Se Prodava Plac vo Novo Selo

Се Продава, 38 EUR

Оглас број: 0000204
Огласот е посетен:   335 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Сите

Година на градба : 2017

Квадратура : 3782 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 0

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 9025/3


Опис на недвижноста

Se prodava plac- gradezno neizgradeno zemjiste vo Novo Selo 3782m2 so infrastruktura. Cena-35eu/m2. so mesto za dogovor. So moznost za gradba na industriski objekti. Shifra-9025/3
Повеќе
Сподели :