Se Prodava Plac vo Gorno Nerezi

Се Продава, По Договор EUR

Оглас број: 0000150
Огласот е посетен:   366 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : 1990

Квадратура : 1484 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 1

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 40/1


Опис на недвижноста

Se prodava plac vo Gorno Nerezi 1484m2 vo gradezen reon. Placot e do pat so struja i voda i so prekrasen pogled kon grad Skopje. Cena--70eu/m2. so mesto za dogovor. Shifra-40/1
Повеќе
Сподели :