Се продава стан во Центар 2(Off Market)

Се продава стан во Центар 2Се продава стан во Центар 2Се продава стан во Центар 2Се продава стан во Центар 2Се продава стан во Центар 2Се продава стан во Центар 2Се продава стан во Центар 2Се продава стан во Центар 2

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000778
Огласот е посетен:   342 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : 2005

Квадратура : 108 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 7

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Друго

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 3074


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа на Водно. Станбена површина од 108 м2 – со идеален распоред : • Oдвоен Дневен престој од спалните соби, • Голем дневен престој со терпезарија и кујна, • Две Тераси, • Еден тоалет, едно гостинско вц, • Две спални соби Цена: Цена по договор Шифра: 3074 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501
Повеќе
Сподели :