Се продаваат гарсоњери во Аеродром(Off Market)

Се продаваат гарсоњери во АеродромСе продаваат гарсоњери во АеродромСе продаваат гарсоњери во Аеродром

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000716
Огласот е посетен:   106 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : 2019

Квадратура : 0 m2

Соби : Гарсоњери

Состојба : Нов

Кат : -

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Празен

Шифра : Z1000


Опис на недвижноста

Се продаваат гарсоњери (Модел 1/2) на одлична локација во Општина Аеродром, во близина на Мајчин дом. ЗА ПОВЕЌЕ И ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ НА: 075 489 145. Шифра: Z1000
Повеќе
Сподели :