Се продава двособен стан во Кисела Вода (Off Market)

Се продава двособен стан во Кисела Вода Се продава двособен стан во Кисела Вода Се продава двособен стан во Кисела Вода Се продава двособен стан во Кисела Вода Се продава двособен стан во Кисела Вода Се продава двособен стан во Кисела Вода Се продава двособен стан во Кисела Вода Се продава двособен стан во Кисела Вода Се продава двособен стан во Кисела Вода

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000765
Огласот е посетен:   69 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : 2012

Квадратура : 47 m2

Соби : Двособни

Состојба : Нов

Кат : 4

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Струја

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 2010


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во близина на Чешма. Квадратурата е од 47м2. Располага со следниот распоред: дневна соба со кујна и трпезарија, ходник, една спална соба и балкон. Во станот има скали за горниот ден ,,галерија’’ во која може да се направи уште една спална соба. Греењето е на сопствено греење – со инвентер клима. Има две слободни паркинг места. Цена: Цена по договор. Шифра: 2010 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501
Повеќе
Сподели :