Се Продава Плац во Волково

Се Продава, 21 EUR

Оглас број: 0000083
Огласот е посетен:   259 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : --

Квадратура : 2000 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 00

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 46/2


Опис на недвижноста

Се продава плац во Волково од 2000м2-21ев/м2.Шифра-46/2
Повеќе
Сподели :