Se Prodava Plac vo Vizbegovo

Се Продава, По Договор EUR

Оглас број: 0000243
Огласот е посетен:   390 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : --

Квадратура : 5396 m2

Соби : Гарсоњери

Состојба : Нов

Кат : 0

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 9029


Опис на недвижноста

Na atraktivna lokacija vo Vizbegovo se Prodava Plac 5396m2. Placot e so moznost za gradba na objekti G-2,G-3,G4-lesna i nezagaduvacka industrija,servisi,stovarishta. Lociran e vo opshtina kade komunaliite za objektite se poevtini. Po potreba placot moze da bide i do 12000m2. Cena po dogovor. Shifra-9029
Повеќе
Сподели :