SAMSUNG и можност за откуп на гаражно место во подземна гаража.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,голема брачна родителска спална соба,кујна,трпезарија,дневна,и два (2) балкон/тераси.ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ ДЕКА:Внатрешниот распоред на станот и замислената идеа во него за живеење,дозволува да во брачната родителска спална соба се подели на половина и се добијат/изведат две спални соби и исто така во делот на кујната со нејзино благо преместување понапред да се добие уште една помала собичка = што би се извадиле три спални соби.Ориентација:ЈУГ. Цена:1000ЕУР/М2 = 68 000ЕУР + ДАНОК НА ПРОМЕТ. Шифра:3042

 ПРЕМИУМ ПОНУДА!!! СТАНОВИ ВО ТАФТАЛИЏЕ 1!!!

ПРЕМИУМ ПОНУДА!!! СТАНОВИ ВО ТАФТАЛИЏЕ 1!!! 1100 EUR

Во ТАФТАЛИЏЕ 1 на СУПЕР локација се ПРОДАВААТ станови во градба Пр+7+Пк. Во објектот има 11300м2 станбен простор со вкупно 192 стана и тоа од 40м2-172м2. ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 1400м2 со H-5м- од различна квадратура. ЗГРАДА со 214 паркинг места на 4 подземни нивоа и 62 високи подруми со - H-3,4м од 5м2-25м2. Комплексот е со модерен стил, оргинална архитектура првокласен материјал. Со 6 лифтови и ПОДНО ГРЕЕЊЕ. Објектот е со конфор и комоција според личните потреби и модерниот концепт за живот. Во близина има- Основни училишта, Факултети, Пазари, Детски градинки, Болници, Амбуланти. ЗАВРШНИОТ ДЕЛ на објектот се очекува во 2 фази- 1 фаза-пролет 2019 година и 2 фаза- пролет 2020 година. Цена- од 1150еур./м2 до 1300еур./м2. КУПУВАЊЕТО на становите може да биде со најповолен КРЕДИТ на 10 години со ФИКСНА КАМАТА од 4% во ПРОКРЕДИТ БАНКА. Шифра - 22БС

  MARKICI ZA GRADBA !!!! SIGURNA INVESTICIJA !!!

MARKICI ZA GRADBA !!!! SIGURNA INVESTICIJA !!! 00 EUR

Se prodavaat MARKICI na NIVO na GRAD !!! Markicite se na poveke lokacii : Centar, Karpos, Gorce Petrov, Kisela Voda, Aerodrom. SIGURNA INVESTICIJA so moznost da se zaraboti. Shifra - 8MA

Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,КАТОЛИЧКА ЦРКВА (70М2)

Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,КАТОЛИЧКА ЦРКВА (70М2) По Договор EUR

Се издава користен стан во нова зграда со квадратура од 70м2 на 3кат.Станот се наоѓа во Општина Центар,до непосредна близина на Универзална Сала близу кај Католичка Црква.Зградата е со помала висина и катност,но е во понова градба со датум на изградба од 2015 година.Локацијата и средината на станот е мирна и тивка,а воедно улицата и околината на местото изобулува со многу деловни и бизнис фирми.Живеалиштето континуирано се одржува и реновира,а тоа е пракса после секое заминување на престојувателот во станот.Просторот е адаптиран и одговара за следниве дејности:И.Т./Сектор,канцеларија,микро претпријатие,здравствена ординација,студенти,вработени лица и семејно домување.Греењето во зградата е на (BEG) централно парно,но исто така зградата е со енергетска ефикасност од задоволително ниво.Лифт поседува,воедно и товарен.Може станот да се закупи полунаместен или комплетно празен по избор на закупецот.Паркинг место пред зградата нема од причина што такво било сообраќајното решение од планот.Постои можност за паркирање близу до зградата во маркираните зони со плаќање на местото преку СМС или Т-ПОВИК.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,една детска спална соба,брачна родителска спална соба,кујна,трпезарија,дневна и балкон/тераса. Цена:300 ЕУР. Шифра:3034/1

Се ИЗДАВА СТАН во КАРПОШ 1, кај ELENA LUKA HOME

Се ИЗДАВА СТАН во КАРПОШ 1, кај ELENA LUKA HOME По Договор EUR

Се издава комплетно и целосно наместен стан со квадратура од 72м2 на 2кат.Станот се наоѓа во Општина Карпош,после салонот на “Elena Luka Home” во непосредна близина на Основното Училиште Војдан Чернодрински.Зградата е во нормална и функционална состојба.Местото и околината е мирна и тивка со лесна пристапност до неопходните содржини:паркинг,продавници,трговски центри и автобуски станици.Домот е внимателно и грижливи уредно наместен.Лифт:Да.Клима:Да.Греење:Централно Парно.Режиски Трошоци:Ниски,минимални – нормални.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,една детска спална соба,брачна родителска спална соба,кујна,трпезарија,дневна и балкон/тераса.Добредојдени се сите клиенти:самци,студенти,фамилии и семејства. Цена:350 ЕУР. Шифра:3074/1

Се ИЗДАВА СТАН во КИСЕЛА ВОДА кај БИЛНА АПТЕКА

Се ИЗДАВА СТАН во КИСЕЛА ВОДА кај БИЛНА АПТЕКА По Договор EUR

Се издава комплетно и целосно наместен пристоен стан со квадратура од 68м2 на 4кат од вкупно 5катови.Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода,во непосредна близина на новата зграда од FLATIRON или поточно локациски близу Билната Аптека.Местото и локацијата е исклучително мирна и тивка, а условите за живеење нормални.Живеалиштето континуирано се одржува и реновира.Просторот одговара за:самци,студенти,фамилии и семејства.Паркинг (1) или (2) места може да се обезбедат.Лифт:Да.Клима:Да.Греење:Централно Парно.Режиски Трошоци:Нормални.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,една детска спална соба,брачна родителска спална соба,кујна,трпезарија,дневна и балкон/тераса. Цена:300 ЕУР. Шифра:3075/1

Се ИЗДАВА СТАН во КАРПОШ 4 кај CITY MALL (72M2)

Се ИЗДАВА СТАН во КАРПОШ 4 кај CITY MALL (72M2)По Договор EUR

Се издава комплетно и пристојно наместен стан со квадратура од 72м2 на 1кат од вкупно 5катови.Станот се наоѓа во Општина Карпош,до непосредна близина кај трговскиот центар “CITY MALL” со оддaлeченост на само 3 минути одење од станот.Зградата е во добра и функционална состојба,а околината е мирна и тивка исполнета со зелени (ЗОНИ) паркови.Живеалиштето често и постојано се одржува и реновира.Најмногу одговара за следниве содржини:студенти кои знаат да го ценат станот и сопствениците,фамилии,семејства но и самците се добредојдени.Клима:Да.Паркинг:Да.Греење:Централно Парно.Режиски Трошоци:Ниски,нормални.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатло,една детска спална соба,брачна родителска спална соба,кујна,трпезарија,дневна и балкон/тераса. Цена:265 ЕУР Шифра:3076/1

Се ПРОДАВА СТАН во КАРПОШ 1,РУЗВЕЛТОВА со ДВОР

Се ПРОДАВА СТАН во КАРПОШ 1,РУЗВЕЛТОВА со ДВОР По Договор EUR

Се продава стан во нормална и функционална состојба со квадратура од 64м2 на високо приземје од вкупно 5 катови.Станот се наоѓа во Општина Карпош,на граница со Општина Центар близу кај “Специјалното Јавно Обвинителство” во непосредна близина на такси службата “Вардар – Такси”.Зградата е во добра состојба,како однадвор така и одвнатре со свој куќен ред и поредок,лифт,агенција за одржување и задоволни луѓе кои живеат во нејзе.Местото и околината е повеќе од атрактивна за живеење од многуте разноразни причини како на пример:малите паркчиња,игралишта за деца,слободен паркинг и чист прегледен поглед од зградата.Зградата е со старост и година на градба од 1980, која до ден денес е во одлична кондиција без разлика на времето изминато позади неа.Една од убавите страни на станот и зградата е тоа што иако е на самата граница со Општина Центар,нема ниту има некакви можности да позади или пред објектот се појави друг објект кои би ја нарушил автентичноста или светлостa на местото.Лифт:Да.Клима:Да.Греење:Централно Парно.Режиски Трошоци:Ниски,нормални.Неопходно е да се потенцира дека станот е со следниве карактеристики:6м2 – балкон/тераса,12м2 подрум,58м2 по имотен лист корисна станбена површина, + најубавото нешто е дека има 20м2 дворно место за користење што го прави редок и уникатен стан на границата со Општина Центар.ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ ДЕКА:Станот или живеалиштето може да се продава за семејно живеење или најмногу одговара да послужи како деловен простор кој што ја поседува нискоста или приземноста од спратот,со кој што го прави идеален за:микро фирми,микро претпријатиа,деловни канцеларии или здравствена организација.Станот е делумно реновиран,со многу мали интервенции за корекција од страна на потенцијалните клиенти.Сите горе наведени детали се впишани во имотниот лист.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,брачна родителска спална соба,кујна,трпезарија,дневна и балкон/тераса.Може да се извадат уште две соби во станот.Паркинг место слободно секогаш.Живеалиште со дворно место на располагање,покрај границата со Општина Центар е вистинско богатство. Цена:75 000 ЕУР или 1171 ЕУР за м2. Шифра:2070

