SE PRODAVA EKSLUZIVEN PLAC -DOLNO VODNO

Се Продава, po dogovor EUR

Оглас број: 0000296
Огласот е посетен:   362 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Сите

Година на градба : 2018

Квадратура : 0 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Стар

Кат : 00

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 9035


Опис на недвижноста

SE PRODAVA EKSLUZIVEN PLAC DOLNO VODNO.
Повеќе
Сподели :