Се продаваат двособни станови во Аеродром(Off Market)

Се продаваат двособни станови во АеродромСе продаваат двособни станови во АеродромСе продаваат двособни станови во АеродромСе продаваат двособни станови во АеродромСе продаваат двособни станови во Аеродром

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000717
Огласот е посетен:   117 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : 2019

Квадратура : 0 m2

Соби : Двособни

Состојба : Нов

Кат : -

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Празен

Шифра : Z2000


Опис на недвижноста

Се продаваат двособни станови (Модел 1/2/3/4) на одлична локација во Општина Аеродром, во близина на Мајчин дом. ЗА ПОВЕЌЕ И ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ НА: 075 489 145. Шифра: Z2000
Повеќе
Сподели :