Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2(Off Market)

Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2

Се Изнајмува, 12 EUR

Оглас број: 0000531
Огласот е посетен:   227 пати

Тип на недвижноста : Деловни простории

Ориентација : Сите

Година на градба : 2018

Квадратура : 277 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Празен

Шифра : 8066/1


Опис на недвижноста

Се издава деловен простор во Карпош 2 со површина од 277м2. Се наоѓа на 2ри кат. Просторот е распредел со рецепција, кујна, 2 тоалета, ходник, сала за состаноци, 4 канцеларии, 2 тераси. Цена 12еур/м2. Шифра 8066/1
Повеќе
Сподели :