Се Продава Деловен Простор во ГТЦ

Се Продава, 210000 EUR

Оглас број: 0000262
Огласот е посетен:   1111 пат

Тип на недвижноста : Деловни простории

Ориентација : Југ

Година на градба : 1980

Квадратура : 99 m2

Соби : Еднособни

Состојба : Реновиран

Кат : prizemje

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Празен

Шифра : 8011


Опис на недвижноста

Се продава деловен простор во ГТЦ со површина од 99м2. Просторот е погоден за повеќе дејности. Има санитарен чвор. Греењето е од повеќе видови. Цена 210000. Шифра 8011
Повеќе
Сподели :