Се продава стан од 65м2 воСтрумица(Off Market)

Се продава стан од 65м2 воСтрумицаСе продава стан од 65м2 воСтрумицаСе продава стан од 65м2 воСтрумица

Се Продава, 37.000 EUR

Оглас број: 0000037
Огласот е посетен:   295 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : 2003

Квадратура : 65 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 5

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : Ст


Опис на недвижноста

Се продава прекрасен стан во центарот на Струмица, веднаш спроти ГТЦ Глобал.Станот се наога на 5ти кат, со одличен распоред и поглед на паркот. Повеке информации на тел: 075-488-259
Повеќе
Сподели :