Se PRODAVA stan ( 71 m2 ) – Kisela Voda

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000692
Огласот е посетен:   742 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Северо-исток

Година на градба : 2005

Квадратура : 71 m2

Соби : Трособни