Се издава Трособен стан (Off Market)

Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан Се издава Трособен стан

Се Изнајмува, По Договор EUR

Оглас број: 0000828
Огласот е посетен:   54 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : --

Квадратура : 106 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Празен

Шифра : 3053/1


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во близина на пазарот и поликлиниката Ѓорче Петров. Ориентацијата му е југо - источна. Станот се наоѓа на втор спрат во зграда со лифт. Станот се издава со опремени тоалети, кујна и плакари во собите и ходник и има површина од 106 м2, со три спални соби, 2 тоалети, дневна соба и кујна и два балкони. Цена: по договор За повеќе информации јавете се на 075 489 145 Шифра на станот 3053/1
Повеќе
Сподели :