Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,ГТЦ – ПАРК ЖЕНА БОРЕЦ (Off Market)

Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,ГТЦ – ПАРК ЖЕНА БОРЕЦ Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,ГТЦ – ПАРК ЖЕНА БОРЕЦ Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,ГТЦ – ПАРК ЖЕНА БОРЕЦ Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,ГТЦ – ПАРК ЖЕНА БОРЕЦ Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,ГТЦ – ПАРК ЖЕНА БОРЕЦ Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,ГТЦ – ПАРК ЖЕНА БОРЕЦ Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,ГТЦ – ПАРК ЖЕНА БОРЕЦ Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,ГТЦ – ПАРК ЖЕНА БОРЕЦ Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,ГТЦ – ПАРК ЖЕНА БОРЕЦ Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,ГТЦ – ПАРК ЖЕНА БОРЕЦ Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,ГТЦ – ПАРК ЖЕНА БОРЕЦ Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,ГТЦ – ПАРК ЖЕНА БОРЕЦ

Се Изнајмува, По Договор EUR

Оглас број: 0000491
Огласот е посетен:   388 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југо-запад

Година на градба : 1990

Квадратура : 82 m2

Соби : Трособни

Состојба : Полуреновиран

Кат : 8/10

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3072/1


Опис на недвижноста

Се издава пристојно и комплетно наместен стан во постара зграда со квадратура од 82м2 на 8кат од вкупно 10катови.Станот се наоѓа во Општина Центар,до непосредна близина на паркот поред ГТЦ “ЖЕНА БОРЕЦ” поточно локациски позициониран близу кај Олимписки Базен.Зградата излегува на Булеварот “Кочо Рацин” а со старост на градба е од 1990 година.Местото и средината е мирна и задоволително урбанизирана.Паркинг (1) место возможно е да се обезбеди.Лифт:Да.Клима:Да.Греење:Централно Парно.Режиски Трошоци:За таа квадратура – нормални.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,една детска спална соба,брачна родителска спална соба,кујна,трпезарија, дневна и балкон/тераса.НАПОМЕНА:Живеалиштето не се издава на студенти,поради лошото искуство со нив.Добредојдени се сериозни клиенти,вработени лица,фамилии,семејства,и самци. Цена:350 ЕУР со место за договор. Шифра:3072/1
Повеќе
Сподели :