Се Продава Плац во Визбегово

Се Продава, 45 EUR

Оглас број: 0000077
Огласот е посетен:   259 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : --

Квадратура : 5470 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 00

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 44


Опис на недвижноста

Се продава плац во Визбегово 5470м2-45ев./м2. Шифра-44
Повеќе
Сподели :