Се издава Стан Кај Железничка (Off Market)

Се издава Стан Кај Железничка Се издава Стан Кај Железничка Се издава Стан Кај Железничка Се издава Стан Кај Железничка Се издава Стан Кај Железничка Се издава Стан Кај Железничка Се издава Стан Кај Железничка Се издава Стан Кај Железничка Се издава Стан Кај Железничка

Се Продава, 350 EUR

Оглас број: 0000174
Огласот е посетен:   240 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Запад

Година на градба : 2017

Квадратура : 50 m2

Соби : Двособни

Состојба : Нов

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 2018/1


Опис на недвижноста

На само 5 мин од Железничка станица и на 15 мин пешачење до градски плоштад се издава ново опремен стан од 50м2, 4м2 тераса. Станот е опремен со 42 инчи тв,клима, гарнитура Симпо, спална Зона мебел, гарнитура за тераса, машина за перење и сушење облека, микро, кујна, кабловска, интернет, wi-fi. На 3 кат, лифт, централно парно, обезбеден паркинг просторЦена за наем на една година 300 еур. Шифра 2018/1
Повеќе
Сподели :