Се издава екслузивна гарсоњера кај Мида(Off Market)

Се издава екслузивна гарсоњера кај Мида

Се Изнајмува, 300 EUR

Оглас број: 0000245
Огласот е посетен:   173 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Север

Година на градба : 2010

Квадратура : 40 m2

Соби : Гарсоњери

Состојба : Нов

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 1035/1


Опис на недвижноста

Се издава луксузно наместена гарсоњера кај Мида од 40м2, плус 8м2 тераса. Станот е на 2 кат и има централно греење. Цена 300еур. Шифра 1035/1
Повеќе
Сподели :