Се издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во Тафталиџе(Off Market)

Се издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во ТафталиџеСе издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во ТафталиџеСе издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во ТафталиџеСе издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во ТафталиџеСе издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во ТафталиџеСе издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во ТафталиџеСе издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во ТафталиџеСе издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во ТафталиџеСе издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во ТафталиџеСе издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во ТафталиџеСе издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во ТафталиџеСе издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во ТафталиџеСе издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во ТафталиџеСе издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во ТафталиџеСе издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во ТафталиџеСе издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во Тафталиџе

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000726
Огласот е посетен:   136 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : --

Квадратура : 105 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3011/1


Опис на недвижноста

Се издава ТРОСОБЕН стан (105 м2) во Тафталиџе Лоциран е на улица ,,Лондонска ‘’, во близина на Ресторанот 14-ка. Квадратурата е од 105 м2. Греењето е на BEG – Централно Парно + КЛИМА Уред. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спалнни соби, еден тоалет, едно гостинско купатило и еден балкон. Станот раполага со сопствена гаража. Цена: Цена по договор. Шифра: 3011/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 02 614 0571
Повеќе
Сподели :