Се ИЗДАВА СТАН во КИСЕЛА ВОДА, кај ОПШТИНАТА

Се ИЗДАВА СТАН во КИСЕЛА ВОДА, кај ОПШТИНАТА По Договор EUR

Се издава комплетно реновиран и модерно наместен стан со квадратура од 55м2.Станот се наоѓа во непосредна близина на Општината Кисела Вода,репер место во близина е “Студентскиот Дом Пелагонија”.Локациски е позициониран на влезот и почетокот од Општината,а воедно е многу блиску до Центар на само 8-9 минути нормално одење од станот.Местото и средината е мирна и тивка со лесна и пристапна достапност до банки,маркети,продавници и здравствени дејности.Живеалиштето е реновирано,а континуирано се одржува постојано.Лифт:Да.Клима:Да.Греење:Струја.Режиски Трошоци:Ниски,минимални.Најмногу одговара за двојка,млад пар, или самец а добрата околност и позитивната страна е тоа што станот се издава заедно со вкупните трошоци во цената плус тука се вбројуваат и:интернет и кабловска.Зградата е во одлична состојба.Паркинг место (1) или (2) може да се обезбедат. Цена:350 ЕУР со сите трошоци. Шифра:2046/1

Се ПРОДАВА НОВ СТАН во АЕРОДРОМ (44М2)

Се ПРОДАВА НОВ СТАН во АЕРОДРОМ (44М2)По Договор EUR

Се продава нов стан во нова зграда со квадратура од 44 м2 на приземје од вкупно 10 катови.Зградата се наоѓа во Општина Аеродром,на интересна и атрактивна локација во реонот каде што се градат впрочем сите ОБЈЕКТИ од местата кај старите воени бараки модерно локациски кажано “ТОБАКО 2”.Објектот (ЗГРАДАТА) е целосно надворешно готова но е делумно внатрешно завршена,и се чека нејзин технички прием на почеток од месец ОКТОМВРИ.Ориентација е Југо-Источна.Греењето во зградата е на Централно Парно.Паркинг место пред зградата е предвидено + има можност да се откупи и гаражно место во подземна гаража по потреба се разбира.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,издвоена голема спална соба,кујна,трпезарија,дневна и балкон/тераса.Живеалиштата се инзворедно направени.Станот одговара за љубителите на пониските катови. Цена:1050ЕУР/М2 = 46 200 ЕУР - ВСЕЛИВ НОЕМВРИ МЕСЕЦ. Шифра:2072

 Se Prodava Plac na Top lokacija vo Ohrid

Se Prodava Plac na Top lokacija vo OhridПо Договор EUR

Se prodava PLAC vo GRADEZEN REON vo Ohrid. Celiot plac e vo borova shuma nad glavniot pat vo Ohrid. Placot e so povrshina 2822m2 so markica za hotel ili objekt za vremeno smestuvanje.Vo samoto mesto ima priroden izvor so geotermalna voda koj moze da se iskoristi za spa-centar vo sklop na objektot koj ke se gradi. Po odnos za prodazba prednost ima kompenzacija. Moze i za stanovi vo Skopje. Cena po dogovor. Shifra-9048

Се ПРОДАВА НОВ СТАН во АЕРОДРОМ (52М2)

Се ПРОДАВА НОВ СТАН во АЕРОДРОМ (52М2)По Договор EUR

Се продава нов стан во нова зграда со квадратура од 52 м2 на 10 кат од вкупно 10 катови.Зградата се наоѓа во Општина Аеродром,на интересна и атрактивна локација во реонот каде што се градат впрочем сите ОБЈЕКТИ од местата кај старите воени бараки модерно локациски кажано “ТОБАКО 2”.Објектот (ЗГРАДАТА) е целосно надворешно готова но е делумно внатрешно завршена,и се чека нејзин технички прием на почеток од месец ОКТОМВРИ.Ориентација е Југо-Источна.Греењето во зградата е на Централно Парно.Паркинг место пред зградата е предвидено + има можност да се откупи и гаражно место во подземна гаража по потреба се разбира.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,издвоена голема спална соба,кујна,трпезарија,дневна и балкон/тераса.Живеалиштата се инзворедно направени,не се типични ниски поткровја туку се со рамни ѕидови и високи плафони.Станот одговара за љубителите на повисоките/панорамските катови. Цена:1050ЕУР/М2 = 54 600 ЕУР - ВСЕЛИВ НОЕМВРИ МЕСЕЦ. Шифра:3046

Се ПРОДАВА НОВ СТАН во АЕРОДРОМ (54М2)

Се ПРОДАВА НОВ СТАН во АЕРОДРОМ (54М2)По Договор EUR

Се продава нов стан во нова зграда со квадратура од 54 м2 на 10 кат од вкупно 10 катови.Зградата се наоѓа во Општина Аеродром,на интересна и атрактивна локација во реонот каде што се градат впрочем сите ОБЈЕКТИ од местата кај старите воени бараки модерно локациски кажано “ТОБАКО 2”.Објектот (ЗГРАДАТА) е целосно надворешно готова но е делумно внатрешно завршена,и се чека нејзин технички прием на почеток од месец ОКТОМВРИ.Ориентација е Југо-Источна.Греењето во зградата е на Централно Парно.Паркинг место пред зградата е предвидено + има можност да се откупи и гаражно место во подземна гаража по потреба се разбира.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,издвоена голема спална соба,кујна,трпезарија,дневна и балкон/тераса.Живеалиштата се инзворедно направени,не се типични ниски поткровја туку се со рамни ѕидови и високи плафони.Станот одговара за љубителите на повисоките/панорамските катови. Цена:1050ЕУР/М2 = 56 700 ЕУР - ВСЕЛИВ НОЕМВРИ МЕСЕЦ. Шифра:3047

Се Продава Стан во Дебар Маало

Се Продава Стан во Дебар Маало 72000 EUR

Се продава трособен стан во Дебар Маало од 62м2 и подрум 6м2. Се наоѓа на 1ви кат. Станот располага со дневна соба, кујна со трпезарија, спална соба, купатило. Цена 72000еур. Шифра 3081

  Се Издава Стан на Панорама Водно

Се Издава Стан на Панорама Водно 700 EUR

Се издава стан во Комплекс Панорама од 104м2. Се наоѓа на 1ви кат. Располага со дневна, кујна со трпезарија, 3 спални соби од кои едната целосно пренамета во гардеробер. Има 2 купатила и 2 балкони. Комплетно наместен, со сопствено парно, клима уред и сопствена гаража. Зградата има лифт. Цена 700еур со место за договор. Шифра 4001/1

Се Издава Куќа во Жданец

Се Издава Куќа во Жданец1100 EUR

Се издава екслузивна куќа во Жданец со квадратура од 280м2 ( од кои 200м2 се користат како станбен простор, а останатиот дел се гаража, помошни простории, подрум), Сут.+Приз.+1кат+Пот. Сутеренот се гаража, летна кујна, котлара за парно, подрум. Приземјето се состои од салон со трпезарија и кујна, и WC. Првиот кат има 3 спални соби, од кои едната е со гардеробер и купатило, и уште едно купатило за другите две спални соби. Поткровјето има отворен простор од околу 75м2 со купатило. Куќата има алармен систем и сопствено парно на струја и нафта. Цена 1100еур + комуналии. Шифра 6003/1

Се Продава Стан во Ѓорче Петров

Се Продава Стан во Ѓорче Петров55000 EUR

Се продава стан во Горче Петров. Станот е луксузно наместен и се продава така.Има посебна спална, дневна со кујна, тераса,.Со станот има и подрум а станот се наоѓа на високо приземје. Цена 55000. Шифра-1036

Се продаваат нови станови од 68м2

Се продаваат нови станови од 68м2552 EUR

Се продаваат 3 новоизградени станови од 68м2, на само 5 мин од центарот на Струмица.Прекрасна локација и ориентација. Цена 690 ев/м2 сега со попуст од 20% за плакање во готово.Повеке информации на тел: 075-488-259. Шифра -СТ

