Се ПРОДАВА ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода (Off Market)

Се ПРОДАВА ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода  Се ПРОДАВА ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода  Се ПРОДАВА ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода  Се ПРОДАВА ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода  Се ПРОДАВА ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода  Се ПРОДАВА ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода  Се ПРОДАВА ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000713
Огласот е посетен:   102 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : --

Квадратура : 54 m2

Соби : Двособни

Состојба : Нов

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 2005


Опис на недвижноста

Се ПРОДАВА ДВОСОБЕН стан во Кисела Вода Лоциран е на улица ,,Христо Татарчев‘’, Припор. Квадратурата е од 54 м2. Катноста е на 3 Кат од вкупно 4 Катови. Греењето е на СОПСТВЕНО ПАРНО, ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, тоалет и балкон. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2005 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :