Se prodava plac 1400m2 vo Strumica.

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000891
Огласот е посетен:   417 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 1400 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 1

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : Sr/plac 02


Опис на недвижноста

Se prodava plac od 1400m2 na patot Strumica - Dabila.Placot se naoga na vtor red, so markica za gradba G2-lesna nezagaduvacka industrija.Magacini ,izlozbeni saloni, i slicno.
Повеќе
Сподели :