Се ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ (48 М2 )(Off Market)

Се ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ (48 М2 )Се ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ (48 М2 )Се ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ (48 М2 )Се ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ (48 М2 )

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000675
Огласот е посетен:   122 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : --

Година на градба : --

Квадратура : 48 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 1

Балкон : Не

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 2118/1


Опис на недвижноста

Се издава стан во КАРПОШ, се наоѓа во близина на ТИНЕКС Маркет. Квадратурата е од 48 м2. Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено. Катноста е на високо ПРИЗЕМЈЕ од вкупно 9 КАТОВИ. Греењето е на ЦЕНТРАЛНО ПАРНО (БЕГ). Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба и вц со купатило. Објектот е реновиран. Слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра 2118/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501
Повеќе
Сподели :