Се продава Вила во Охрид

Се Продава, по договор EUR

Оглас број: 0000404
Огласот е посетен:   387 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Југ

Година на градба : 1990

Квадратура : 136 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 6ВИ


Опис на недвижноста

Се продава Вила во непосредна близина на Хотел Гранит во Охрид со квадратура од 136м2 и двор од 257м2. Вилата има три влезови, секој влез по 3 апартмани, вкупно 9 апартмани со посебно купатило, дневна, кујна, една спална соба и тераса со поглед на Охридско езеро. Цена по договор.Шифра 6ВИ
Повеќе
Сподели :