Се издава луксузно опремен трособен стан во Центар(Off Market)

Се издава луксузно опремен трособен стан во ЦентарСе издава луксузно опремен трособен стан во ЦентарСе издава луксузно опремен трособен стан во ЦентарСе издава луксузно опремен трособен стан во ЦентарСе издава луксузно опремен трособен стан во ЦентарСе издава луксузно опремен трособен стан во ЦентарСе издава луксузно опремен трособен стан во ЦентарСе издава луксузно опремен трособен стан во ЦентарСе издава луксузно опремен трособен стан во ЦентарСе издава луксузно опремен трособен стан во ЦентарСе издава луксузно опремен трособен стан во ЦентарСе издава луксузно опремен трособен стан во Центар

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000755
Огласот е посетен:   86 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : --

Квадратура : 105 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : 5

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3099/1


Опис на недвижноста

Се издава луксузно опремен трособен стан во Центар Станот се наоѓа во близина на Државна болница на ул. 50та Дивизија. Квадратурата е од 105 м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спални соби, еден тоалет, едно купатило и балкон. Станот има гаража. Цена: Цена по договор. Шифра: 3099/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501
Повеќе
Сподели :