Се продава стан од 58м2

Се продава стан од 58м2600ев/м2 EUR

Се продава нов стан во изградба на само 5 мин од центарот во Струмица, на одлицна локација и ориентација.Станот е 58м2 и се наога на 2 кат, во здрада од 6 ката.Цена 600 ев/м2 , за плакање во готово 560ев/м2. Повеке информции на тел: 075-488-259

Се продаат станови во Маџир Маало

Се продаат станови во Маџир Маало1150 EUR

Се продаваат станови со функционални решенија и квадратури, со површина од 34м² и 72м2 на 6ти кат и 52м² на 1ви кат. Објектот е составен од 6 станбени катови. Проектиран е по сите европски стандарди за квалитетно домување и се одликува со висок станбен комфор и максимална искористеност на просторот.Шифра 02BI

Се продава стан од 87м2 во Струмица

Се продава стан од 87м2 во Струмица600/560ев/ EUR

Се продава стан во Струмица на одлична локација Карпош, од 87м2, на 3ти кат во зграда од 6 ката.Цена: 600ев/м2 за плакање во готово следува попуст.Повеке информации на тел: 075-488-259

Се Издава стан на ул. Рузвелтова

Се Издава стан на ул. Рузвелтова 300 EUR

Се издава стан на ул. Рузвелтова, со површина од 38м2. Се наоѓа на 2 кат. Станот е нов и комплетно наместен со нов мебел и електрични апарати. Има дневна , кујна со трпезарија, една спална соба, купатило, балкон.Станот е погоден и за фирми. Цена 300еур. Шифра 2024/1

Се продава стан од 99м2 во Струмица

Се продава стан од 99м2 во Струмица 600/560ев/ EUR

Се продава нов стан во изградба на само 5 мин од центарот во Струмица, на одлична локација и ориентација.Станот е 99м2 и се наога на 4 кат, во зграда од 6 ката.Цена 600 ев/м2 , за плакање во готово 560ев/м2. Повеке информции на тел: 075-488-259

Се продава стан од 116м2 во Струмица

Се продава стан од 116м2 во Струмица 600/560ев/ EUR

Се продава нов стан во изградба на само 5 мин од центарот во Струмица, на одлична локација и ориентација.Станот е 116м2 и се наога на 1 кат, во здрада од 6 ката.Цена 600 ев/м2 , за плакање во готово 560ев/м2. Повеке информции на тел: 075-488-259

Се Издава Стан во Центар

Се Издава Стан во Центар 300 EUR

Се издава стан во Центар, позади Универзална Сала со квадратура од 70м2. Се наоѓа на 5/6 кат. Располага со днeвна, кујна, купатило, две спални соби, балкон. Станот е комплетно наместен, приклучен на градско греење, поседува клима уред и лифт.Цена 300еур. Шифра 3038/1

Се продава стан од 33м2 во Струмица

Се продава стан од 33м2 во Струмица 23.500ев. EUR

Се продава половен стан од 33м2, со една спална соба, на 2кат.Станот се наога на самиот центар од градот Струмица.Одлична локација, повеке информации на тел:075-488-259

Се продава стан од 63м2 во Струмица

Се продава стан од 63м2 во Струмица 43.000.оое EUR

Се продава прекрсен стан од 63м2 во Струмица на одлична локација, веднаш позади ТЦ.Глобал. Се наога на 5 кат.Станот има и сопствен подрум од 6м2. и гаража од 18м2. Повеке информации на тел: 075-488-259

Се продава стан 45м2 во Струмица

Се продава стан 45м2 во Струмица650 EUR

Се продава прекрасен стан од 45м2 со дневна со кујна и спална.Се наога на 3 кат во центарот на градот Струмица.Сега за екстра цена за само 650 ев/м2.Повеке информации на тел: 075-488-259

Се издава стан во Тафталиџе 1

Се издава стан во Тафталиџе 1 400 EUR

Се издава стан во Тафталиџе 1, на втор кат од станбена куќа. Станот е со квадратура од 110м2, целосно уреден простор, кујна, дневна со трпезарија, 2 спални соби, бања,wc, 2 тераси и 30м2 помошен празен простор. Цена 400еур со место за договор. Шифра 4002/1

Се Издава Стан во строг Центар

Се Издава Стан во строг Центар 350 EUR

Се издава комплетно наместен, реновиран стан во строг Центар со квадратура од 68м2. Се наоѓа на 10ти кат. Станот се состои од дневна со трпезарија и кујна, 2 спални соби, тоалет и 2 тераси, со клима во секоја соба. Има централно греење, паркинг простор и подрум.Цена 350еур.Шифра 3040/1

Se prodava plac vo Gjorce Petrov

Se prodava plac vo Gjorce Petrov72000 EUR

Se prodava plac vo Gjorce Petrov so povrsina od 350m2 so moznost za prosiruvanje na uste 3-400m2.So moznost za gradba.Cena:72000. Shifra 9002

Се продава стан од 65м2 воСтрумица

Се продава стан од 65м2 воСтрумица37.000 EUR

Се продава прекрасен стан во центарот на Струмица, веднаш спроти ГТЦ Глобал.Станот се наога на 5ти кат, со одличен распоред и поглед на паркот. Повеке информации на тел: 075-488-259

Се продава стан од 104м2 на одлична локација во Ст

Се продава стан од 104м2 на одлична локација во Ст600/560ев/ EUR

Се продава нов стан во изградба на само 5 мин од центарот во Струмица нас.Карпош, на одлична локација и ориентација.Станот е 104м2 и се наога на 1 кат, во зграда од 6 ката.Цена 600 ев/м2 , за плакање во готово 560ев/м2. Повеке информции на тел: 075-488-259

Се продава стан од 104м2 во Струмица

Се продава стан од 104м2 во Струмица 600/560ев/ EUR

Се продава нов стан во изградба на само 5 мин од центарот во Струмица, на одлична локација и ориентација.Станот е 104м2 и се наога на 1 кат, во зграда од 6 ката.Цена 600 ев/м2 , за плакање во готово 560ев/м2. Повеке информции на тел: 075-488-259

 SE PRODAVA EKSLUZIVEN PLAC -DOLNO VODNO

SE PRODAVA EKSLUZIVEN PLAC -DOLNO VODNOpo dogovor EUR

SE PRODAVA EKSLUZIVEN PLAC DOLNO VODNO.

Се Продава Стан во Хиподром

Се Продава Стан во Хиподром46000 EUR

Се продава реновиран стан во населба Хиподром со површина од 68м2 + 4м2 подрумска просторија. Се наоѓа на 7/7 кат со бетонска рамна плоча+ кровна конструкција. Станот е составен од дневна, кујна, трпезарија, 2 спални соби, купатило и 2 тераси.Се наоѓа во урбана средина и на 50м од последна автобуска станица. Комплетно реновиран во 2014 година. Цена 46.000еур.Шифра 3082

 Се Издава Стан во Центар

Се Издава Стан во Центар по догов EUR

Се издава стан во непосредна близина на Универзална Сала. Станот е комплетно наместен и е со површина од 45м2. Се наоѓа на 3 кат. Има дневна, кујна, трпезарија, 1 спална соба, wc, балкон, лифт и е на централно греење. Слободен од 1ви Март. Цена по договор. Шифра 1005/1

Се Издава Стан кај Билна Аптека

Се Издава Стан кај Билна Аптека 250 EUR

Се издава стан кај Билна аптека со површина од 62м2. Се наоѓа на високо приземје. Се издава празен. Станот има две соби, 2 застаклени балкони, централно греење и клима. Зградата има обезбедено паркинг простор. Цена 250еур. Шифра 3043/1

    Се Издава Гарсоњера во Центар

Се Издава Гарсоњера во Центар 230 EUR

Се издава гарсоњера кај Бугарска Амбасада со површина од 35м2. Цена 230еур.Шифра 1036/1

Се Издава Стан кај ТЦ Рамстор

Се Издава Стан кај ТЦ Рамстор210 EUR

Се издава стан кај ТЦ Рамстор. Станот е комплетно наместен со површина 42м2.Има дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, купатило. Цена 210еур. Шифра 2028/1

Се Издава Стан кај Католичка Црква

Се Издава Стан кај Католичка Црква300 EUR

Се издава нов стан кај Католичка Црква со површина од 43м2, наместен. Се наоѓа на 1ви кат. Се состои од дневна, кујна со трпезарија, една спална соба. Има лифт, картичка за влегување, клима, струја. Цена 300еур. Шифр 2029/1

Се Издава Стан во Центар

Се Издава Стан во Центар600 EUR

Се издава стан кај Дом на Градежници.Станот е со површина од 75м2. Се наоѓа на 2ри кат. Цена 600еур.Шифра 3045/1

Се продава кука во Струмица

Се продава кука во Струмица35.000 EUR

Се продава стара куќа во Струмица во близина на центар.Куќата е со вкупна површина од 172м2 и е на 2 ката, од кои приземјето е 53м2, кат 60м2 и двор од 59м2. Повеке информации на тел: 075-488-259

