Се Издава Куќа Во Козле(Off Market)

Се Издава Куќа Во КозлеСе Издава Куќа Во КозлеСе Издава Куќа Во КозлеСе Издава Куќа Во КозлеСе Издава Куќа Во КозлеСе Издава Куќа Во КозлеСе Издава Куќа Во КозлеСе Издава Куќа Во КозлеСе Издава Куќа Во Козле

Се Изнајмува, 300 EUR

Оглас број: 0000054
Огласот е посетен:   203 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Југ

Година на градба : 1980

Квадратура : 100 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : prizemje

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3021/1


Опис на недвижноста

Се издава во Козле дел од куќа од 100м2.Има 3 спални соби,кујна,трпезарија,дневна,купатило.Просторот е комплетно реновиран и наместен комотен за едно семејство.Греењето е на нафта со радијатори сместени во просторот за живеење.Цената е 300 ев.со вклучено греење . Шифра-3021/1
Повеќе
Сподели :