Се Продава Плац во Нерези

Се Продава, По Договор EUR

Оглас број: 0000070
Огласот е посетен:   350 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : --

Квадратура : 1358 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 00

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 38


Опис на недвижноста

Се продава плац во Нерези од 1358м2 со цена по договор.Шифра-38
Повеќе
Сподели :