Се издава стан во Центар, БУЊАКОВЕЦ (Off Market)

Се издава стан во Центар, БУЊАКОВЕЦ Се издава стан во Центар, БУЊАКОВЕЦ Се издава стан во Центар, БУЊАКОВЕЦ Се издава стан во Центар, БУЊАКОВЕЦ Се издава стан во Центар, БУЊАКОВЕЦ Се издава стан во Центар, БУЊАКОВЕЦ Се издава стан во Центар, БУЊАКОВЕЦ Се издава стан во Центар, БУЊАКОВЕЦ Се издава стан во Центар, БУЊАКОВЕЦ Се издава стан во Центар, БУЊАКОВЕЦ

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000725
Огласот е посетен:   82 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југ

Година на градба : 2004

Квадратура : 90 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 3097/1


Опис на недвижноста

Се издава стан во Центар,БУЊАКОВЕЦ во непосредна близина на О.У. ЈОХАН ХАЈНРИХ ПЕСТАЛОЦИ. Станот се наоѓа во Општина Центар. Ориентацијата му е ЈУЖНА. Лоциран е на адреса или улица “НИКОЛА ТРИМПАРЕ”. Квадратурата е од 90 М2. Внатрешно живеалиштето е ПОЛУ – НАМЕСТЕНО,но постои можност да се ИЗДАДЕ и целосно ПРАЗНО. Катноста е 2 КАТ од вкупно 6 КАТОВИ. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО. Располага со следниот распоред: мал ходник, дневна, кујна, трпезарија, две соби, гостинско вц, вц со купатило и балкон/тераса. Градбата на објектот е од 2004 година. Слободно паркинг место има. ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ ДЕКА:Станот ОДГОВАРА и за ДЕЛОВЕН ПРОСТОР. Цена: Цена по договор. Шифра: 3097/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:‎075 489 145
Повеќе
Сподели :