Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,УНИВЕРЗАЛНА САЛА (43М2) (Off Market)

Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,УНИВЕРЗАЛНА САЛА (43М2) Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,УНИВЕРЗАЛНА САЛА (43М2) Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,УНИВЕРЗАЛНА САЛА (43М2)

Се Изнајмува, По Договор EUR

Оглас број: 0000488
Огласот е посетен:   385 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : 2013

Квадратура : 43 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 3/5

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 2044/1


Опис на недвижноста

Се издава комплетно наместен стан во понова зграда со квадратура од 43м2 на 3кат од вкупно 5катови.Станот се наоѓа веднаш до Булеварот Партизански Одреди,на 3 минути одење од Универзална Сала до Зградата.Зградата е од понова градба,а изградена е во 2013 година.Местото и локацијата се исклучително атрактивни,а средината урбана и модерна во секој поглед од зборот.Домот е внимателно и грижливо наместен,од тие причини е со повисока цена.Паркинг ниту подземна гаража зградата не поседува,а тоа е пример и со сите останатите објекти во истата близина.Местото за паркирање може единствено да се обезбеди преку означените зони,или градските картички за возила.Лифт:Да.Клима:Да.Греење:Струја.Режиски Трошоци:Ниски,минимални.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,една брачна родителска соба,кујна,трпезарија дневна и балкон/тераса.ИСКЛУЧИВО ЗА СЕРИОЗНИ КЛИЕНТИ. Цена:280 ЕУР. ЦЕНАТА Е ФИКСНА. Шифра:2044/1
Повеќе
Сподели :