Се продава плац во Пржино

Се Продава, По Договор EUR

Оглас број: 0000231
Огласот е посетен:   306 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Сите

Година на градба : 1956

Квадратура : 285 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Стар

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 9027


Опис на недвижноста

Се продава плац во населба Пржино со вкупна површина 285м2, на кој има стара куќа со основа 163м2 ,маркица П+2+ПК, класа А1. Постои и можност за замена со компензација на стан и доплата. Цена 150000еур. Шифра 9027
Повеќе
Сподели :