Се Продава Плац во Визбегово

Се Продава, 50 EUR

Оглас број: 0000076
Огласот е посетен:   321 пат

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Југо-запад

Година на градба : --

Квадратура : 4000 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 00

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 43


Опис на недвижноста

Се продава плац во Визбегово од 4000м2-50ев./м2.Плацот е во Индустриска зона.Има можност за повеќе намени Шифра-43
Повеќе
Сподели :