Се продава плац

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000779
Огласот е посетен:   707 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 1820 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : -

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 9056


Опис на недвижноста

Плацот се наоѓа во Општина Валандово – с. Раброво Површина од 1.820 м2 со изградена хала од 670 м2 + можност за доградба од 270 м2. Шифра: 9056 ЗА ПОВЕЌЕ И ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ НА : 075 489 145 или 078 409 501
Повеќе
Сподели :