Se izdava kukja vo Zelezara

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000868
Огласот е посетен:   375 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : 2019

Квадратура : 70 m2

Соби : Трособни