Се продава кука во Струмица

Се продава кука во Струмица65.000 EUR

Се продава куќа во Струмица во близина на ЕВН.Куката е со вкупна површина од 335м2,од кои 210м2 се двор.Под објект е 160м2, приземје 80м2 и кат 80м2. Повеке информации на тел: 075-488-259

  Се Издава Стан во Капиштец

Се Издава Стан во Капиштецпо договор EUR

Се издава комплетно наместен стан во Капиштец во близина на Католичка Црква со површина од 52м. Се наоѓа на 3/4 кат. Станот има дневна, кујна со трпезарија, 1 спална соба, купатило. Има парно, лифт, паркинг простор во гаража. Цена по договор. Шифра 2030/1

Се продава кука во Струмица

Се продава кука во Струмица130.000 EUR

Се продаваат две куќи со вкупна површина од 539м2. Куќите се наогаат во близина на ЕВН.Местото е погодно за изградба на поголем објект (деловен простор или станбен објект). Повеке информации на тел: 075-488-259

  Се Продава Плац во Нерези

Се Продава Плац во Нерези 250 EUR

Се продава плац во Нерези на пат,со маркица и инфраструктура ( струја, вода, канализација).Плацот е 325м2 со цена 250ев./м2.Истиот е во градежен реон со ИЛ.Шифра-35

Се издава дел од куќа на ул.Мајка Тереза

Се издава дел од куќа на ул.Мајка Тереза 160 EUR

Се издава дел во куќа кај Клинички Центар со површина од 42м2 на приземје. Делот располага со дневна, кујна, трпезарија, 1 спална соба, вц со бања. Греењето е на струја. Просторот е наменет за престојување од индивидуален или семеен карактер. Цена 160еур фиксна.Шифра 6005/1

  Се Продава Плац во Нерези

Се Продава Плац во Нерези 70 EUR

Се продава плац во Нерези 902м2 -70ев./м2,во градежен реон во близина на елитните вили.Плацот не е делив,се продава во целост. Шифра-37

  Се Продава Плац во Нерези

Се Продава Плац во НерезиПо Договор EUR

Се продава плац во Нерези од 1358м2 со цена по договор.Шифра-38

  Се Продава Плац во Средно Нерези

Се Продава Плац во Средно Нерези 150 EUR

Се продава плац во Средно Нерези со маркица за домување.Плацот е 600м2-150ев./м2.Шифра-39

Се Продава Плац во Нерези

Се Продава Плац во Нерези 45 EUR

Се продава плац во Нерези 992м2-45ев./м2 во градежен реон. Шифра-36

Се Издава Стан во Дебар Маало

Се Издава Стан во Дебар Маалопо договор EUR

Се издава наместен, нов стан во Дебар Маало со површина од 70м2. Се наоѓа на 2/4 кат. Располагаат со дневна, кујна со трпезарија, 2 спални соби, тоалет, 2 балкони. Имаат сопствено парно. Цена по договор. Шифра 3048/1

Се Продава плац во Горно Нерези

Се Продава плац во Горно Нерези 40 EUR

Се продава плац во Горно Нерези до пат од 1712м2-40eур/м2.Плацот се продава во целост. Шифра-40

Се Издава Стан во Дебар Маало

Се Издава Стан во Дебар Маалопо договор EUR

Се издава наместен, нов стан во Дебар Маало со површина од 70м2. Се наоѓа на 3/4 кат. Располагаат со дневна, кујна со трпезарија, 2 спални соби, тоалет, 2 балкони. Имаат сопствено парно. Цена по договор. Шифра 3049/1

 Се Продава Плац во Средно Нерези

Се Продава Плац во Средно Нерези 50 EUR

Се продава плац во Средно Нерези на пат каде има струја и вода.Плацот во моментот е земјоделско земјиште со можност за уцртување на маркица.Се наоѓа на пат и е 350м2-50ев./м2.Шифра-41

Се Продава Стан во Карпош 4

Се Продава Стан во Карпош 4 900 EUR

Се продава стан во Карпош 4 со прекрасен поглед кон реката Вардар. Станот е со површина од 91м2. Се наоѓа на 3ти кат. Има дневна, кујна со трпезарија, 3 спални соби, тоалет, балкон. Греење- централно. Цена 900еур/м2. ШИфра 4006

Se Izdava Stan do Hotel Plaza

Se Izdava Stan do Hotel Plaza 280 EUR

Se izdava namesten stan vo neposredna blizina do hotel Plaza. Stanot e so povrsina od 50m2, se naogja na 4/7 kat. Raspolaga so dnevna, kujna so trpezarija, edna spalna soba, banja i balkon. Ima centralno greenje i parking prostor. Cena 280eur. Shifra 2031/1

 Се Продава Плац во Визбегово

Се Продава Плац во Визбегово 50 EUR

Се продава плац во Визбегово од 4000м2-50ев./м2.Плацот е во Индустриска зона.Има можност за повеќе намени Шифра-43

  Продажба на Станови во Влае

Продажба на Станови во Влае 900 EUR

Се продаваат два стана во Влае во мала семејна зграда од 3 ката.Зградата е градена по сите стандарди за градба. Двата стана се со по 3 спални соби, кујна, трпезарија , дневна ,2 тоалети. Едниот стан е 111м2 и е на 1кат, а вториот 115м2 со 70м2 тераса и е на 4/4кат со поглед. Двата стана се со чисти документи. Истите се ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ. Цена-900еу/м2. Шифра-4007

 Се Продава Плац во Визбегово

Се Продава Плац во Визбегово 45 EUR

Се продава плац во Визбегово 5470м2-45ев./м2. Шифра-44

Се Издава Стан во Дебар Маало

Се Издава Стан во Дебар Маалопо договор EUR

Се издава нов, наместен стан во Дебар Маало со површина од 75м2. Се наоѓа на 1ви кат. Станот е со дневна, кујна со трпезарија, спална соба, детска соба, тоалет, купатило и балкон. Греење на струја. Цена по договор. Шифра 3051/1

 Се Продава Плац во Бразда

Се Продава Плац во Бразда 20 EUR

Се продава плац во Бразда 2700м2-20eur.Шифра-44/1

  Се Продава Плац во Визбегово

Се Продава Плац во Визбегово 35 EUR

Се продава плац во Визбегово 14 000м2-за 35ев/м2.Спаѓа во градежно земјиште со маркици за куќи и може да се купат помали целини . Шифра-45

Се Издава Стан кај ТЦ Рамстор

Се Издава Стан кај ТЦ Рамстор по догово EUR

Се издава комплетно наместен стан позади ТЦ Рамстор со површина од 150м2. Се наоѓа на 4/4 кат. Станот е целосно опремен и има дневна, кујна со трпрзарија, 3 спални соби со акрон плакари, 2 купатила. Греење на парно. Станот има голема тераса со прекрасен поглед и обезбеден паркинг простор со гаража. Цена по договор. Шифра 4003/1

  Се Продава Плац во Волково

Се Продава Плац во Волково 25 EUR

Се продава плац во Волково 2660м2 -25ев./м2.Шифра-46

 Се Продава Плац во Волково

Се Продава Плац во Волково 25 EUR

Се продава плац во Волково од 3800м2-25ев/м2. Шифра-46/1

 Се Продава Плац во Волково

Се Продава Плац во Волково 21 EUR

Се продава плац во Волково од 2000м2-21ев/м2.Шифра-46/2

Се Издава Стан кај Универзална Сала

Се Издава Стан кај Универзална Салапо договор EUR

Се издава двособен стан кај Универзална Сала со површина од 40м2. Се наоѓа на 1ви кат. Поседува посебна спална соба, дневна, кујна, купатило. Греење на парно. Цена по договор. Шифра 2006/1

 Се Продава Плац во Мирковци

Се Продава Плац во МирковциПо Договор EUR

Се продава плац во Мирковци 614м2 со можност за објект од 680м2-деловен објект со семејно домување-По+Пр+1.Плацот е на самиот главен пат со инфраструктура.Што се однесува до објектот има можност за повеќе намени-фабрика за производство и трговија,магацин и др.За објектот има уредни документи од основен проект со одобрение за градба до имотен лист кој гласи на име на фирма.Цена-80000ев.со место за преговор.Шифра-М003

  Se Prodava Kuka vo Butel 1

Se Prodava Kuka vo Butel 1 50 000 EUR

Se prodava kuka vo Butel 1 od 100m2 so dvor 125m2. Kukata e so suteren i prizemjei e so dnevna i kujna , dve spalni sobi, kupatilo i nisa. Kukata e lepenka i ima uste eden idealen del koj isto taka se prodava. Se naoga na kos so dobra markica. Ima cisti dokumenti. Cena za eden del e 50 000eu so mesto za dogovor.Shifra-6039

