Се издава СТАН во КОЗЛЕ(Off Market)

Се издава СТАН во КОЗЛЕСе издава СТАН во КОЗЛЕСе издава СТАН во КОЗЛЕСе издава СТАН во КОЗЛЕСе издава СТАН во КОЗЛЕСе издава СТАН во КОЗЛЕСе издава СТАН во КОЗЛЕ

Се Изнајмува, 550 EUR

Оглас број: 0000508
Огласот е посетен:   151 пат

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : 2010

Квадратура : 91 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Друго

Инвентар : Наместен

Шифра : 4012/1


Опис на недвижноста

Се издава стан во Козле во близина на Германска Амбасада. Станот е со површина од 91м2, и располага со 3 спални соби, WC, тераса и гаража од 15м2. Има парно од Топлификација- подно греење. Цена за издавање 550еур фиксна + комуналии. Шифра 4012/1
Повеќе
Сподели :