Се издава двособен стан во Тафталиџе(Off Market)

Се издава двособен стан во ТафталиџеСе издава двособен стан во ТафталиџеСе издава двособен стан во ТафталиџеСе издава двособен стан во Тафталиџе

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000806
Огласот е посетен:   56 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : --

Квадратура : 64 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 2151/1


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во близина на Лептокарија. Квадратурата на станот е 64 м2. Станот е целосно/комплетно наместен. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна – трпезарија, една спална соба, балкон и бања. Еден паркинг простор. Цена: Цена по договор. Шифра: 2151/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :