Се Продава Вила во Охрид

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000405
Огласот е посетен:   693 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Југ

Година на градба : 1997

Квадратура : 145 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 7ВС


Опис на недвижноста

Се продава вила на 4км од центарот на Охрид, со површина од 145м2, приземје, кат со тераси 295м2 и двор од 255м2. Има сопствен паркинг простор и поглед према Охридско езеро. Цена по договор. Шифра 7ВС
Повеќе
Сподели :