Се ПРОДАВА стан во Центар (75 m2)(Off Market)

Се ПРОДАВА стан во Центар (75 m2)Се ПРОДАВА стан во Центар (75 m2)Се ПРОДАВА стан во Центар (75 m2)Се ПРОДАВА стан во Центар (75 m2)Се ПРОДАВА стан во Центар (75 m2)Се ПРОДАВА стан во Центар (75 m2)

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000705
Огласот е посетен:   251 пат

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 75 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 3063


Опис на недвижноста

Се ПРОДАВА стан во Центар (75 m2) Станот се наоѓа во Општина Центар. Лоциран е во непосредна близина на Лотарија поточно на Улица Македонија. Живеалиштето се продава со комплетно уредна документација. Катноста е 3-5 КАТ. Греењето е на BEG централно ПАРНО и ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спални соби, вц со купатило, три тераси, подрум и паркинг простор. ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ: Станот/Живеалиштето се продава во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА. Цена: Цена по договор. Шифра: 3063 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :