Се ПРОДАВА трособен Стан Во Кисела Вода (Off Market)

Се ПРОДАВА трособен Стан Во Кисела Вода Се ПРОДАВА трособен Стан Во Кисела Вода Се ПРОДАВА трособен Стан Во Кисела Вода Се ПРОДАВА трособен Стан Во Кисела Вода Се ПРОДАВА трособен Стан Во Кисела Вода Се ПРОДАВА трособен Стан Во Кисела Вода

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000733
Огласот е посетен:   177 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 82 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : 1

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3066


Опис на недвижноста

Се ПРОДАВА трособен Стан Во Кисела Вода Станот се наоѓа на улица Киро Крстевски, во непосредна близина на Чешма. Станбена површина 76м2 - идеален распоред • Физички одвоен Дневен престој од спални • Голем дневен престој со терпезарија и кујна (југ) • Тераса 4 м2 (југ) • Гостинско ВЦ • 2 спални, Тераса (поврзана со спалните соби) • Греењето е на BEG Централно парно Цена: Цена по договор. Шифра: 3066 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :