Се издава Двособен стан во Центар(Off Market)

Се издава Двособен стан во ЦентарСе издава Двособен стан во ЦентарСе издава Двособен стан во ЦентарСе издава Двособен стан во ЦентарСе издава Двособен стан во ЦентарСе издава Двособен стан во ЦентарСе издава Двособен стан во ЦентарСе издава Двособен стан во ЦентарСе издава Двособен стан во ЦентарСе издава Двособен стан во ЦентарСе издава Двособен стан во Центар

Се Изнајмува, По Договор EUR

Оглас број: 0000829
Огласот е посетен:   45 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 55 m2

Соби : Двособни

Состојба : Нов

Кат : 1

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 2154/1


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во Дебар маало. Квадратурата на станот е 55 м2. Станот е нов и е целосно и комплетно наместен, на прв кат. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна – трпезарија, една спална соба и бања. Цена: Цена по договор. Шифра: 2154/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :