Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Мечкаров (58 м2(Off Market)

Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Мечкаров (58 м2Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Мечкаров (58 м2Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Мечкаров (58 м2Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Мечкаров (58 м2Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Мечкаров (58 м2Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Мечкаров (58 м2

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000710
Огласот е посетен:   190 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : --

Квадратура : 58 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 4

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 2004


Опис на недвижноста

Се ПРОДАВА стан во Кисела Вода кај Мечкаров (58 м2) Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода. Ориентацијта на станот е на Исток. Живеалиштето се продава со комплетно уредна документација. Катноста е 4/4 КАТ. Греењето е на BEG централно ПАРНО. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, спална соба, вц со купатило, еден балкон и паркинг простор . ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ: Станот/Живеалиштето се продава во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА. Цена: Цена по договор. Шифра: 2004 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :