Се продава прекрасна куќа во Волково

Се Продава, По Договор EUR

Оглас број: 0000817
Огласот е посетен:   542 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 280 m2

Соби : Поголеми