Se prodavaat stanovi od 89m2 105m2 i 115m2 vo Stru

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000894
Огласот е посетен:   258 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југ

Година на градба : 2020

Квадратура : 89 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 4

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Празен

Шифра : sr/st3


Опис на недвижноста

Se prodavaat stanovi vo Strumica vo Karpos. 1.Stan od 89m2, 4 kat, lift, juzna strana. 2.Stan od 105m2, 5 kat, lift, juzna strana. 3.Stan od 115m3, 4 kat, lift , juzna strana.
Повеќе
Сподели :