Се Издава Стан во Карпош 1

Се Издава Стан во Карпош 1 200 EUR

Се издава стан во Карпош во близина на Симпо. Станот е со површина од 51м2 и се наоѓа на 3 кат. Располага со дневна, кујна со трпезарија, една спална соба, купатило. Има балкон и е на централно греење. Цена 200еур со место за договор. Шифра 2007/1

Се Издава Стан во Аеродром

Се Издава Стан во Аеродром200 EUR

Се издава наместен и реновиран трособен стан во Аеродром, со површина од 64м2. Се наоѓа на 5ти кат. Има дневна, кујна со трпезарија, 2 спални соби, купатило. Станот е на централно греење и има 2 тераси и бесплатен паркинг простор. Цена 200еур. Шифра 3055/1

Се Издава Стан во Ново Лисиче

Се Издава Стан во Ново Лисиче200 EUR

Се издава реновиран стан во Ново Лисиче со површина од 45м2. Се наоѓа на 5/7 кат. Се состои од дневна, кујна со трпезарија, 1 спална соба, купатило. Станот има балкон, централно греење, лифт. Цена 200еур. Шифра 2009/1

Се Издава Стан во Капиштец

Се Издава Стан во Капиштец260 EUR

Се издава нов стан во близина на ТЦ Зебра, Капиштец со површина од 40м2, се наоѓа на 1ви кат. Станот е комплетно нов и опремен со нов мебел и апарати. Има една спална соба, сопствено парно, клима, 2 паркинг простор, 2 балкони.Цена 260еур. Шифра 2010/1

Се Издава Стан/Деловен простор во Лептокарија

Се Издава Стан/Деловен простор во Лептокарија 500 EUR

Се издава празен стан/деловен простор во Лептокарија со површина од 116м2. Се наоѓа на 2ри кат. Станот располага со 3 празни соби, кујна, купатило. Има 2 балкона и централно греење. Цена 500еур со место за договор. Шифра 4004/1

Се издава Стан/Деловен Простор во Дебар Маало

Се издава Стан/Деловен Простор во Дебар Маало500 EUR

Се издава стан/деловен простор во близина на слаткарница Апче со површина од 100м2, се наоѓа на високо приземје. Станот располага со 4 простории и 2 купатила, 2 балкони, клима, централно парно и паркинг простор. Идеален за канцеларии но и за живеење. Цена 500 со место за договор.Шифра 4005/1

Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР кај ОЛИМПИСКИ БАЗЕН

Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР кај ОЛИМПИСКИ БАЗЕНПо Договор EUR

Се издава стан во Центар,комплетно наместен и реновиран.Станот е нов и со квадратура од 53 м2.Распоредот е со следните карактеристики:вц со купатило,кујна,дневна,2 спални,детска со родителска.Затоплувањето е со централно парно,а ладењето е со клима уред.Зградата има лифт и паркинг место за кола. Цена 500ЕУР со место за договор. Шифра-3056/1

Се ИЗДАВА СТАН/ДЕЛОВЕН ПРОСТОР кај ПОРТА ВЛАЕ

Се ИЗДАВА СТАН/ДЕЛОВЕН ПРОСТОР кај ПОРТА ВЛАЕПо Договор EUR

Се издава празен или наместен голем и простан стан.Станот се наоѓа во висококвалитетна зграда која е препознатлива по својата внатрешна и надворешна убавина и воедно симболизира уникатност самата по себе.Внатрешниот распоред е следниот:дневна,кујна,логија,3 спални соби,остава,гостинско вц со купатило и бања.Греењето е на централно парно,воедно и има 2 клима уреди за ладење.Кат Втори.Квадратура 105м2.Подрум ДА.Гаража ДА. Цена 300ЕУР со место за договор. Шифра 4006/1

Се Издава Стан во Козле

Се Издава Стан во Козлепо договор EUR

Се издава спрат од куќа во Козле во близина на студенски дом Гоце Делчев со површина од 70м2. Се наоѓа на 1ви кат. Располага со дневна со трпезарија, кујна, 2 спални соби, купатило, балкон. Цена по договор. Шифра 3057/1

Се Издава Стан во Карпош

Се Издава Стан во Карпош200 EUR

Се издава комплетно реновиран стан во Карпош во близина на Драмски театар со површина од 60м2. Располага со дневна, кујна, 2 спални соби со засебни кревети, тоалет. Има централно греење, лифт, дограден балкон со прекрасен поглед на Скопје.Се издава на студенти. Цена 200еур. Шифра 3058/1

Се ИЗДАВА СТАН/ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во КАРПОШ

Се ИЗДАВА СТАН/ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во КАРПОШ По Договор EUR

Се издава празен стан со можност по потреба за вградување на кујнски елементи.Станот се наоѓа во неспоредливо добра зграда и локација и е сместен во една од најурбаните населби во градот.Зградата е комплетно нова и се очекува нејзино официјално вселувње во април.Се карактеризира со следниот распоред:дневна,кујна,спална вц со купатило - туш кабина.Поглед према булеварот.Греење Централно парно.Балкон ДА.Паркинг пред зграда ДА. Цена по договор. Шифра 2011/1

  Se Izdava prekrasen stan vo Bunjakovec

Se Izdava prekrasen stan vo Bunjakovec 350 EUR

Se Izdava Stan vo Bunjakovec od 56m2+4m2 balkon na 4/7 kat, so edna spalna i centralno greenje. Stanot e nov i kompletno namesten. Se izdava na podolg period, najmalku na edna godina. Stanot e so lift i parking. Cena 350eu so mesto za dogovor. Shifra-2012/1

Se Prodava/Izdava Dupleks -PENTHOUSE

Se Prodava/Izdava Dupleks -PENTHOUSE 1100 EUR

Se prodava/izdava stan na dve nivoa vo Debar Maalo so povrsina od 128m2 na 4ti i 5kat. Stanot e so dnevna, kujna, trpezarija, 3 spalni sobi, 2 kupatila, gostinsko wc. Ima terasa od 28m2 i 24m2 podrumski prostor. Greenje na struja. Zgradata e so visoko nivo na energetska efikasnost gradena po site normi za aseizmicka stabilnost.. Cena 1100eur/m2 Shifra 4009

  Se prodavaat stanovi vo Aerodrom

Se prodavaat stanovi vo Aerodrom 1100 EUR

Se prodavaat stanovi vo Aerodrom i toa - Lamela1-7 kat -2 stana po 67m2 stan br.53 i br.54 ; Lamela 2 - 8 kat - stan 71m2 stan br.77 ; Lamela 3 - 3 kat -69m2 br.23 . Stanovite se so dve spalni, gostinsko WC, kupatilo, balkon, kujna so trpezarija, dnevna. Imaat i garazni mesta i lift. Cena - 1100eu/m2 so mesto za dogovor. Shifra-18SP

 Се Продаваат Три Плаца во Кисела Вода

Се Продаваат Три Плаца во Кисела Вода 85 000 EUR

Се продаваат три плаца во Кисела Вода-11 Октомври од 845м2 со уредни документи и ИЛ.Може и поединечно да се купи секој плац. На плацовите се предвидени три поединечни куќи на секој плац посебно. Маркицата за еден плац кој важи и за другите е-Плац 845м2, Површина на градежна парцела 195м2, Основа 80м2, Катност П+2+Пк, Бруто развиена површина 240м2, Висина =10.20м2.Основна намена А1-куќи за домување. Цена-85 000еу. со место за преговор. Шифра-9014

 Се Продава Плац на Водно

Се Продава Плац на Водно 550 000 EUR

Се продава плац 820м2 на Водно со услов за градба за резиденцијален објект,семејна куќа и др. Плацот е чист со ИЛ и маркица за градба-А1, плац 820м2, катност П+1+Пк, основа за градба 256м2 Висина 8.50, бруто развиена површина 750м2. Оваа маркица по новиот ДУП при Општина Центар може да се зголеми на Висина 10.20м и катност П+2+Пк, бруто развиена површина 1024м2. Цена- 550 000 ев со вклучена агенциска провизија.Шифра-9011

 Se prodava VILA na Popova Shapka

Se prodava VILA na Popova Shapka 150 000 EUR

Se prodava VILA na Popova Shapka od 300m2 so plac 250 m2. Vilata e so 6 apartmani + zaednicki prostor. Se sostoi od Su+Pr+1+Pk. Se naoga na najubavata lokacija na Shapka. Se prodava namestena i opremena so Cena-150 000eu. Shufra-5PSD

