Se prodava VILA na Popova Shapka

Се Продава, 150 000 EUR

Оглас број: 0000372
Огласот е посетен:   316 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Југ

Година на градба : 2000

Квадратура : 300 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Наместен

Шифра : 5PSD


Опис на недвижноста

Se prodava VILA na Popova Shapka od 300m2 so plac 250 m2. Vilata e so 6 apartmani + zaednicki prostor. Se sostoi od Su+Pr+1+Pk. Se naoga na najubavata lokacija na Shapka. Se prodava namestena i opremena so Cena-150 000eu. Shufra-5PSD
Повеќе
Сподели :