Се Продава Плац во Визбегово

Се Продава, 35 EUR

Оглас број: 0000080
Огласот е посетен:   273 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : --

Квадратура : 14000 m2

Соби : Гарсоњери

Состојба : Реновиран

Кат : 00

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 45


Опис на недвижноста

Се продава плац во Визбегово 14 000м2-за 35ев/м2.Спаѓа во градежно земјиште со маркици за куќи и може да се купат помали целини . Шифра-45
Повеќе
Сподели :