 Се Продава Плац во Пржино

Се Продава Плац во Пржино 290 000 EUR

Се продава плац од 910м2 со две маркици во Пржино.Едната маркица е - класа А1, Висина 10,20, Катност П+2+ПК, Градежна парцела 336м2, Основа 120м2, Бруто развиена површина 480м2, Компатибилна намена Б1. Втората маркица е- Класа А1, Висина 10,20м, Катност П+2+Пк, Површина на парцела 554м, Основа 178м2, Бруто развиена површина 712м2, Компатибилна намена Б1. Плацот е од две парцели.Цена 290 000ев.Шифра 9001

Се Издава Стан на Водно

Се Издава Стан на Водно по договор EUR

Се издава стан во населба Водно, во близина на ОУ Кочо Рацин со површина од 86м2. Се наоѓа на 1/3 кат. Располага со дневна со трпезарија, кујна, 2 спални соби, 2 купатила,2 тераси. Има централно парно. Цена по договор. Шифра 3059/1

 Се Продаваат Два Плаца во Пржино

Се Продаваат Два Плаца во Пржино 150 000 EUR

Се продаваат два плаца во Пржино од 295м2 и 324м2 еден до друг со заедничка маркица.Првиот плац од 295м2 кој има изграден објект од 153м2 и е со Маркица Класа А1, Површина на градежна парцела 287м2, Основа 116м2, Бруто развиена површина 464м2, Висина 10,20м2, Катност П+2+ПК, Компатибилна намена Б1. Вториот плац од 324м2 исто така има објект/барака од 35м2, Маркица на овој плац е основа 112м2 со бруто развиена површина 448м2, Висина 10,20м, катност П+2+Пк, Компатибилна намена А1. Цената на првиот плац е 150 000ев. а на вториот 100 000ев. Вкупната цена на двата плаца е 250 000ев. Шифра 6017

Се издава дел од куќа во Центар

Се издава дел од куќа во Центарпо договор EUR

Се Издава дел од куќа на приземје која се наоѓа во Дебар Маало/Центар. Спратот е со површина од 70м2 и има дневна, кујна со трпезарија, две спални соби, купатило. Има балкон и е на централно греење. Тв и интернет вклучени во цената која е по договор. Шифра 6006/1

 Се Продава Плац во Злокуќани

Се Продава Плац во Злокуќани 70ев EUR

Се продава земјиште во Злокуќани од 7-8000м2. На плацот може да се гради објект од повеќе намени. До самиот плац веќе се градат деловни објекти.Цена-70 ев/м2.Шифра-9008

   Се Издава Стан во Кисела Вода

Се Издава Стан во Кисела Вода 210 EUR

На тивка и мирна локација во Кисела Вода се издава реновиран стан од 50м2. Се наоѓа на 1ви кат. Станот располага со дневна кујна, една спална соба, купатило, и уште една празна соба. Има централно греење,балкон и повеќе паркинг места. Цена 210еур.Шифра 3060/1

Се продаваат Станови во Центар

Се продаваат Станови во Центар1250 EUR

Се продаваат станови во Капиштец и тоа: 46м2 -приземје, 48м2 и 50м2 - 1кат, 106м2 со три спални соби на 2ри, 3ти и 4ти кат и 45м2 на поткровје. Становите се со централно греење и имаат паркинг простор/гаражи. Зградата ќе биде готова најдоцна до 2019год. Цена 1250еур со место за договор. Шифра 3086

 Се Продава Плац во Жданец

Се Продава Плац во Жданец 55 000 EUR

Се продава плац 179м2 во Жданец со инфраструктура со И.Л. и маркица за градба. на плацот може да се гради -градежна парцела 133, со основа 55 м2, висина-8,8 м, катност П+1+Пк. Се наоѓа на добра локација и одговара за семејна куќа. Цена на плацот е 55 000 ев. Шифра-9012

 Се Продава Куќа во Бардовци

Се Продава Куќа во БардовциПо Договор EUR

Во срцето на Бардовци се продава-изнајмува куќа со површина 300м2 Су+Пр+Пк со хортикултурно среден двор од 500м2. Куќата има 1 голема спална соба со вграден плакар и бања со џакузи,потоа 3 обични спални, работна соба, дневна, салон од 70м2, две кујни, 3-4 купатила, перална, остава и утилити.Салонот е со галерија и висок плафон.Има и голема тераса и голем трем кој се протегаат кон целосно средениот двор. Греењето во објектот е на струја, а дополнително има камин,печка и клима уреди.Целиот објект е новоградба и максимално функционален. Цената е по договор.Шифра-6022

 Се Издава Стан кај Зебра

Се Издава Стан кај Зебра 350 EUR

Се издава стан 90 - 100м2 кај Зебра на 3/5 кат, наместен. Станот има дневна,кујна со трпезарија,3 спални соби, купатило,лифт , 2 тераси, греенје на струја. Цена - 350 ев. Шифра -4007/1

 Се Продаваат Станови во Бунјаковец

Се Продаваат Станови во Бунјаковец1 EUR

НА ВИСТИНСКОТО МЕСТО СТЕ!!! Пред да одлучите за купување на вашето семејно гнездо агенција ПРОСТОР е тука за ВАС! Ви нудиме станови на најатрактивната локација во градот во БУЊАКОВЕЦ во објект висококвалитетно граден по сите европски стандарди.Право место за едно современо семејство.Објектот се состои од ПР+5+Пк,граден со современи материјали.Становите што се нудат се следните-ПРИЗЕМЈЕ- стан А1=86.42м2 простор + 4.10м2 балкон. стан А2=58.42м2+3.96м2. стан Б1=46.22м2+2.00м2.стан Б2=47.05м1. ПРВИ КАТ-стан А3=87.31м2+10.67м2. стан А4-79.36м2+4.31м2. стан =58.35м2+2.42м2. стан Б4=54,65м2+4.64м2. ВТОРИ КАТ-А5=87,31м2+10,67м2. стан А6=79.36м2+4.31м2. стан Б5=58.35м2+2.42м2. стан Б6=54.65м2+4.82м2. ТРЕТИ КАТ-станА7=87.31м2+10.67м2. станА8=79.36м2+4,31м2. ЧЕТВРТИ КАТ-станА9=87.31м2+10.67м2. стан А10=92.38м2+4.31м2. ПЕТТИ КАТ-станА11=87.31м2+10.67м2. станА12=92.38м2+4.31м2. ПОТКРОВЈЕ-стан А13=82.06м2+16.00м2. стан А14=92.38м2+4.31м2. станБ7=49.78м2+10.65м2. стан Б8=54.65м2+4.82м2. Во близина на овој прекрасен објект кој е опремен со лифт,парно,гаражи,паркинг места имате-продавници,центри,амбуланти,банки,училишта(градинки,основни училишта,средни,факултети) и се друго што е потребно.ПОВЕЛЕТЕ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ!!!! Шифра-15АР

  Се Издава НОВ Стан во Кисела Вода

Се Издава НОВ Стан во Кисела Вода 230 EUR

Се издава НОВ наместен стан во Кисела Вода од 52 м2 за 230 ев. Станот е на 3 кат , еднособен со посебна спална соба, кујна со трпезарија и дневна, купатило и балкон. Шифра - 1039/1

 Се Издава Гарсоњера во Капиштец

Се Издава Гарсоњера во Капиштец 200 EUR

Се издава 30м2 во Капиштец наместена гарсоњера на 5 кат - една соба со централно греење и лифт. Пожелно е да биде издадена на подолг период со цена 200 ев. Шифра - 1038/1

  Се издава СТУДИО во Центар

Се издава СТУДИО во Центар 250 EUR

Се издава студио 58м2 со 2,5 соби во Центар. Станот се наога на поткровје. наместен со централно греење, клима уред , интернет, Има едно паркинг место. Се издава за 250 ев. Шифра -2013/1

 Se Izdava Kancelariski Prostor vo Saraj

Se Izdava Kancelariski Prostor vo Saraj 10 000 EUR

Se izdava deloven prostor vo Saraj pogoden za kancelarii za poveke nameni. na 1 kat od 55m2+ 4 m2 balkon.Prostorot se naoga vo nov objekt. Istiot e so poseben sanitaren cvor - toalet.Prostorot raspolaga so klima,domofon,video nadzor,struja za domakinstvo. Se iznajmuva za pristupacna cena od 10 000 denari. Shifra-8026/1.

