Се продава стан 45м2 во Струмица(Off Market)

Се продава стан 45м2 во СтрумицаСе продава стан 45м2 во Струмица

Се Продава, 650 EUR

Оглас број: 0000029
Огласот е посетен:   365 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : 2017

Квадратура : 45 m2

Соби : Еднособни

Состојба : Нов

Кат : 3

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : Ст


Опис на недвижноста

Се продава прекрасен стан од 45м2 со дневна со кујна и спална.Се наога на 3 кат во центарот на градот Струмица.Сега за екстра цена за само 650 ев/м2.Повеке информации на тел: 075-488-259
Повеќе
Сподели :