ЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во Визбегово(Off Market)

ЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во ВизбеговоЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во ВизбеговоЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во ВизбеговоЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во ВизбеговоЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во ВизбеговоЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во ВизбеговоЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во ВизбеговоЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во ВизбеговоЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во ВизбеговоЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во ВизбеговоЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во ВизбеговоЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во ВизбеговоЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во ВизбеговоЕКСЛУЗИВНО!!! Се продава куќа во Визбегово

Се Продава, 132000 EUR

Оглас број: 0000171
Огласот е посетен:   504 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Југо-запад

Година на градба : 2015

Квадратура : 401 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : prizemje

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Наместен

Шифра : 6033


Опис на недвижноста

Во Визбегово на највисоката кота каде има чист воздух и пири ветерче, се продава куќа ПР-90м2, 1 кат- 167м2 и тераса 65м2( која е направена на 1/3 од кровот со прекрасен поглед кон градот). Објектот е сместен на плац од 401м2 со градба 2015-2016 година. Во објектот има комотен простор од 2 кујни, 3 спални, 3 купатила( 2 со џакузи и 1 со туш кабина). Се продава наместена со кујна, Акрон плакари, централен бојлер од 200литри. Греење на струја плус подно греење и камин-шпорет исто на подно греење. Куќата е градена со квалитетни италијански материјали. Цената на овој објект е 132000евра. Може и замена за стан во Аеродром со минимум три спални соби.Шифра 6033
Повеќе
Сподели :