Се Издава Стан во Карпош 4(Off Market)

   Се Издава Стан во Карпош 4   Се Издава Стан во Карпош 4   Се Издава Стан во Карпош 4   Се Издава Стан во Карпош 4   Се Издава Стан во Карпош 4   Се Издава Стан во Карпош 4   Се Издава Стан во Карпош 4   Се Издава Стан во Карпош 4

Се Изнајмува, 9000 EUR

Оглас број: 0000397
Огласот е посетен:   191 пат

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Север

Година на градба : 1980

Квадратура : 50 m2

Соби : Двособни

Состојба : Стар

Кат : 7

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Друго

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 2034/1


Опис на недвижноста

Се издава стан во Карпош 4 на 7/9 кат со површина од 50м2. Се издава празен со кујнски елементи. Располага со дневна, кујна, една спална соба, купатило, балкон. Греење на струја, со исклучено парно. Станот поседува гаража со доплата и има паркинг место позади зградата. Цена 9000ден. Шифра 2034/1
Повеќе
Сподели :