Се ИЗДАВА НОВ СТАН во ЦЕНТАР/ДЕБАР МААЛО

Се ИЗДАВА НОВ СТАН во ЦЕНТАР/ДЕБАР МААЛО250 EUR

Се издава 52м2 комплетно нов, наместен, невселуван стан во Центар стациониран во најубавиот дел на градот. Станот се наоѓа во срцето на Дебар Маало, и се состои од следниов распоред: кујна, трпезарија, дневна, една спална соба со плакари, балкон, вц со купатило и туш кабина. Зградата е понова, а станот се наоѓа на 2 кат, и е со централно парно. Има паркинг место пред самата зграда. Се издава на најмалку една година. Цена:250 ЕУР Шифра:2014/1

 Se Izdava Stan kaj Simpo

Se Izdava Stan kaj Simpo 200 EUR

Se izdava stan 39m2 na 2 kat, so edna spalna, namesten, so greenje na struja. Orientacija jug, moze da se iznajmi na kratok i na podolg period. Moze za bracen par ili studenti.Cena -200eu.Shifra-1031/1

  Se Prodava Stan vo Karpos 4 - Lepoticite

Se Prodava Stan vo Karpos 4 - Lepoticite 830 EUR

Se PRODAVA stan vo Karpos 4 vo Lepoticite 118m2 na 14/17 kat. Raspolaga do kujna so trpezarija , dnevna , tri spalni sobi od koi dve detski i edna roditelska , gostinsko WC i edno kupatilo. Stanot ima dva balkoni , so centralno greenje i tri lifta. Pred samata zgrada ima sopstven parking. Orientacija severo- istok. Cena - 830 eu./m2. so mesto za dogovor. Shifra - 4010

Се продава стан 85м2 во Струмица

Се продава стан 85м2 во Струмица55.000 EUR

Се продава стан од 85м2 во центарот на Струмица, на 1 кат со одлична локација.Станот има 3 балкони и 2 бањи.Дневна со трпезарија, кујна, спална и детска соба.Станот е со вградено парно на струја.Подетални информации на тел: 075-488-259

 Se Prodava Eksluziven Stan na Vodno

Se Prodava Eksluziven Stan na Vodno 110 000 EUR

Na Vodno se prodava eksluziven stan 79m2 na 3 kat. Prekrasniot stan e so dve spalni sobi,dnevna so kujna i trpezarija,kupatilo,lift i parno. Se naoga vo novogradba so cena 110 000 eu . Shifra-3069

 Se Prodava Plac vo Gorno Nerezi

Se Prodava Plac vo Gorno NereziПо Договор EUR

Se prodava plac vo Gorno Nerezi 1484m2 vo gradezen reon. Placot e do pat so struja i voda i so prekrasen pogled kon grad Skopje. Cena--70eu/m2. so mesto za dogovor. Shifra-40/1

Се продава стан во Топанско Поле

Се продава стан во Топанско Поле63000 EUR

Се продава стан во Топанско Поле од 89м2 корисна површина, 6м2 помошни простории. Станот се наоѓа на 6/8 кат. Опремен со парно и лифт. Се состои од кујна со трпезарија,дневна, 3 спални соби и купатило. Од помошни простории поседува 2 балкона со подрум. Цена 63000евра. Ориентација југо-север. Шифра 3070

  Se prodava stan vo Stanica Sever

Se prodava stan vo Stanica SeverПо Договор EUR

Se prodava stan vo Stanica Sever 94m2 na 4/4kat. so dve spalni sobi,kujna so trpezarija, dnevna,kupatilo. Stanot e ubav so podrum i golema terasa. Istiot e komoten i prostran za edno sovremeno semejstvo.Orientacija jug-sever so prekrasen pogled. Se prodava za pristupacna cena za 65 000eu. so mesto za dogovor.Shifra-3071

 Se prodava plac vo Industriska zona vo Vizbegovo

Se prodava plac vo Industriska zona vo Vizbegovo 30 EUR

Se prodava plac 9400m2 vo VIzbegovo. Placot se naoga vo INDUSTRISKA zona kade se predvideni objekti za G-2; G-3; G-4. Cena 30eu/m2. Shifra-9033

  Se izdava stan na Partizanska

Se izdava stan na Partizanska 300 EUR

Se izdava stan 64m2 na super lokacija na Partizanska. Stanot e prazen na 3 kat, so parno i lift. Orientacija jug. Odgovara za firma. Se izdava na podolg period.Shifra-3024/1

Se prodava stan - dupleks na Ruzveltova

Se prodava stan - dupleks na Ruzveltova 60500 EUR

Se prodava stan-dupleks na Ruzveltova 33m2+30m2 galerija. Cena 60 500eu. Shifra-3057

 Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica

Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica 50 000 EUR

Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica 54m2 so podrum 5m2 na 3 kat.Cena 50 000 eu. Shifra-2064

 Se prodava kuka vo Gorce Petrov

Se prodava kuka vo Gorce Petrov 120 000 EUR

Se prodava kuka vo Gorce Petrov 70m2 objekt so 38m2 deloven prostor i dvor 250m2. Cena-120 000eu.Shifra-6035

 Se prodava kuka vo Gazi Baba

Se prodava kuka vo Gazi Baba 215 000 EUR

Se prodava kuka vo Gazi Baba 600m2 za cena 215000eu.Shifra6004

 Se prodava kuka vo Butel 1

Se prodava kuka vo Butel 1 105000 EUR

Se prodava kuka na Top Lokacija vo Butel1 so plac 295m2 so 98m2 objekt+14m2 garaza so isto tolku podrum. Lokacijata e prekrasna so moznost za gradba P+2+Pk. Vo blizina ima se sto mu e potrebno na edno sovremeno semejstvo-skolo,marketi,pazar,banki, Cena 105 000 eu. Shifra-6016

 Se prodava plac so apartmani vo Ohrid

Se prodava plac so apartmani vo Ohrid 135000 EUR

Se prodava plac 433m2 na ATRAKTIVNA LOKACIJA vo Ohrid so apartmani (50m2+25m2). Placot ima mpoznosti za gradba na ugostitelski objekti so poveke nameni. Ima moznosti za zamena za stan vo Ohrid ili Skopje so doplata. Cena-135 000 eu. Shifra-9020

ЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во Визбегово

ЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во Визбегово 132000 EUR

Во Визбегово на највисоката кота каде има чист воздух и пири ветерче, се продава куќа ПР-90м2, 1 кат- 167м2 и тераса 65м2( која е направена на 1/3 од кровот со прекрасен поглед кон градот). Објектот е сместен на плац од 401м2 со градба 2015-2016 година. Во објектот има комотен простор од 2 кујни, 3 спални, 3 купатила( 2 со џакузи и 1 со туш кабина). Се продава наместена со кујна, Акрон плакари, централен бојлер од 200литри. Греење на струја плус подно греење и камин-шпорет исто на подно греење. Куќата е градена со квалитетни италијански материјали. Цената на овој објект е 132000евра. Може и замена за стан во Аеродром со минимум три спални соби.Шифра 6033

 Se izdava stan kaj Vero-Jugobanka

Se izdava stan kaj Vero-Jugobanka 200 EUR

Se Izdava Stan kaj Vero-Dzambo 57m2 -dvosoben namesten,so klima i parno. Se iznajmuva za podolg period za cena 200eu. prednost imaat firmi. Shifra-2019/1

Se Prodava Baraka vo Kisela Voda

Se Prodava Baraka vo Kisela Voda 70 000 EUR

Se prodava baraka vo 11 Oktomvri-Kisela Voda 96m2 so plac204m2. Barakata e so dogradaba, so dve spalni,kujna so trpezarija,dnevna i kupatilo. Se naoga na mirna lokacija za cena 70 000eu so mesto za dogovor. Barakata ima mesto za gradba,so plateni komunalii. Shifra-7011

 Se prodava kuka vo Butel 1

Se prodava kuka vo Butel 1 135000 EUR

Vo Butel 1 se prodava kuka samostojna na plac 500m2 so objekt 200m2. Moze i za investitorori. Cena 135 000 eu.Shifra-6031

 Se Prodava Stan kaj Hramot

Se Prodava Stan kaj Hramot 80000 EUR

Vo srceto na gradot kaj Hramot SE PRODAVA - Trosoben stan od 79m2 na 12/12 kat. Stanot e so 2 spalni sobi (so moznost da se izvede treta spalna soba),kujna so trpezarija,dnevna,kupatilo,gostinsko WC,ostava,balkon, logija, i podrum. Stanot e so ubav raspored i treba da se renovira. Ima centralno greenje i dva lifta. Vo blizina ima O.U., fakulteti, marketi i se drugo sto e potrebno za komunikacija na edno semejstvo. Orientacija jug,istok,zapad. Se prodava za 80 000 eu. Shifra-3073

  Se izdava stan vo Gorce Petrov

Se izdava stan vo Gorce Petrov 8000 MKD

Se izdava stan vo Gorce Petrov od 55 m2, namesten, Stanot ima dve sobi i golema terasa. Vo blizina ima uciliste , gradinka i igraliste. Se izdava na podolg period. Sloboden e od 1.10.2017god. Cena 8000 den. Shifra-2020/1

 Se Prodavaat Placovi vo Mirkovci

Se Prodavaat Placovi vo Mirkovci 15 EUR

Se prodavaat dva placa vo Mirkovci 767m2 i 759m2 za povolna cena od 15eu./m2. Shifra-9021

  Se Prodava Plac vo Pripor

Se Prodava Plac vo Pripor 100 000 EUR

Se PRODAVA plac vo Pripor od 600m2 , so uslov za gradba. Vo placot se predvideni markici za dve individualni kuki ili pomala stanbena zgrada. Moze i dogovor so investitor za kompenzacija i del pari. Placot e deliv i na dve pomali parceli po 300m2. Ima cista dokumentacija. Cena- 100 000eu. so mesto za dogovor. Shifra-9024

 Se Prodava Plac vo Novo Selo

Se Prodava Plac vo Novo Selo 85 EUR

Se prodava plac vo Novo Selo od 2603m2, kade se predvideni za gradba 4 semejni kuki ili zgrada . Moze dogovor so investitor so kompenzacija i del pari . Cena-85eu/m2. Shifra-9025/2

  Se Prodava Plac vo Novo Selo

Se Prodava Plac vo Novo Selo 38 EUR

Se prodava plac- gradezno neizgradeno zemjiste vo Novo Selo 3782m2 so infrastruktura. Cena-35eu/m2. so mesto za dogovor. So moznost za gradba na industriski objekti. Shifra-9025/3

 Se Prodava Plac vo Volkovo

Se Prodava Plac vo Volkovo 55 EUR

Se prodava plac vo Volkovo od 598m2 do asfaltniot plat. Vo placot ima struja i voda.Placot e predviden za gradba na kuki za domuvanje.Prostorot okolu placot e urbaniziran-ima kuki.Cena 50eu/m2. so moznost za dogovor. Shifra-9025/1

  EKSLUZIVNO!!!SE PRODAVA KUKA VO STRUGA

EKSLUZIVNO!!!SE PRODAVA KUKA VO STRUGAПо Договор EUR

EKSLUZIVNO!!! Se prodava stanbena KUKA vo centarot na STRUGA vo Plitishta pozadi gimnazijata. Kukata e na 4 nivoa-PR+2+PK, i ima 3 stanbeni edinici. Objektot se prodava zaedno so placot od 452m2. Se naoga vo mirna i urbanizirana naselba vo Struga. Cena po dogovor.Shifra-6034

 Se prodava stan vo Novo Lisice

Se prodava stan vo Novo Lisice 95000 EUR

Se prodava stan vo Novo Lisice od 115m2 , na 3 kat ,bez lif, so parno. Orientacija istok-zapad-jug. Cena 95 oooeu so mesto za dogovor. Shifra-4002-SU

 Se prodava stan vo Kisela Voda

Se prodava stan vo Kisela Voda 850 EUR

Se prodava renoviran stan od 80m2 vo Kisela Voda. Stanot e funkcionalen i e deliv na dva pomali 30m2 so edna spalna i 50m2 so edna spalna. Se naoga na 1 kat. Cena 850eu/m2. Shifra-3074

 Se Prodava Baraka vo Vlae

Se Prodava Baraka vo Vlae 80 000 EUR

Se prodava baraka vo Vlae 80m2 so dvor 200m2. Barakata e renovirana so sreden dvor. Ima markica PR+1+PK,H-8,80m. Se prodava za 80 000e so mesto za dogovor. Shifra-7009

  Se prodava plac vo Butel

Se prodava plac vo Butel 35 EUR

Se prodava plac vo Butel 1334m2 za 35eu/m2. Placot e vo gradezen reon i moze da se gradat objekti od meshovita klasa na namena i toa A i B klasa. Mozat da se gradat objekti za domuvanje i objekti za komercijalni i delovni nameni. Markica PR+2+PK, H=10,20m Cena 35eu/m2. Shifra-9026

 Se Prodava Kuka vo Butel 1

Se Prodava Kuka vo Butel 1По Договор EUR

Se prodava kuka vo Butel 1,nova od 350m2, so dvor 600m2. Kukata e etazno podelena na 3 kata, so 10 sobi, 3 kupatila, 6 balkoni, podrum - suteren , greenje sopstveno- na kamin. Orientacija jug i hurtikulturno sreden dvor. Se prodava za 180 000eu. so mesto za dogovor. Vselivost vo kukata za 1 mesec. Shifra-6028

 Se prodava kuka vo Butel 2

Se prodava kuka vo Butel 2По Договор EUR

Se prodava kuka 170m2 so dvor 400m2. Se prodava prazna. Ima prizemje,suteren i podrum od 20m2, Greenje na struja.Gradba 1973 god. so orientacija jug-sever. Ima kujna so trpezarija,dnevna i 3 spalni sobi. Kukata e so sreden dvor. Cena-140 000eu so mesto za dogovor.Shifra-6030

  Se prodava kuka vo Butel 2

Se prodava kuka vo Butel 2 180000 EUR

Se prodava kuka vo Butel 2 od 180m2 so dvor 480m2. Se sostoi od 2 sprata,so 5 sobi (3 spalni sobi,salon,trpezarija so kujna i dnevna,2 kupatila,2 balkoni,terasa 3x9.)Greenjeto e solaren sistem. kukata e nova i se prodava za 180 000eu.Shifra-6024

 Se prodava kuka vo Butel 2

Se prodava kuka vo Butel 2 180000 EUR

Se prodava kuka vo Butel 2 na tri kata so uredni dokumenti. Vkupnata povrshina na kukata e 210m2+300m2 dvor, so toa sto sekoj kat ima posebno po eden stan,sekoj so poseben vlez oddelen od drugite. Sekoj kat ne e vrzan so zaednicki skali tuku se kako mini zgrada.Vo sekoj sprat ima po edna dnevna soba so trpezarija,po dve spalni sobi,po edna kujna,po edno predsobje i po edno kupatilo. Kukata se naoga vo miren del i pred nea ima golem parking prostor i vo dvorot ima prking dopolnitelno.Vo blizinina ima poliklinika,OU,4 banki,supermarketi i dr. Cena 180 000eu.Shifra-6027

Се Продава Плац со Викендица во Мирковци

Се Продава Плац со Викендица во МирковциПо Договор EUR

Се продава викендица од 36м2 на плац од 1800м2 во Мирковци. Куќата има дневна со трпезарија,спална соба, купатило. Од помошни објекти располага со гаража, подрум, штала и бунар. Има подземно спроведено струја и хидрофор со водоводна инсталација внесена во куќата. Објектите ќе влезат во процес на легализација после Нова Година. Нивата е исполнета со прекрасни овошја. Постои можност за купување на минимален дел од нивата од 600м2 или по желба.Цената на цел имот е 37.000еур со место за договор.Шифра 9028

Se Izdava Stan vo Debar Maalo

Se Izdava Stan vo Debar Maalo 500 EUR

Na 100metri od Partizanski Odredi, vo Debar Maalo se izdava stan/ del od kukja, povrsina 160m2, na 2/2 kat. Stanot raspolaga so dnevna, kujna, trpezarija, 3 spalni sobi, 2 kupatila, 1 terasa. Stanot moze da se koristi i kako deloven prostor. Ima parking prostor za nekolku vozila.Cena 500eur.Shifra 5008/1

 Se Prodava Plac vo Vizbegovo

Se Prodava Plac vo VizbegovoПо Договор EUR

Na atraktivna lokacija vo Vizbegovo se Prodava Plac 5396m2. Placot e so moznost za gradba na objekti G-2,G-3,G4-lesna i nezagaduvacka industrija,servisi,stovarishta. Lociran e vo opshtina kade komunaliite za objektite se poevtini. Po potreba placot moze da bide i do 12000m2. Cena po dogovor. Shifra-9029

Се Продава Стан кај Железничка Станица

Се Продава Стан кај Железничка Станица88000 EUR

Се продава стан со површина 88м2, на 14/16 кат. Станот е во добра состојба, полуреновиран, со 3 спални соби, дневна, кујна со трпезарија, гостинско wc i бања. Има балкон, 2 лифта, централно греење. Шифра 4005

Се издава стан во Карпош 3

Се издава стан во Карпош 3 350 EUR

Се издава нов, невселуван стан во Карпош 3, во близина на трговски центар City Mall со површина од 50м2. Станот е комплетно опремен и располага со дневна, кујна со трпезарија, една спална соба, и балкон со прекрасен поглед кон планината Водно. Се наоѓа на 10ти кат. Греење на парно. Цена 350еур. Се издава на подолг временски период. Шифра 2051/1 Apartment for rent in Skopje -50m2. The complex is situated just next to City Mall shoping center and near the bank of the river Vardar. It has one bedroom,very comfortable terase and is fully furnished. Its on the 10th floor on the south side and has a nice partial view of the Vodno mountain. Underneath the building there is a big grocery store and near by there are two bus station. Distance from the city center is five to ten minutes with a car. Rent is 350 euros per month. Cipher 2051/1