Се продаваат Двособен Еднособен стан - Aвтокоманда

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000749
Огласот е посетен:   203 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : --

Квадратура : 34 m2

Соби : Еднособни

Состојба : Нов

Кат : -

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : G1000


Опис на недвижноста

Се продаваат Двособен стан ( Тип 4 ) и Еднособен стан ( Тип 5 ) на одлична локација во Автокоманда. Становите се наоѓаат во Општина Гази Баба. ЗА ПОВЕЌЕ И ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ НА: 075 489 145 или 078 409 501 Шифра: G1000
Повеќе
Сподели :