Se Prodava Plac vo Novo Selo(Off Market)

 Se Prodava Plac vo Novo Selo Se Prodava Plac vo Novo Selo Se Prodava Plac vo Novo Selo Se Prodava Plac vo Novo Selo

Се Продава, 85 EUR

Оглас број: 0000201
Огласот е посетен:   196 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Сите

Година на градба : 2017

Квадратура : 2603 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 0

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 9025/2


Опис на недвижноста

Se prodava plac vo Novo Selo od 2603m2, kade se predvideni za gradba 4 semejni kuki ili zgrada . Moze dogovor so investitor so kompenzacija i del pari . Cena-85eu/m2. Shifra-9025/2
Повеќе
Сподели :